Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Thanlis

Neverwinter Nights 1 + dodatki

Polecane posty

Co do golema to on się pojawiał po jakimś czasie, jeśli chodzi o łańcuchy to kolory są widoczne w tej misie (czy co to jest).Jak nie wychodzi to znaczy, że został jeszczejakiś kolor do pociągnięcia.

Pytanie: co trzeba zrobić w podziemiach obserwatorów (niższy poziom)? Co dezaktywuje obelisk i o co chodzi z tymi duchami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie dwa komputery na obu zainstalowane NWN + oba dodatki (orginały). Problem pojawia się podczas zakładania gry, ponieważ nie mogę poradzić sobie z ustawieniami serwera - szczególnie na modułach kampanii, tak podstawowej jak i dodatków.

Albo są problemy z questami - postacie jednej drużyny mają własne dzienniki, albo z ustawieniami GnG - drugi gracz jest całkowicie niewrażliwy na wszelkie ataki z mojej strony :P .

Chcę ustawić serwer tak by nie było problemów z dziennikiem, oraz by GnG pozwalało ranić żywych członków drużyny, jak to się dzieje gdy np chowaniec niechybnie wpadnie w moją kulę ognia.

Czy ktoś wie jak to zrobić i czy się w ogóle da? :P

Szukałem również opisów co zmieniają poszczególne tryby (np, akcja, opowieść itp.) ale nic nie znalazłem :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie bylem* w piekle i doszedlem do lodowych wiezien (czy jakos tak) i tam gdzies jest katapulta i nie wiem co mam zrobic zeby te wiezienia rozwalic!

*bylem bo juz nie gram i chce sie spytac z ciekwaosci co trzeba bylo zrobic

musisz za pomocą amuletu zmienić się w golema i przerzucić katapulte na drugi brzeg. Potem strzelaj :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi ze Skrybą? Nie potrafię rozwązać tego zadania. Ponoć moża także przyłączyć Aribeth. Ktoś wie jak?

Skryba ma tam swoje niezbyt rozwinięte text dialogowe/musisz je dokładnie czytać. Skryba opisuje stele/słupy, które stoją w całej okolicy. Musisz go do nich(tych słupów) dopowadzić po kolei, tak jak opisuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem praktycznie nie przeszkadza ale chcem wiedziec czy to błąd. Jak rozmawiam z postaciami często zdarza się że osoba najpierw coś powie czyli słychać głos klikam kontynuuj i juz moge tylko czytać. Zaraz klikam kontynuuj i mówi postać głosem??? Macie taki problem :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam duży problem jestem w momęcie gdy szukam drugiego słowa mocy przeszukałem całe ruiny rasy stworców odprawiłem 3 rytułały (dymu, dżwięku i światła) ale w dzienniku mam zapisane ze otwarte zostało dopiero drugie przejście i nie mam pojęcia co zrobić by przejść przez te masywne wrota czy ktoś moze mi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem w pewnym miejscu w dodatku HotU, a dokładniej w drugim rozdziale na Wyspie Twórcy. Chodzi o miejsce w którym trzeba podać hasło aby przejść dalej. Niestety nie znam hasła i dwa golemy zawsze mnie atakują i zawsze ginę. Wiem, że hasło ma więzień lecz nie umiem się do niego dostać gdyż ani ja ani nikt w mojej drużynie nie umie otworzyć drzwi prowadzących do więźnia. Rozwalić ich nie idzie gdyż uruchamia się pułapka której nie idzie rozebrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można te golemy rozwalić całkiem prosto (chociaż może to chwilę potrwać).

Po aktywacji uciekaj przez ten mostek aż do schodów. Golemy, po dojsciu do końca mustu, są teleportowane spowrotem w miejsce, gdzie zostały aktywowane. W tym miejscu przydaje się ta drowka-najemnik. Każ jej rzucić na ciebie wszystkie zaklęcia o długim efekcie. Będzie tam też niewidzialność. Każ jej też stać przy schodach. Golemy nie będą widziały ciebie, ale będą próbowały zaatakować drowkę, do której nie będą mogły dojść. W międzyczasie możesz je swobodnie masakrować :)

Wojownik/barbarzyńca/itp. mogą po prostu stać na mostku i je "blokować" ciągle atakując.

Mag na ok. 20 lvl powinien szybko się z nimi uporać (zatkało mnie jak szybko kumpel je rozwalił Czarodziejem - moim wojownikiem naparzałem kilka minut w JEDNEGO... Za to bardzo szybko poszło, kiedy przechodziłem dodatek jeszcze raz tą samą postacią, żeby leveli natłuc :)).

Nie wiem jak z wszystkimi klasami "pomiędzy" (łucznicy, kapłani), ale niewidzialność się przyda każdemu.

PS. Jeśli sam możesz rzucić na siebie niewidzialność to właściwie jakikolwiek najemnik może robić za przynętę, kiedy ty napitalasz golemy.

PS2. A właśnie - jaką klasą grasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem natury technicznej. Kiedyś grałem przez długi czas w Neverwintera, i chodził bezproblemowo. A teraz, od razu po zainstalowaniu już w menu, gra strasznie sie muli, a po wczytaniu gry, już w ogóle nie ma mowy o czymkolwiek.

Mój komp:

Duron 1,2 kHZ

256 Ram

GeForce2MX 440

Win XP.

Czy jest na to jakiś patch, albo co trzeba zmienić, żeb ychodziło, bo ja już próbowałem prawi wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem natury technicznej. Kiedyś grałem przez długi czas w Neverwintera, i chodził bezproblemowo. A teraz, od razu po zainstalowaniu już w menu, gra strasznie sie muli, a po wczytaniu gry, już w ogóle nie ma mowy o czymkolwiek.

Mój komp:

Duron 1,2 kHZ

256 Ram

GeForce2MX 440

Win XP.

Czy jest na to jakiś patch, albo co trzeba zmienić, żeb ychodziło, bo ja już próbowałem prawi wszystkiego.

Też tak miałem. Wystarczy zainstalować sterowniki do karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Na początku, gdy podczas gry właczałm debug mode (w celu wpisania kodów) w grze pojawiajaŁY sie zólte paski (w niektórych miejscach, ale to tylko połowa problemu). Czasem zdarzało sie, że gra sie wyłączała (wyskakikwał błąd od Microsoftu!). Czy to możliwe, ze przez kody? Posiadam oryginalną wersię bez dodatków, w seri eXtra Kalsyka Next. Wcześniej wpisałam w pliku z grą nwnplayer.ini linijkę Debug Mode=1. Co mam robić? Teraz to wogóle nie da sie grać. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest tak dziwny, że praktycznie nie wierzę w pomoc.

Dotyczy dodatku Hordy Podmroku (z Diamentowej Edycji), wioski skrzydlatych elfów. Gdy zbierzemy wszystkie kawałki lustra, idziemy do zamku błazna, tam toczymy walkę z drowami, gadamy z błaznem i lądujemy w jaskini królowej. Wszystko było pięknie, ale w tym momencie jakieś licho podkusiło mnie zabić królową i błazna. Wczytuje od nowa sejwa sprzed rozmowy z błaznem po walce z drowami, a tu ten cholernik jest do mnie wrogo nastawiony, nijak pogadać i nijak skończyć misję. Co więcej wczytuję sejwa sprzed walki i sprzed wejścia do sali tronowej - można z błaznem pogadać, ale gdy walka się zaczyna już jest wrogo nastawiony.

Ponowna instalacja nic nie dała - więc gdzie zapisany jest ten błąd? W rejestrze? A jeśli w sejwie, to jakim cudem? Zresztą mniejsza z tym, jak to odczynić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że niewolno pisać na tym forum o piratach ale cdaction mnie odmieniło więc się odważe napisać

Otóż jest taka sprawa że miałem pirata neverwinter nights (bardzo się tego wstydzi mówiąc do siebie "zły silvan zły" :oops: ) ale po kupieniu ostatniego numeru cdactiona nie bedę się rozwijał kupiłem sobie oryginałkę neverwintera i mam pytanie czy moge przenieść savy z pirata :oops: na oryginałke :D ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem otóż nie wiem jak mogę mieć klase prestiżową MISTYCZNY ŁUCZNIK

Mam Łowce lvl 10 Elf

atuty

ulubiona broń długi łuk

Strzał z bliska

o ile patrzałem na potrzeby to musze miec jeszcze podstawowy atak +6 i myśle żee spełniam ten warunek i jeszcze 1-poziomowe zaklęcia mistyczne z tym mam problem jak mam zdobyć te zaklęcia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś dlaczego, zaczynałem tę grę już trzy krotnie i za każdym razem zatrzymuję się po wyjściu ,,na miasto" i dalej ogarnia mnie do tej gry niechęć? TO nie jest tak, że nie lubię eRPeGów, wręcz przeciwnie uwilebiam je, ale tylko do tej gry zaczynam pałać nienawiścią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...