Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Thanlis

Neverwinter Nights 1 + dodatki

Polecane posty

właśnie mam amulet +4 do tego daje jeszcze barbarian rage'a i eliksir charyzmy a on i tak ucieka, nawet sobie obnizylem poziom do najnizszego i i tak to nic nie daje :(
To widocznie masz i tak za mało. Barbarian Rage i eliksir nic Ci nie pomogą. Tylko eliksir jasnego umysłu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem natury technicznej.

Od kilku lat gram w podstawkę, wczoraj jednak kupiłam sobie oba dodatki i ucieszona wróciłam do domu. Po zainstalowaniu obu rozszerzeń, łatek, skonfigurowaniu, odpalam grę... i to by było na tyle. Po przebrnięciu przez reklamy wyświetla się czarny ekran i kursor, prawdopodobnie bym mogła sobie na ślepo nim klikać.

Byłam na stronie gram.pl, jest tam pomoc do tego konkretnego problemu, jednak mi nie pomogło ani alt+TAB, ani alt+enter, ani zmiana rozdzielczości, a sterowniki do karty mam świeżutkie. (Pomijając fakt, że ich odnośniki do tych sterowników nie działają)

W podstawce też był ten problem, ale, cóż... raz mi się udało kliknąć i wczytał się ekran nowej gry, więc potem już wiedziałam gdzie mniej-więcej celować.

Pomocy?

Miałem ten sam problem . Pewnie masz karte gf8xxx . wczoraj zainstalowałem najnowsze sterowniki 169 i ten problem zniknął :) , spróbuj może pomoże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi doradzić, jak mogę pokonać tego maga w krypcie, który nazywa się Brat Toras? Podchodziłem już do tego wiele razy, ale za każdym podejściem nie mogę go zranić i ginę. Jakieś porady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi doradzić, jak mogę pokonać tego maga w krypcie, który nazywa się Brat Toras? Podchodziłem już do tego wiele razy, ale za każdym podejściem nie mogę go zranić i ginę. Jakieś porady?

A na pomysł, żeby napisać kim grasz nie wpadłeś :P? Bo bez tak podstawowych informacji raczej ciężko będzie pomóc ;P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paladyno-łotrzyko-zaklinaczem, tym gra.

Przyznam szczerzę, że troszkę mnie zatkało, oryginalna kombinacja ;D. No właśnie, ale czy skuteczna? IMO ciężko taką postacią grać, bo klasy te trochę się gryzą. Czarodziej, żeby bez skrępowania rzucać swoje czary musi mieć swobodę w postaci szaty. Więc nie rozumiem zupełnie po co tu było Paladyna dokładać ;). Sam Czarodziej/Łotrzyk dawałby już rade, ale nic to, trzeba jakoś działać ;). Metoda? Multum pułapek i boostujących eliksirów, następnie naparzanie z najlepszych czarów na stanie. Powodzenia życzę ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paladyno-łotrzyko-zaklinaczem, tym gra.

Przyznam szczerzę, że troszkę mnie zatkało, oryginalna kombinacja ;D. No właśnie, ale czy skuteczna? IMO ciężko taką postacią grać, bo klasy te trochę się gryzą. Czarodziej, żeby bez skrępowania rzucać swoje czary musi mieć swobodę w postaci szaty. Więc nie rozumiem zupełnie po co tu było Paladyna dokładać ;). Sam Czarodziej/Łotrzyk dawałby już rade, ale nic to, trzeba jakoś działać ;). Metoda? Multum pułapek i boostujących eliksirów, następnie naparzanie z najlepszych czarów na stanie. Powodzenia życzę ;).

Aha, dzięki, muszę wypróbować. A jeśli o ścisłość postaci chodzi, to paladyn 5 level, czarownik 2 i łotrzyk 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moge wejść do luskanu byłem już we wszysrkich miejscach poza tym miastem ale jest zamkniete stało przy bramie dwóch strażników ale nie chcieli mnie wposcic i zaatakowalimnie czy ktos moze mnie wspomóc?

Do Luskanu wchodzisz dopiero w nastepnym rozdziale. Zeby ukończyć rozdział z Portem Llast musisz dac Aribeth dwa dowody na działanie kultu (ten quest nazywa sie chyba poszukiwanie kultu czy sekty). Pierwszy znahdziesz w jaskiniach ogrów w Północnym Trakcie. To bedzie dziannik Gannona. Drugi w Kniei Neverwinter (dziennik Relmara). Jest jeszcze trzeci ale nie jest chyba o ile pamiętam wymagany. Ten znajduje sie w Czarnydrzewie (dziennik kultysty w tamtejszej gospodzie). Dopiero jak dostarczysz wszystkie dowody na działalność kultystów to przeniesiesz sie do 3-go rozdzialu i tym samym do Lluskan. Inaczej nie da rady :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi doradzić, jak mogę pokonać tego maga w krypcie, który nazywa się Brat Toras? Podchodziłem już do tego wiele razy, ale za każdym podejściem nie mogę go zranić i ginę. Jakieś porady?
Paladyno-łotrzyko-zaklinaczem, tym gra.

No cóż, z taką postacią może byc trudno. Toras rzuca na siebie czary ochronne i trudno go trafić bronią zwykłą. Nie wiem jaką masz ale tu chyba musi byc jakoś +4. Pozatym on rzuca Macki Everarda i tu jest najwiekszy problem. Najlepiej jest na niego rzucic rozproszenie magi, ale twoj zaklinacz pewnie go nie zna jeszcze na tym poziomie. Mozesz sporobowac ze zwoju, znowu nie masz wystarczająco dużego poziomu czarującego i może być trudno. No, ale jak sie nie ma co się lubi... :) Proponuje na poczatek wywabić jego podopiecznych. Kilka szkieletów i zombi, powinieneś dac sobie radę. Ale uważaj żeby nie poszedł za tobą Toras bo ty zajęty bedziesz walką, a on rzuci Macki i po tobie. Jak uporasz się z nieumarłymi, idz na Torasa. Ale narazie nie atakuj wręcz. Wal do niego z dystansu (tylko musisz mieć dobry łuk lub kuszę i obowiązkowo jakąś lepszą amunicję, a nie to normalne [beeep]). Jak sie wyprztyka z czarów to jest juz twoj. Ale zanim to zrobi ma chyba 2 czy 3 zaklęcia Macek i kilka innych nie mniej ciekawych, więc ja zacznie czarować to wiej. No i to chyba tyle co możesz zrobić. Pozatym możesz zakładać pułapki jak inwestowałeś w tą umiejętność. Powodzenia :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombiaków wszystkich już ubiłem, udało mi się nawet jakieś obrażenia mu zadać (ale nie ja, tylko towarzysz). Miecz mam półtoraręczny +1, więc cienko. Ale spróbuję tak jak piszesz, ze zwojami.

Tylko powiedzcie mi jeszcze, jakiego towarzysza byście do tego proponowali? I ew. przy awansie (bo za chwilę będę miał) w co inwestować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombiaków wszystkich już ubiłem, udało mi się nawet jakieś obrażenia mu zadać (ale nie ja, tylko towarzysz). Miecz mam półtoraręczny +1, więc cienko. Ale spróbuję tak jak piszesz, ze zwojami.

Tylko powiedzcie mi jeszcze, jakiego towarzysza byście do tego proponowali? I ew. przy awansie (bo za chwilę będę miał) w co inwestować?

Ja przeważnie podróżowałem w panterą, bądź pająkiem.

Pytasz, jak dalej rozwijać postać, tak? Myślałem, że postawiłeś raczej na Czarodzieja, a tu w ogóle wychodzi na to, że mowa była o Czarowniku ;d. Być może coś się wam pokićkało, albo mi, bo zawsze wydawało mi się, że rpg-owy synonim Zaklinacza to właśnie Czarodziej ;P. No, ale mniejsza o to. Zostaw w takim razie rozwój tej klasy w spokoju, bo już się nie opłaca w nią inwestować. Skup się wyłącznie na Paladynie. Wybierz sobie ulubioną broń i to weź na atut przy najbliższej okazji.

Mimo wszystko, postać i tak jest do bani ;P. Ale w sumie podniosłeś sobie tym poprzeczkę ;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombiaków wszystkich już ubiłem, udało mi się nawet jakieś obrażenia mu zadać (ale nie ja, tylko towarzysz). Miecz mam półtoraręczny +1, więc cienko. Ale spróbuję tak jak piszesz, ze zwojami.

Tylko powiedzcie mi jeszcze, jakiego towarzysza byście do tego proponowali? I ew. przy awansie (bo za chwilę będę miał) w co inwestować?

Ja na towarzysza proponuję Grimgnawa - krasnoludzkiego mnicha. Świetnie walczy, IMO dużo lepiej niż półork Daelan. Pozatym ma świetną historię o ile lubisz mhroczne postaci ;P Co do rozwoju, to zgadzam się z Owcą. Powinieneś teraz skupić się na paladynie. Nie ma sensu już inwestować w czarownika bo po prostu nie starczy ci czasu by doprowadzić go do takiego poziomu, żebys mógł w miarę bezstresowo poradzić sobie z zadaniami w kolejnych rozdziałach. Na kolejnych poziomach inwestuj w umiejętności Parowanie i Upadanie. Przydają się w walce z kilkoma przeciwnikami, a takie walki bedą na porządku dziennym w kolejnych rozdziałach. A jeśli chodzi o atuty to specjalizacja w broni jak najbardziej. Pozatym przyda się atut Uniki jeśli nie masz, a za kilka poziomów weź też Mocna budowa (daje dodatkowe punkty życia za wszystkie, łączne twoje poziomy). Właduj też trochę punktów w umiejętność rozbrajania pułapek, ale olej otwieranie zamków. Jak bedziesz miał broń magiczną to każdą skrzynkę da się rozpierdaczyć na chama ;) No i to chyba tyle.

Myślałem, że postawiłeś raczej na Czarodzieja, a tu w ogóle wychodzi na to, że mowa była o Czarowniku ;d. Być może coś się wam pokićkało, albo mi, bo zawsze wydawało mi się, że rpg-owy synonim Zaklinacza to właśnie Czarodziej ;P

No właśnie że DDkowy Zaklinacz to w NWN Czarownik. Dziwnie to przełożyli bo sie piekielnie myli. Tymbardziej że w D&D czarownik to... osoba posługująca się magią, czyli jest to ogolna nazwa zarówno dla kapłanów jak i czarodziei oraz zaklinaczy. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra kupiona w PLAY. Problem w tym, że na maxymalnych detalach czasem fpsy schodzą do niegrywalnego poziomu (10-20). Mam Radka 9550, 768 ramu i Athlona 64, więc nie powinno tak być. Antyaliasing wyłączony. Proszę o pomoc

Spróbuj wyłączyć/zmiejszyć liczbę dynamicznych świateł, albo jakość efektów. Ewentualnie zmniejsz rozdzielczość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...