Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Thanlis

Neverwinter Nights 1 + dodatki

Polecane posty

Bo ta gra jest kiepskim RPG-iem. ;)

Olej podstawkę, załatw sobie dodatki i graj w nie - zaręczam Ci, że HotU to RPG najwyższej klasy przypominający takie hity jak BG. Zwykłe NWN jest biednie fabularne i polega w zasadzie tylko na chodzeniu przed siebie i zabijaniu setek potworów bez jakiejkolwiek finezji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Nabyłem dzisiaj dodatki do NvN (extra klasyka: SoU i HotU bez Kingmakera) cały szczęśliwy usiadłem przy komputerze i zostałem niebagatelnie rozradowany komunikatem (o tak uwielbiam kiedy komunikaty błędów wyświetlają mi się już na początku instalacji cudownego produktu) jakobym "nie posiadał oryginalnej wersji podstawki"... Takową posiadam (podstarzała bo podstarzała ale jest) i jest ona oryginalna.

Nie wiem co na ten problem poradzić... Może to przez fakt posiadania starej edycji podstawki (mam z dawnej "platynowej kolekcji"[nie ta nowa "diamentowa"])??

A może to przez to że nie mam gry zainstalowanej na standardowym dysku C tylko na dysku D i do tego w niestandardowym folderze? Help : P

PS. Najzabawniejsze jest to że nie mogę zainstalować najnowszych aktualizacji ponieważ "ZAINSTALOWANY JEST DODATEK" ?!?!? JAKI DODATEK!! NIE CHCE SIĘ PRZECIEŻ ZAINSTALOWAĆ WRAAARR!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia ale mam pomysł jest to gra z Cd Projekt? no to tam się zgłoś oni na pewno ci pomogą. Mnie pomogli z jakimś fatalnym błędem

jeżeli chodzi o znięchęcanie tak podstawka ma nieciekawą fabułe co sprowadza się idź i znajdź stworzenia z Waterdeep. i idziesz i tniesz co ci stanie na drodze ale myśle że to po to by zdobyć lvl a potem staje się coraz ciekawiej a dodatki palce lizać. (miodzio)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Może to przez fakt posiadania starej edycji podstawki (mam z dawnej "platynowej kolekcji"[nie ta nowa "diamentowa"])??
Diamentowa Edycja to NWN ze wszystkimi dodatkami, więc i tak byś na nią nic nie zainstalował, bo owe dodatki już tam są. ;]
A może to przez to że nie mam gry zainstalowanej na standardowym dysku C tylko na dysku D i do tego w niestandardowym folderze? Help : P
Wąąątpię. Spróbuj zainstalować grę od nowa.

Jeśli wtedy także pojawiać się będą te komunikaty, to nie pozostaje Ci nic innego jak wejść na www.gram.pl/pomoc i zrobić to, co należy zrobić (sysko opisane :P). Jeśli nic Ci nie pomoże, to do CDP dzwoń albo, korzystając z formularza (w tym samym miejscu - www.gram.pl/pomoc), napisz o swoim problemie.

Jak widać, mam doświadczenie, a to przez problem jaki mam z inną grą.

Pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Znalazłem rozwiązanie na stronie wydawcy. (pod adresem podanym przez Białego)

Thx.^_^

EDIT:

Jednak mam problem :P

Tym razem nie z działaniem gry tylko z questem... Chodzi o to że w dodatku SoU mam znalejść dla mistrza Drognana (czy jak mu tam) lekarstwo. Mam już język "czegośtam" (nie slaada), i węgiel drzewny teraz muszę tylko znaleźć jagody. Problem polega na tym że po oczyszczeniu kuchni w karczmie (ocaliłem kucharkę) nie mogę ich znaleźć. Ocalona przeze mnie "Maria" mówi non stop "jeżeli koboldy ich nie zjadły powinny być w TYM garnku" ok fajnie... Tylko gdzie jest ten &(%#&(#%^*@)(* garnek. Ja tam widzę jeden garnek nad paleniskiem i nie jest on interaktywny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ja mam trochę inny problem. Niedawno skończyłem podstawkę grając krasnoludem-wojownikiem. Właściwie grałem tylko po to, by w dodatku(posiadam jedynie Hordy) móc pograć krasnoludzkim obrońcą. Niestety wybrałem charakter prawdziwie neutralny, a obrońca musi mieć praworządny dowolny. Czy da się to jakoś zmienić??

No i drugi problem związany niejako z fabuła dodatku. Przez niemal całą grę postć ustawiałem pod mój wypasiony miecz dwuręczny i zebrałem dośc niezłe pozostałe gadzety. Tymczasem niemal do wściekłości doprowadziła mnie sytuacja na początku, gdy traci się cały ekwipunek. Czy w późniejszej grze odzyska się go?? (pytam w trosce o moje zdrowie psychiczne :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie możesz poprać gdzieś z neta tzw. "Hero Creatora" i stworzyć identyczną postać do posiadanej (jeno i charakterze praworządnym)

Jeżeli dobrze pamiętam to kiedyś był do pobrania na "Fileplanet"

"Hero creator" służy do tworzenia sobie postaci wymarzonej którą później zapisujesz (w oczywisty sposóB) i wykorzystujesz (bez skojarzeń) w dowolnym scenariuszu... Wiedz tylko że w grze multi ludzie nie przepadają za "megacharami" stworzonymi poprzez creatory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój temat został zamknięty, więc pytanie kieruję tutaj:

witajcie,

zainstalowałem sobie na Linuksie (Debian Lenny) NWN Diamentową Edycję. wszystko działa super oprócz dźwięku, który brzmi jakby był spowolniony (rozciągnięty w czasie). czy ktoś z Was się spotkał z takim problemem?

EDIT

poradziłem sobie tu jest rozwiązanie problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie NWN tnie sie bardzo. Mam (poza kingmakerem) wszystkie dodatki. mój komp (złom) to:

- proc Athlon XP 1600+ 1,4GHz

- grafa GeForce 3 Ti 128MB

- ram 512 MB

miejsca na dysku mam wystarczająco, a chodzą mi dużo więcej wymagające gry, np. NFS Carbon. Nie mam pojęcia o co chodzi. :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w HotU jest sprzedawca dajacy wiecej niz 7500GP za przedmioty? Troche glupio mi biegac z co cenniejszym sprzetem, czekajac az sie taki pojawi, a slyszalem, ze powinno sie zaoszczedzic maxymalnie duzo gotowki na koncowke gry. W tej chwili jestem na poczatku drugiego poziomu Podgorza, jesli to orientacyjnie pomoze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czytacie ten temat a niegraliscie jeszcze w NWN to szybciutko do sklepu i kupujcie...ta gra pokazuje swoje oblicze dopiero kiedy zapuscicie się w swiat internetowej rozgrywki.Polskie serwery i nietylko dają kupe radochy i miesiące niezapomnianej zabawy.Gram kilka lat w NWN i stwierdzam ze zabawa jest super.Samotne wyprawy albo w teamie do wyboru.Odgrywanie postaci albo expienie na potege...ludzie swiat NWN jest nieskończony.Warto i jeszcze raz warto..każdy kto lubi RPG znajdzie coś dla siebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie dawno temu sboie kupiłem NWN w seri ekstra klasyka. W czasie instalacji wczystko było ok i gdy właczyłem gre to sobie oglądnołem intro i włączyło się główne menu i właśnie wtedy zaczeło troche zwalniać. Mój komp ma taki sprzęt:

Procesor: Atlhon 64 3000+ 9 (Sorry jeśli źle napisałem nazwe procka, ale chyba wiecie o jaki chodzi)

Karta: Ati Radeon 9600pro ( też mi się zdaje, że źle napisałem, więc sorry)

Ram: 512

Dokańczając tamto to menu, że tak by działało to nic dla mnie, ale gdy włączam gre nic prawie nie widać tylko postacie i tyle, a tak to jest cały czarny ekran i tyle i cały czas zwlania. Nie wiem dlaczego tak działa, mam system Windows XP i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie i też wtedy ściągnołem wszystkie sterowniki do karty graficznej i tak nic nie pomogło. Prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem ;(

mam intela pentium D 2,8GHz x2 (czyli 2 procesory)

Radeona x1800 GTO 256 MB

1GB RAM

na moim starym kompie gra śmigała bez problemu (GeForce 2 MX 64MB, 640 MB RAM, Athlon 1900+) A teraz tnie się makabrycznie nawet przy najniższych detalach. Co robić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to współczuje, rozmumiem jeśli gra by miała tak ok. 15 lat i na takich kompach nie chodziła, bo jest za dobry, bo zdaża się z takim starymi grami, ale to Neberwinter 1 i ona chyba gdzieś ma z 5 lat może troche więcej i to raczej nie możliwe i nie wiem czy na tych kompach nie chodzi, może przez karte czy coś, albo te płyty są zwalone. Jeśli ktoś zna odp. to niech powie, bo wiedz, że sam ja nie jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie chciałbym stworzyć jak najlepszego łucznika to w jakim kierunku powinienem iść.

(3 Rozdział,Ruiny Stwórców,Moja postać:Łowca 9,Czarownik 1,Mistyczny łucznik 3)

cały czas teraz będę dodawał do Mistycznego łucznika ale jak osiągnę 10 lvl

Mistycznego łucznika to warto dodawać do niego. Aha i jeszcze jedno czy później będzie jakiś dobry artefakt dla każdej z postaci. Paladyn,Wojownik,barbażyńca,Łowca,Mistyczny łucznik,Krasnoludzki obrońca itd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...