Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siekiera

Zjazdy

Polecane posty

Nam z gosia sie udalo mu zrobic zdjecie w nocy i sie nie obudzil ;]
Bo wy tacy stealthy jesteście, nie? Ale i tak Rip wygląda kawaii ;] A to drugie zdjęcie? Banan na mordzie i piwo za plecami. Miodzio :twisted:
może konkurencja sportowa na zjeździe? Zglanuj Suna, dostaniesz komandoasa.
Tego byś nie przeżył... Ale ja rozpocząłem jeszcze inną konkurencję: Rzuć butelką z jadącego pociągu w biegnącego Suna. Brak innych konkurentów i wygrałem 1 nagrodę - możliwość spokojnego dojechania do Katowic :D
Ech cardi, widzę że do ciebie jako jedynego nie dotarło że o tym na forum nie piszemy... keine grenzen, ale pokoje są już zarezerwowane dla ograniczonej liczby osób
O co ci chodzi? Jakieś kompleksy? Jak ktoś nie pojechał na 1. zjazd to chyba jasne, że są małe szanse (z pewnymi wyjątkami) by pojechał na drugi. Zresztą to nie jest zjazd pod banerem CDA, tylko pod sztandarem tynkarzy, więc czemu nie miałbym pisać tego na forum, a? Gosia dobrze mówi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam albo szczenście albo farta :D.... Udało się wam zroibc tylko 1 fotę jak śpie, ha ale śpie niebyle jak tylko nieopodal zużytych zapasów ^^..

+marbec napisał:

chociaż ja wolę oczęta innej pani ze zlotu, wszyscy wiedzą, o kogo chodzi +

Oh Marbec misiu ty mój ^^ wiem że miendzy nami zaiskrzyło ale nic z tego niebędzie :( ty mieszkasz na pomorzu a ja na ślonsku... A pozatym jestem hetero :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie, bym zapomniał wiecie co, nasza droga niziołka ma wręcz nieziemskie oczka można się w nie wpatrywać godzinami (serio! ja tak miałem ) i człowiekowi się w ogóle nie nudzi ... a inna sprawa że nie tylko oczka ma niczego sobie
Oj, przesadzasz...ja tam nic nie zauważyłam :wink:
Sniff
Czy mógłbyś wyjaśnić, o co Ci chodziło z tym "sniff"? Bo niezbyt rozumiem :?
Że niby jakie "nie przyjadę"? Teraz, po regiza wypowiedzi? O nieeee, sam Ci bilet kupię albo i rowerem przyjadę .
Pzykro mi, klamka zapadła :cry: , do Cieszyna nie jadę...może jak coś będzie na sylwestra organizowane to się złapię :roll:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie ) ja dzień wcześniej Ci tą drogę na przystanek pokazałem (a że biletów nie można było kupić, a jechałaś po dwóch dniach )

Przepraszam, oczywiście, że bez Ciebie bym nie wiedziała gdzie to jest :*

Czyżby nowa konkurencja olimpijaska? Glanowanie Suna.

A może konkurencja sportowa na zjeździe? Zglanuj Suna, dostaniesz komandoasa

No widzisz! Ty to potrafisz sprowokować! Masz u mnie kopanie glanem! Kurcze, możesz być z siebie dumny, jeszcze nikt mnie tak łatwo i szybko nie namówił do czegoś... ;]

Że niby jakie "nie przyjadę"? Teraz, po regiza wypowiedzi? O nieeee, sam Ci bilet kupię albo i rowerem przyjadę .
Pzykro mi, klamka zapadła :cry: , do Cieszyna nie jadę...może jak coś będzie na sylwestra organizowane to się złapię :roll:

Ja też nie jadę! Bosh, a tak bardzo chce... No, ale prawie cały nowy komp wymaga wyrzeczeń... Feo radził zwinąć rodzicom autko, ale bym tego nie przeżyła... No coż, miłej zabawy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej tam Olu nieprzesadzaj Na baranka by się ciebie zaniosło w jakieś.... 6 dni góra..... dalej jak 300km niema nie ^^.....
To nie tylko kwestia odlegości, ale jeszcze pieniędzy, bezpieczeństwa(w pociągu dokładniej) i tego, że mam przeprowadzkę, muszę sobie ściany zatynkować, powybijać młotkiem kafelki-beze mnie sobie nie poradzą^^^ Do tego moje uczestnictwo w zjeździe we Wrocku wyczerpało już u mnie limit cudów na ten miesiąc(dodając jeszcze to,że w końcu mi się wszystko ślicznie poukładało :roll: to naprawdę na więcej już nie liczę).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś wyjaśnić, o co Ci chodziło z tym "sniff"? Bo niezbyt rozumiem :?
To był taki tylko przerywnik, bo nie wiedziałem co napisać, a chciałem zacytować:) . Nie ma się co krzywić.
Ja też nie jadę! Bosh, a tak bardzo chce... No, ale prawie cały nowy komp wymaga wyrzeczeń... Feo radził zwinąć rodzicom autko, ale bym tego nie przeżyła... No coż, miłej zabawy!
No pisałem to w tonie żartobliwym już shadow, ale widzę, że nabiera poważnego znaczenia: szykuje się gay party. miło :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jak potrzebujesz ekipy remontowej to Feo złota rączka może zrobić po znajomości ^_^.... Kafelkowanie, tynkowanie, skuwanie, wiercenie itd itp ^.^..... A jako technik to radio naprawie a jako lekaż moge się kotkami zająć ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, trzeba przyznać, że głównym zajęciem Browara przez dwa pierwsze dni było spanie... Ale wciągnął sobie kreskę węgla i jak ręką odjął ;]

No, niestety. Ale byłem chory. I miałem jeszcze jedno główne zajecie. To, które zmusiło mnie do wciągnięcia krechy węgla :) A raczej całej paczki :lol:

No nie no... bez przesady. Jak chłop to raczej nie...

Powiedzmy, że jak organizm wyposażiny w "jaja" :twisted:

Co do oczek i innych organów wzroku: Niziołka faktycznie miała ładne oczka, chociaż ja wolę oczęta innej pani ze zlotu, wszyscy wiedzą, o kogo chodzi

Inne organy wzroku :?: Nieważne zresztą :) A tak, wszyscy wiedzą, że chodzi o Feo :lol:

A z Sunem to nie miało być tak do końca. Po prostu byłem w stanie wskazującym na spożycie Komandosa, a on się położył na stół i wymachiwał nogami niebezpiecznie blisko tego szlachetnego trunku, musiałem więc interweniować :)

Do wszystkich, którzy kcą przyjechać na zlot w Wawie, a nie byli we Wrocku. Sorry, no bonus. Pytał ktoś, co trzeba zrobić, aby się załapać. Otóż trzeba być miłą i kulturalną osobą :) , która udziela się na forum, najlepiej inteligentnie (chociaż niekoniecznie :arrow: Sun Tsu :twisted: ) i do tego trza było być we Wrocku, bo na ten zlot mogą pojechać tylko "Ci, którzy wiedzą" :lol:

muszę sobie ściany zatynkować

A mówiłem, uważajcie z tym wciąganiem, uważajcie, ale mnie jak zwykle nikt nie słucha :lol:

Czyżby nowa konkurencja olimpijaska? Glanowanie Suna.

A może konkurencja sportowa na zjeździe? Zglanuj Suna, dostaniesz komandoasa

Na twoim miejscu nie dawałbym takich propozycji :wink: Ale powiem Ci jedno - masz fantazję dziadku :lol:

No więc jak to teraz jest :?: Pozostał Cieszyn, czy może znowu są zmiany :?:

Już tylko Cieszyn. Zmienimy to miasto. Albo przynajmniej granicę przesuniemy. DION

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :x

Właśnie się okazało, że ja też nie jadę. Siły wyższe i tyle, poza tym do od cholery daleko i same bilety by mnie wyniosły majątek... No ale cóż, nawet jeżeli za bilety byłbym skłonny zapłacić, to matka nie zgodziła się, żebym jechał, bo "Ostatnio wróciłeś z malinkami i mi się to nie podoba, bo nie wiem, co tam robiłeś" :? No ludzie, litości...

No cóz, może zobaczymy się na sylwestra, tym razem proponuję gdzieś bliżej, może u Browara?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozesz matce powiedziec, ze sie z dziewczyna gryzles? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: . A mysallem, ze to ja mam zdupione korelacje z parentami -_-. NIe jedziesz? Szkoda. Sha pewnie w zwiazku z tym tez nie przyjedzie. Buehehe -_-. WYjdzie na to, ze bedziemy pic.. tzn bawic sie w 7 lukas, radyan, sun, cardi, riper, dion i ja. Pewnie teraz kupie se silent hilla 3, nie, dion? To jest to twoje oddzialywanie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sha raczej jedzie, przynajmniej tak wynika z tego, co pisała...

Nie mow.. juz sie prawie zaczynalem cieszyc zjazdem ;]

Poza tym jedzie jeszcze Feo, wiec nie będziecie mieli aż tak źle :P Tylko się biedaczek zmartwi, bo nie będzie miał z kim beczułki wina obalić :wink:

Feo, sha.. dodaj jeszce vertumnusa i bede sie czul jak w siodmym niebie ;].. nie no, nieprzesadzajmy, feo jest tylko troche denerwujacy, nie jest taki nagorszy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko troche denerwóje, ba z żadka ale pożądnie. Słyszałem właśnie histrie jakoby w ceiszynei po czeskiej granicy 5 litrowy baniak wina kosztował 35 złotych... Poszli byśmy we 3 winopijców i oblalili baniaczek :] Co wy na to.....

Ło marb... malinki :P.... za po 2 dniach śladu niemmiałem -_-.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jadę, więc spoko będzie ;]

Ło marb... malinki .... za po 2 dniach śladu niemmiałem -_-.....
Marb powiedz matce, że to się więcej nie powtórzy... Nigdy... Po czym powiesz, że (o ile nie masz rodzeństwa^^) twoja rodzina skończy się na twoim pokoleniu... Spytaj matkę czy tego właśnie chce, bo ty składasz śluby czystości do końca życia... :D
Nie mow.. juz sie prawie zaczynalem cieszyc zjazdem ;]
Nie marudź :P Tam będą ludzie, którzy do picia mnie będą namawiać a ja z trudem żyję we wstrzemięźliwości... A wolę mam słabą tym większa będzie moja chwała jak im się oprę :D:wink:

Też dostaliście sms od Ripa, że znalazł 15kg gładzi szpachlowej? Będzie co wciągać ;]

No pisałem to w tonie żartobliwym już shadow, ale widzę, że nabiera poważnego znaczenia: szykuje się gay party. miło
No to kto lubi anal?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki jeden ale się nieafiszuje :D.... (co nie.... XXXXX)... <rotfl>....

A co do picia... tym razem zaleje się z wami... ale że niemam kasy tylko odwas będzie zależał stopień mego zalania (moze mi świece zgasną ?).,

Heh 15 kilo gładzi szpachlowej :P.... ja moge wam załatwić 50 kilowy worek kleju do ceramiki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszyn - ok. Ja prawdopodobnie też będę, jak wszystko dobrze pójdzie, kasa już jest (przejazd znowu za grosze :) ), rodzice też się prawie zgodzili. Są jakieś rezerwacje i ostateczny termin, czy jak przyjadę to będę :?:

Wczoraj widziałem ciekawe ogłoszenie - "Tynk tradycyjny i maszynowy: :lol: To już nawet w różnych smakach i odmianach robią :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nowa konkurencja olimpijaska? Glanowanie Suna.

A może konkurencja sportowa na zjeździe? Zglanuj Suna, dostaniesz komandoasa.

ooooo, muszę koniecznie kupić nowe glany :lol:

bo to tak jakby Serek i Cardi obrazili się za "bawidamka"

A ja za 'wrednego ptaszek', tak ?;]

>>> można to i tak ująć ;)

Mi tez reki nie podales, ryju paskudny na pozegannie ;]

>>>misiu, a gdzieś Ty był jak się z wszystkimi żegnałem? przecież łaziłem po pokojach i żegnałem się z wszystkimi. jeśli nawet z Sunem się pożegnałem chociaż wtedy ciągle jeszcze byłem na niego wk******y to jak miałbym się z Tobą nie pożegnać?

Hm.. piasek zamiast wazeliny? A moze sun woli tynk zamiast piasku ?;]

>>>hmmm... wiadomo co daje piasek i co daje wazelina... a tynk? trza przeprowadzić badania :P

chociaż ja wolę oczęta innej pani ze zlotu, wszyscy wiedzą, o kogo chodzi

Tak, nie na widok kazdego mam odruch wymiotny :]

>>>masz odruch wymiotny na widok Feo? ej no bez przesady, chłopak aż tak brzydki nie jestr skoro Marbiś się w nim zakochał ;)

Właśnie się okazało, że ja też nie jadę. Siły wyższe i tyle, poza tym do od cholery daleko i same bilety by mnie wyniosły majątek... No ale cóż, nawet jeżeli za bilety byłbym skłonny zapłacić, to matka nie zgodziła się, żebym jechał, bo "Ostatnio wróciłeś z malinkami i mi się to nie podoba, bo nie wiem, co tam robiłeś"

niom ja też na bank już na żaden zjazd w te wakacje nie pojadę... zwyczajnie skończyły mi się fundusze, a przecież muszę jeszcze kupić glany żeby za rok na zjeździe zdobyć na Sunie odpowiednią ilość komandosów :P

Oj, przesadzasz...ja tam nic nie zauważyłam ;)

to dlatego że masz (jak większość ludzi) ograniczoną ilość możliwych ruchów głową i nie możesz spojrzeć z odpowiedniej perspektywy :P

BTW, może my powinniśmy postawić własną forumową tynkownię? taniej wyjdzie na tynku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eech... Ja też będę i się nie chwalę :P

Nie marudź :P Tam będą ludzie, którzy do picia mnie będą namawiać a ja z trudem żyję we wstrzemięźliwości... A wolę mam słabą tym większa będzie moja chwała jak im się oprę :D:wink:

Iii tam, jakbyś musiał się wstrzymać z poważnych powodów, to byś nie pił. Przykład? Ja :).

niom ja też na bank już na żaden zjazd w te wakacje nie pojadę... zwyczajnie skończyły mi się fundusze, a przecież muszę jeszcze kupić glany żeby za rok na zjeździe zdobyć na Sunie odpowiednią ilość komandosów

Heh, do roboty! Myślisz, że skąd inni wezmą kasę? Kurcze, nawet nie wiecie, jakie ja ogłoszenia znalazłam... i lepiej nie pytajcie 8).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eech... Ja też będę i się nie chwalę :P
Nie moja droga, ty się po prostu z tym nie afiszujesz :)
"Ostatnio wróciłeś z malinkami i mi się to nie podoba, bo nie wiem, co tam robiłeś"
O shit, trzeba było matce powiedzieć że to i tak są jedyne widoczne ślady :) Zresztą, do czego to doszło - miałeś tam jakąś inspekcję, przegląd stanu po zjeździe czy cuś? Powiedz że mogłoby być znacznie gorzej a wtedy mama by nawet śladu nie zobaczyła :twisted:
Heh, do roboty! Myślisz, że skąd inni wezmą kasę? Kurcze, nawet nie wiecie, jakie ja ogłoszenia znalazłam... i lepiej nie pytajcie 8).
Ja kiedyś już mówiłem, wszystkie wyjazdy mam za własną kasę, zresztą nie tylko wyjazdy. Weźcie się do roboty, teraz takie czasy że bez pracy nie ma libacji ;) Osobiście nie darowałbym sobie, gdybym nie pojechał zakosztować Velveta... in that case consist on me :)
Są jakieś rezerwacje i ostateczny termin, czy jak przyjadę to będę
Browarku, oczywiście że cię z otwartymi ramionami przyjmujemy, takiego piwosza grzech nie przygarnąć :) Ale nie wyobrażajcie sobie wiele, wstęp nie jest wolny na zasadzie 'kto przyjedzie ten będzie', nuff said.
Oh Marbec misiu ty mój ^^ wiem że miendzy nami zaiskrzyło ale nic z tego niebędzie ty mieszkasz na pomorzu a ja na ślonsku... A pozatym jestem hetero
Powiedzcie mi, dlaczego ja mu nie wierzę na słowo? :twisted:
Nie mow.. juz sie prawie zaczynalem cieszyc zjazdem ;]
Daj spokój, jak wypijemy to na twoje pole widzenia opadnie zamazana mgiełka i już nic nie będzie cię obchodziło... oprócz tego żeby napić się jeszcze trochę. Zresztą, ja też mam w sumie coś do zapicia - więc dla nas podwójny zestaw happy meal bym prosił :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, do roboty! Myślisz, że skąd inni wezmą kasę?

widzisz, ja już 2 miechy wakacji przepracowałem, mam ochotę się teraz trochę beztrosko poopieprzać... a kasa rozeszła się masakrycznie szybko :? tu piecyk do gitary, tu piwko w barze, na wyjazdy też poszło sporo.... ehhhh :roll:

Kurcze, nawet nie wiecie, jakie ja ogłoszenia znalazłam... i lepiej nie pytajcie 8).

żadna praca nie hańbi (no, prawie) ;) a w szczególności dobrze płatna :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murtes to do ciebie w nocy przychpodzilem? I to z toba gralismy wpikle, bo juz nie pamietam ;]
No niby tak... :D A raczej raz przyszles i mnie wyrwales ze snu.. wiem ze jak mnie obudziles to cos do mnie gadales ale co to nie mam pojacia....

Mnie w cieszynie nie bedzie :( nie musicie plakac (a tym bardziej sie cieszyc :)) głownym powodem jest kompletny brak kasy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudzić mi tu, że kasy nie macie, bo mnie szlag trafia... Mój problem polega na tym, że kasę mam, a nie mogę jej wykorzystać :cry:

Feo, świnko, w to, że jestes hetero, uwierzę dopiero wtedy, kiedy przejdę na swoim kompie Duke Nukem Forever :wink:

Tak sobie czytam te wasze posty i czytam, i zaraz chyba kogoś zastrzelę... (zgaduj - zgadula: Kto będzie tym szczęśliwcem?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eech... Ja też będę i się nie chwalę
Mhm, zaledwie stwierdzasz fakt :):wink:
Iii tam, jakbyś musiał się wstrzymać z poważnych powodów, to byś nie pił. Przykład? Ja .
Ehe, tylko że nie jestem dość rozgarnięty żeby uczyć się na błędach innych. Ale swoje wiem - tym razem nie mam zamiaru być na nieustannym rauszu ;] I współczuję.
Powiedzcie mi, dlaczego ja mu nie wierzę na słowo?
Sprawdzałeś to własnoręcznie? :twisted:
Browarku, oczywiście że cię z otwartymi ramionami przyjmujemy, takiego piwosza grzech nie przygarnąć Ale nie wyobrażajcie sobie wiele, wstęp nie jest wolny na zasadzie 'kto przyjedzie ten będzie', nuff said.
Na dobrą sprawę właśnie tak będzie, co pokazała Sha we Wrocku. Ale pozostanie jeszcze kwestia przejazdu do Cieszyna i znalezienia reszty naszej bandy (po rowach;]) Ja osobiście nie mam nic przeciwko kolejnym osobom, jeżeli same sobie wszystko załatwią.
Nie marudzić mi tu, że kasy nie macie, bo mnie szlag trafia... Mój problem polega na tym, że kasę mam, a nie mogę jej wykorzystać
Hm, pozostają metody weosa...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, tam, metody weosa, po prostu będę siedział w domu i chlał sam :P Wypijcie za moje zdrowie tak z piętnaście razy, a przy okazji wyrzućcie kogoś przez okno, będzie fajnie... :)

Tak wogóle, to planujecie tam jakieś rozrywki oprócz picia? (Taa, jaaasne :P )

No wiesz, będzie Sun więc coś się wymyśli ;) DION

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...