Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siekiera

Zjazdy

Polecane posty

Ej, IMHO ten topic jest totalnie statsiarski, powinno się go zamknąć, wyrzucić, spalić, a Sun wciągnie prochy (najs, już zaczęło mi się udzielać). Posty nic do dyskusji nie wnoszą a DION powienien sam sobie ostrzeżenie wlepić za jakże bzdurny temat. Dodatkowo pod karą baniaka należy zabronić wszelkich rozmów o zjeździe. Rzekłem. Bzdurnie, ale rzekłem. Kto mnie popiera? :D Nikt? :D No co Wy? :D

(Widzę, że mam już pierwsze objawy szajby, no nic, przynajmniej wesoło będzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sol - ciekawie to pewnie wyjdzie, jak każdy będzie się kłócił, że to jego komentarz był lepszy :) Ale w następnym numerze CDA ten tekst już będzie, nie przejmujcie się :lol:

O to się nie martw - jako jedna z 4 osób mam wglad we wszystkie komentarze jako ostatni :twisted: Poradzimy sobie z tym, prawda pokoju 124? :P

Ale serio - nie będziemy wybierać lepszych i gorszych rzeczy. Jedynie jak cos przekroczy granice dobrego samku to się ocenzuruje, ale ogólnie liberalnie trzeba do tego podejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój 124 pokojem 124, ale ja też chcę to dostać do wglądu i wprowadzić parę modyfikacji :) Ale myślę, że cytaty kluczowe dla zjazdu trza tak cenzurować, żeby można było stwierdzić jaki wyraz tam wstawić. I twój tekst o wódce też tam będzie, coby nie było, że jesteś jakiś porządny albo coś inego takiego niedobrego :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, IMHO ten topic jest totalnie statsiarski, powinno się go zamknąć, wyrzucić, spalić, a Sun wciągnie prochy (najs, już zaczęło mi się udzielać). Posty nic do dyskusji nie wnoszą a DION powienien sam sobie ostrzeżenie wlepić za jakże bzdurny temat. (...)

To ja prosiłam o założenie tego tematu. Liczyłam na to, że potraficie się opanować, ale widocznie przeliczyłam się :? Mimo wszystko lepiej żebyście tutaj się wyżyli na tynkarzach i reszcie... Ale opanujcie się! Proszę, bo zanim pojawi się tutaj relacja zawalicie kilkanaście stron!

Co do rogalików i reszty to -> :? Przed chwilą jadłam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niaha! hej misiaczki, wielki zboczony podrywacz i perwers regiz powrócił :D ja tesz kcem zdjątka oczywiście :D w końcu właśnie po to się jeździ na takie imprezy żeby mieć później zdjęcia całej reszty ;)

Misiek :D Hohoho ^^...... :] Amadrenio do czasu oficjalnej recenzjjjji zlotu mam dla ciebie małe zadanie ^^.. mianmowicie przygotuj mini relacje ze Woodstoka ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ama - to Ty kcesz tutaj pchać relację :?: Przecież to nie ma sensu. Relacja niech się pojawi na stronie głównej albo na Cover CD (od biedy zgodzę się, żeby było na łamach CDA :lol: ).

Można też wrzucić relację na tą stronkę, która miała powstać na serwerze Feo plus masę fotek minus te najbardziej niecenzuralne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek :D Hohoho ^^...... :]

>>>tak, to sem ja, misiaczku mój ty kolorowy jedyny ^^

Amadrenio do czasu oficjalnej recenzjjjji zlotu mam dla ciebie małe zadanie ^^.. mianmowicie przygotuj mini relacje ze Woodstoka ^^

taaa, ale ja chcę najpierw ocenzurować te zdjęcia z woodstocka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przestane się udzielac w "Off-topicu" przez jakieś dwa tygodnie... Aż się skończy ta cała tynkowo-komandosowa gorączka. Wiecie co, zjazdowicze? Jedzcie sobie może gdzieś jeszcze, na jakieś 3- 4 tygodnie:P

Heh... Bardzo chętnie 8). Jak zafundujesz hotel + bilety dojazdowe to ja jadę, nawet z rejsu ucieknę ;).

Nie wiem jak to działa, ale Wasze posty teraz mówią Waszymi głosami, a jak patrzę na avatarki to i tak Wasze twarze widzę :)

I to jest fakt niezaprzeczalny :). Damn... Nie myślałem, że posty mogą mówić - nie bez tynku lub Komandosa w organizmie ;).

A serio - Ama - to po co chciałaś tego topicu? Tutaj mieliśmy mówić o zjeździe, wspominać sobie itp... Wiadomo było, że relacja będzie w FAO :?. IMHO to nie jest statsiarskie - po prostu jak inaczej mogą rozmawiać starzy, dobrzy znajomi (bo za takich Was w tej chwili uważam)? Jeśli chodzi Ci o to, że potem relacja nie będzie żadną atrakcją, to... Trudno :P. Kto nie chce - niech tego nie czyta. I tyle :). A ja relację i tak na pewno zobaczę z przyjemnością, ba - chętnie się dopiszę :).

EDIT: Problemem może być tylko czas, w którym będę osiągalny... Ale i tak nie wyrobicie się do deadline'u, więc zdążę się udzielić do relacji do FAO10, które jest IMO miejscem o tyle dobrym, że jubileuszowym :).

Co do tynku - muszę zdementować plotki, jakoby on coś kosztował ;). Zdrapałem go scyzorykiem ze ściany, więc był wliczony w cenę pokoju :P. Nie próbujcie tego w domu! (mam nadzieję, że nikt z Orange Hostels - pozdrawiamy ^^ - nie czyta tego forum...*)

Idzie sobie drogą Ninja i nagle z za drzewa wychodzi Ninja Ninja. Ninja Ninja i Ninja idą dalej drogą ...

Normalnie jak to zobaczyłem, to tylko późna (wczesna?) godzina powstrzymała mnie od ryknięcia śmiechem :). Ech... Idę o zakład, że AMagowcy czytają to z zawiścią ;). Ale tak to jest, jak się ma IQ>130 :P.

Qrdę, ja nie wiem, jak wytrzymam bez Was te 2 tygodnie rejsu... Nawet na FA Was nie będę widział :(

--------

*) to po co pozdrawiam, hę? ;) Wyjaśnienie jest proste - spójrzcie na godzinę napisania tego posta :). Zarywam nockę, żeby coś jeszcze naskrobać, ale co tam - 8h jazdy pociagiem to za dużo ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, sie czepili biednego Suna :) Co komu zawinil ?:> Moze tylko troche sciane oberwal a tak to chyba luz. Ale faktyczne.. mogl chociaz panadol czy cos... a tu od razu niszczyc sciany :).

Hehehe.... wyobrazam sobie Feanora- KokOmAndo :lol:

A tak wogole ten tyton co paliles z mAmcia to .... napewno byl z Polski ?:>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie sobie drogą Ninja i nagle z za drzewa wychodzi Ninja Ninja. Ninja Ninja i Ninja idą dalej drogą ...

Normalnie jak to zobaczyłem, to tylko późna (wczesna?) godzina powstrzymała mnie od ryknięcia śmiechem :). Ech... Idę o zakład, że AMagowcy czytają to z zawiścią ;). Ale tak to jest, jak się ma IQ>130 :P.

Uh... jeden AMagowiec czyta to i nie czuje zawisci. Bo i niby o co? Rok temu na zjezdzie AM byl podobny zart... oczywiscie smieszny tylko po kilku browcach. Ah i dziekuje za niezamierzony komplement...

A moze jednak sie zalozymy? Chyba, ze dokladniej wyjasnisz o co Ci chodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no bo mnie juz prawie zawisc rozwala od srodka i z powrotem ^^. Szczegolnie jak dowiedzialem sie gdzie mieszkasz XD. Prawie widze ten zjazd swoimi oczami... ta atmosfera... ten klimat. TAM PO PROSTU MUSIALO BYC ZAJEBISCIE! Ale jak tak dalej pojdzie to na naszym lokalnym zjezdzie tez beeeedzie sie dzialo

Obi, no jak pragnę zdrowia, nie ekscytuj się tak, bo ci żyłka pęknie. A tak w ogóle chciałbym zdementować plotki o tym, jaki to niby ze mnie mega-hiper hardcorowiec :) Taki ze mnie świrus, jak np. z Cardiego czy Wojtexa, nie wspominając już o Sun Tsu. To dopiero wariat jest. Człowiek mrówkojad normalnie :) Zresztą totalnie mnie sponiewierało jedynie 1 nocy – w pozostałe starałem się już kontrolować. Mało tego, nawet odganiałem Sun Tsu od naszych pań, jak było trzeba. Bo Sun robi się dość nerwowy, jak za mało tynku weźmie i wtedy jest skory do zaczepiania kobiet. Ale wujo DION czuwał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo szkoa ze mnie nei było na zjezdzie ale gdy tylko oblookalem co sie dzialo postnowilem coś stworzyć. :)

To takie moje dzieło w paintcie bo w paintcie bez zdolnosci i wiedzy ale jest :)

Gratulujemy.JPG

WWW.TYNK.UP.PL

No i jak podoba się? :P

Wywalam, bo zabijesz modemowców. Poza tym rozciąga forum. Zmniejsz to. DION

Już zrobione kto chce zobaczyc wchodzi pod linka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh Dion Dion :D.... z ciebie taki wariat jak ze mnie :D.... Ostrzegałem ludków że jak niepodłapie odpowiedniej fali to spokojny jestem (no o udawaniu hipisa i ryciu ludzi na rynku niewsponminając)...

Czy ciągle chcesz ten masarz który ci obiecałem ^^ może i ty zamruczysz jak kotek (mrrrrrrrr) :wink: Albo dam sie dla ciebie publiczmie ugryźć (ale ftedy była faza ^___^) niaf niaf niaf.. dobra ja spadam na trening :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi, tak to wyłazi że przez 24/5 był totalny terror&rozpierdol (no ale jak to jest, jak dzień rozpoczyna się od piwa o 8 rano a kończy komandosem/wódką o 2 nad ranem następnego?). Ja więc nie będę pisał o żadnych tam schizach ani przekrętach, to akurat zostawię innym (btw. napiszę relację ostatniego dnia, tj. Rad 4, ja 5. :) )

Chcę tylko powiedzieć, że oprócz totalnej rzeźni były jeszcze elementy zadumy i spokoju, a przy okazji na zjeździe zawiązało się parę lifelong przyjaźni. No i wreszcie poznaliśmy oblicza i charaktery forumowiczów, niektórzy byli zupełnie odmienni od tego co prezentowali na zjeździe.

Aha, pojedynek między mną, Dino i Marbekiem zakończył się remisem ;] Rad i RIP dzielnie nam sekundowali. Chociaż można powiedzieć, że Dion trochę odstawał, bo następnego dnia chodził po ścianach (w poszukiwaniu tynku zapewne :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że na następnym zlocie Feo się pojedynkuje z wami :D... a wiem zę dużó mogem ^^.... aha i uważajcie na tyły :].....

Niestety twierdzam że imć Regiz wygrał z biednym Feo pojedynke na owłosione stopowe :D.... Jako zę werdykt ogłosiła sama niziołka to jest on niepodwarzalny :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ekscytuj się tak, bo ci żyłka pęknie

I nie wiesz nawet jak bardzo :) Ja bym tam sie nie martwil o moja zylke ^^. A tak co do tego obrazka to nice... ale co do domeny to fajniejsza ta :)

>> http://tynk.crack.pl <<

Ciekawe czy ten nastepny zjazd moze byc na sylwestra.... juz wogole sobie bym tego nie potrafil wyobrazic. 2 tygodnie zjazdu conajmniej :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę nic mówić, ale to ja Was najbardziej obserwowałam i znam pikantne szczegóły :twisted:. Poza tym, zdjęcia to jedna z najlepszych form szantażu! :D.

Głód... Tynku kcem!

Niewatpliwie dodasz całkiem obszerny komentarz do relacji ze zjazdu... :) Co ino, jeśli mnie pamięć nie myli, to na ostatnich wspólnych zdjęciach też dzierżysz Komandosa (czy podobnego) w dłoni, więc nie mów mi tutaj o szantażu ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuff said Cardi, weź na przykład takiego Diona, wystarczy powiedzieć że chyba bawił się tak samo dobrze jak wszyscy (czyt: pił tak samo dobrze), wymyślił tynk... no i te rozmowy o filozofi, które prowadzić można tylko w stanie wskazującym na działalność komandosów i tynku - nigdy ci tego nie zapomnimy :)

Nie dziwię się że część osób może żałować że ich nie było (każdy czegoś żałuje, np tego że zjazd nie trwał dwóch tygodni ;) ) ale bez przesady, zaproszonych było 50 osób, zjawiło się w porywach 20, a niezaproszeni pretensje mogą mieć do siebie a nie do tych którzy bawili się we Wrocławiu.

Myślę, że relacja z tego zlotu powinna być bogato ilustrowana zdjęciami - słowa nie oddadzą tego totalnie mózgojebnego klimatu i zawiesistej atmosfery... albo lepiej, same zdjęcia z podpisem 'no comments', taaak, nie afiszowanie się z komentarzami tym razem byłoby na miejscu :) Tak czy siak liczymy że Gosia szybko wywoła zdjęcia... a i cardi miał zrzucić własne na komp - więc do dzieła, tłum jest spragniony niczym Sun krechy tynku po dwudniowym głodzie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy wiecie, ze Wasz zjazd był w MOIM mieście? Jeśli zobaczę jakiekolwiek braki wśród zabytków, starszych ludzi, towarów sklepowych, zwierząt w ZOO, to zabronię się Wam spotykać (no, chyba, że za 1000 postów mnie zaprosicie :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, Serku, już wszystko zrzucone na dysk... żebyście wiedzieli ile miałem z tym kłopotów, prawie myślałem, że mi trefny kabel z allegro przysłali... No, jakość nie jest fenomenalna, ale jak się nie ma co się lubi... Tyle tylko, że to wymaga przejścia na dysk z xp :D Ale spoko, zaraz to zrobię i roześlę.

A teraz macie tutaj próbkę co było na zjeździe... moja rozmowa z Niccerem ;]

<mój opis na gg: nie mam w domu tynku, więc wpierdalam rdzę i gładź szpachlową ;]>

Niccer (11:58)

smacznego

CRD (11:58)

dzięki, jest [beeep], chociaż to nie to samo co 1. klasy wrocławski tynk

Niccer (11:59)

niewatpliwie

CRD (11:59)

też spróbuj, nieźle przeczyszcza zatoki

Niccer (12:00)

wole sie napic borygo

Niccer (12:00)

przeczyszca wszystko

CRD (12:00)

ooo, tego nie próbowaliśmy jeszcze ale za to wciągaliśmy barszcz przez nos, dobrze robi na wątrobę

Niccer (12:01)

ostatnio sie biore za wanisz oksi ekszyn

CRD (12:01)

ja chyba zacznę wcinać piankę do golenia, jak mi braknie wszystkiego innego...

Niccer (12:01)

podobno usuwa rdze w jelitach

CRD (12:02)

wiesz jak to jest... ogień zwalczaj ogniem... wciągam rdzę, żeby nie mieć rdzy w jelitach

Niccer (12:02)

fight fire with fire

CRD (12:02)

yeah, fight cancer with tynk

Niccer (12:02)

:D

CRD (12:04)

zresztą tynk jest dobry na wszystko... na zjeździe wjumaliśmy chyba ze 300 litrów piwa, 100 wina i jeszcze 3 wódki na 15-20 luda... hohoho czeka nas wymiana wątroby i wszczepienie nowych szarych komórek

Niccer (12:04)

jakbym mial miec nowe to bym kupil kolorowe

Niccer (12:04)

komórki

CRD (12:04)

hehehe, da się kupić nokię w różnych kolorach

Niccer (12:05)

a co do wątroby to mozna odkopac swiezego trupa na cmentarzu i miec za darmo

CRD (12:06)

ooo, cwane, cwane^^ na pewno będzie miał lepszą niż te, które my mamy na zjeździe. I to nawet trup sprzed kilku lat

Niccer (12:06)

nawet trup menela

CRD (12:07)

:D

Niccer (12:07)

a wy popijaliscie wino piwem?

CRD (12:07)

prawie. tzn. popijaliśmy wódkę winem, a wino piwem. A piwo wódką

Niccer (12:08)

....

Niccer (12:08)

...........

Niccer (12:08)

................

Niccer (12:08)

wez bo zaraz wymiotuje

I jeszcze jedno... Najwięcej faktycznie o zjeździe powie nam Gosiaczek. Teraz na trzeźwo wiem, że po prostu przysłuchiwała się nam z tym swoim pobłażlwiym uśmieszkiem i myślała: co za banda pijaków :D No ale cóż, męski ród wywodzący się z Sarmacji jest jaki jest :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MiszczJan

Mam takie krótkie pytanie - czyli poniżej 17 nikt nie pił?

(dzwinie mi te Wasze przesłanki przypominają obrazki z kolonii - tyle, że tam mieliśmy Campari miast Komandosa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja jako powazny i powazany uczestnik zjazdu wypowiem sie na jego temat. Chcialbym rowniez zdementowac jakiekolwiek pogloski o tym jakoby na zjezdzie dzialy sie dziwne rzeczy. Dlatego zamieszczam tu moja relacje ze zjazdu:

Dnia pierwszego po przyjezdzie i zapoznaniu sie do pozna rozmawialismy do poznych godzin wieczornych. DION z Cardim zaproponowali rozmowy o historii, glownie o czasach Jana III Sobieskiego. Ci co nie lubia historii rozmawiali o najnowszej czesci Komandosow. Oprocz tego pojawialy sie tematy o StrongManach i o zywciu.

Dnia drugiego pomimo poznych rozmow obudzilismy sie dosyc wczesnie. Jednak jak bylo widac po minach niektorych byli oni niezwykle zmeczeni i niewyspani. Tego dnia wybralismy sie poraz pierwszy do redakcji CDA. Niestety w redakcji byly pustki, co jednak nie przeszkodzilo nam w rozmowie z naczelnymi oraz w zebraniu kilku podpisow i zrobieniu sobie pamiatkowego zdjecia w redakcji. Pod wieczor powrocilismy to tematu o Komandosach, Strongmanach i zywciu.

Trzeci dzien byl dniem niespodzianek. W redakcji nie bylo jescze nowego CDA, wiec wrocilismy do hotelu w oczekiwaniu na ciekawe dyskusje. Wieczorkiem ogarnelo nas kolejne zdziwienie kiedy sie okazalo ze niestety nikt juz nie ma nic do powiedzenia o Komandosach. Pytalismy sie nawet mieszkancow Wroclawia, ale okazalo sie, ze ci co wieca cos na ich temat mieszkaja bardzo daleko. Dlatego rozpoczelismy tematy dotyczace zoologii. Od razu wpadlismy na tematy o zubrach. Kto nie chcial rozmawial o sadownictwie i uprawie wisienek.

Dnia czwartego rozpoczely sie tematy o medycynie a dokladnie o laryngologii. Jednak przez wieksza czesc czasu podziwialismy niezwykla architekture pieknego miasta Wroclawia oraz materialy z jakich zostal on zrobiony. Docenilismy ile pracy musza wlazyc tynkarze w odrestaurowanie tego pieknego miasta. Tego dnia poraz ostatni odwiedzilismy redakcje CDA i zobaczylismy nowiutkie numery CDA prosto z drukarni. Wieczorem glownymi tematami byla zapoczatkowana przed poludniem architektura i budownictwo oraz laryngologia nie liczac niesmiertelnych StrongManow oraz zoologi ktora cieszyla sie coraz wiekszym uznaniem.

Dnia ostatniego po pobudce ktos przypomnial sobie ze jeszcze nie wyczerpalismy tematu o StrongManach. Ale zamienilismy chyba tylko ze dwa zdania i jako kulturalni zjazdowicze posprzatalismy w pokojach, a nastepnie rozjechalismy sie...

Heh, doskonałe RIP, doskonałe :) DION

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...