Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Żadnych kar być nie powinno ... Narobiliście screenów o Naszym karygodnym zachowaniu które bardzo łatwo podważyć, bo niby kiedy napisał, że pisze do rezerwowego?! Ja mówię, że po 5 minutach On powie, iż po 30 sec i to do niczego nie prowadzi. Sam też tej decyzji nie podjąłem zaprosiliśmy kolegę który wyszedł z innej gry by wbić i zostać wyproszony bo drugi team znalazł wymówkę by wcisnąć nam kogoś mniej doświadczonego ... Doprecyzujmy regulamin i wtedy zacznijmy karać, a nie podpisywać to zdarzenie pod wyrzucenie kogoś z gry ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z atakowaniem na NR?

Osobiście nie widzę na to dowodów.

@DominikGAMERS: Jak chcesz podważyć dowód Masila? Tam nie ma czasu, więc wygląda to tak, jak by było pisane od razu. Ty mówisz, ze było to w czasie 5 minut. Ale na to dowodu już nie masz. Myślisz, że ktoś Ci uwierzy na piękne oczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło też do incydentu z rezerwowym, no sorry ale jeżeli mówicie że Pietrek chce wbić po 5 minutach jak mamy już swojego gracza to nie nasza wina, lecz Wasza.

No to może ja spytam, po co jest rezerwa? To są gracze, którzy zapisali się na grę, ale nie dostali się do pierwszego składu i służą jako ewentualne zastępstwo. Po to jest lista. Nikt nie ma prawa pozbawiać ich gry, jeśli są dostępni. Jakby gość w ogóle nie dał znaku to nie byłoby problemu, ale się odezwał. I nawet gdyby go nie było to poszedłby kolejny z listy. Dopiero po wyczerpaniu listy można wołać "swoich". Myślałem, że to w miarę jasne, ale chyba specjalnie musimy rozbudować regulamin do formy kodeksu prawnego.

Przychylam się do hunta a także, wydaję mi się że rezerwacje dotyczą tylko lobby...

Masz rację, wydaje ci się. Rezerwacje są na grę. Jeśli kogoś zbyt długo nie ma to wtedy jego kolejka przepada, ale nie wtedy, kiedy gość daje znak życia.

Wszyscy odpowiedzialni za złamanie naszego regulaminu powinni teraz dostać po łbach według ustalonego cennika. Takie były zasady. Wiedzieliście na co się piszecie. Zachowujecie się jak dzieci.

Hodaki - Czy to była obraza? Wulgarny zwrot. Chamski nawet. Ale obraza? Hm... Według tego chyba można by to uznać za obrazę. Nie bezpośrednią do Psychologa, ale pośrednią, bo nikomu nie jest fajnie czegoś takiego słuchać/czytać. Sugerowałbym więcej dyscypliny związanej ze słownictwem. Z kolei Psycholog wyraził swoją opinię bardzo kulturanie i nie ma podstaw do karania. Przynajmniej ja tak to widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Hodaki, mnie nie interesuje, że ktoś woli dostać urlop niż grać ze mną. Każdy ma prawo do własnej opinii w tej kwestii. Psycholog zrobił to w sposób spełniający każdą możliwą normę społeczną. Miał tam jeszcze wstawić "z całym szacunkiem"? Nie lubię go, ale nie widzę jego winy specjalnie. Pierwsza zasada w przypadku prowokacji to nie dać się sprowokować. Zaraz zaczniemy chodzić w pantofelkach, żeby delikatnie zaznaczyć swoją opinię i, nie daj Boże, nikogo nie urazić. Przesada. Nawet w przypadku Bimbra (chyba najgorszego przypadku w moim wykonaniu) było po prostu tak, że go nie obrażałem w grze ani na forum, choć był strasznie chamski wobec mnie. Jedyne wulgaryzmy spod mojego mikrofonu i klawiatury to wentylacja wściekłości. Ale nie pod adresem samych ludzi, tylko na ich zachowanie. I nie w takim stylu, jak to Masil zrobił. Można? Można. Moim zdaniem powinniśmy trzymać nerwy na wodzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując:

Dominik - na następną grę może zapisać się dopiero 10 października.

Masil - na następną grę może zapisać się dopiero 3 października.

Mam nadzieję, że nie będzie do mnie pretensji, że coś źle osądziłem. Ja tylko zamieściłem to w swoim poście, a wszystko było przedyskutowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff wiedzę że sporo mnie ominęło. Z tego co tu wszystko przeczytałem i zobaczyłem. Zgadzam się do tego co pisał Holy czyli że Psycholog tylko wyraził swoją opinie a Masil odgryzł się niecenzuralnym słowem. Oraz zgadzam się z tym co Haunthing zrobił regulamin wyraźnie mówi że pierwszeństwo mają forumowicze choć bym nie wiem co. Ty złamałeś tą zasadę

Wydaję mi się moim skromnym zdaniem że kary są dobrze rozdzielone a co do grania bez r - demko było by najlepszym dowodem a jak tego nie ma cóż trudno

Lista (27.09)

- Psycholog

- Just

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L ista (27.09)

- Psycholog

- Just

- Pietrek

-Hodaki

-MAki

-Ryuuzaki

Czyli podsumowując:

Dominik - na następną grę może zapisać się dopiero 10 października.

Masil - na następną grę może zapisać się dopiero 3 października.

Mam nadzieję, że nie będzie do mnie pretensji, że coś źle osądziłem. Ja tylko zamieściłem to w swoim poście, a wszystko było przedyskutowane.

dlaczego Masil ma dostać kare?

I co z karą dla Syskola za RQ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dowodu na rq syskola nikt nie dał.

Jeśli Syskol wyszedł (olał grę), bo zostały złamane zasady to zrobił rq. Taka forma protestu. Ciężko go za to winić, ale uważam też, iż powinien był dograć do końca, a na forum już byśmy zrobili co należy. Teraz pytanie czy zrobił rq i jak to udowodnić, bo przecież równie dobrze elektrownia mogła go odciąć od prądu, a przecież mało kto przyzna się do rq z czystej uczciwości (ja bym się przyznał, gdybym zrobił coś takiego, ale jestem wymierającym gatunkiem ludzi szczerych). To właśnie ten problem, który był zaznaczany wcześniej - czy to był ewidentny rq, czy też nie. Wszystko przez dwóch graczy (Hauntinga i Psychologa)... Kiedyś mieliśmy mniej problemów i nie potrzebowaliśmy regulaminu, wszystko było na zdrowy rozum i w miarę dobrze działało. Stare, dobre czasy.

dlaczego Masil ma dostać kare?

Tak wywróżyliśmy z fusów. Niestety, nie możemy spierać sie z Przeznaczeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie demek. Ja już nikomu przypominać o nich nie zamierzam. W jakim teamie będę, to będę nagrywał. Przy scysjach dam jakiś fragment wyjaśniający sytuację nagrany na X-fierze, a lać będę na to że mi ktoś wypomni że z teamu przeciwnego nagrywania dema nie było.

Lista (28.09)

- Tomoslav

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...