Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Thanlis

Neverwinter Nights 1 + dodatki

Polecane posty

mam pytania (a tych jest duzo)

1.czy oplaca sie grac w 1 dodatku (nie chce mi sie sprawdzac nazwy ) zmiennoksztaltnym lub np czarownikiem ale potem dodawac tylko do smoczego potomka.

2.builder to dobra rzecz ale czy oplaca sie robic wlasne polaczenia czy nie bedzie pozniej tak trudno ze nie da sie rady.

3.jeszcze jedno pytanie czy w ostatnim dodatku to trzeba przeniesc dobra postac czy znowu nowa robic bo chialbym wieloma postaciami zagrac.

4.jak widzialem ktos zaczynal (z mojej rodziny grac) w dodatek robiac nowa postac i ta byla na 1lvl to jak ja bym przeniosl z podstawki postac to ona tez bedzie na pierwszym lvl

PS:Jestem na wakacjach u wujka w niemczech i bardzo przepraszam za te bledy,oraz brak polskich znakow ale jest to niemiecka klawiatura a ja nie moge sciagnac polskich ustawien dla klawiatury. jeszcze raz przepraszam, ale naprawde potrafie pisac po polsku

no i to chyba wszystkie pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale znam odpowiedź tylko na 3. i 4. każdą postać można eksportować do każdego dodatku. Ja wszystkie dodatki przeszedłem jedną postacią. Choć optymalnie byłoby po przejściu podstawki zacząć SoU nową postacią (bo starą jest zbyt łatwo), a potem przenieść ją do HoU. (Nawet fabularnie tak wychodzi, bo o nas z podstawki mówią jako o kimś innym, nawet poprzedni towarzysze nas nie poznają.) Jeśli jednak tworzysz nową postać, zaczynając HoU i tak jest ona awansowana na wyższy, bodajże 16 poziom. Ekwipunek z poprzednich części nie ma znaczenia, bo i tak całość tracimy na samym początku.

A brakiem polskich liter się tak nie przejmuj, tu i tak rzadko kto je stosuje :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z sejwami.

Otóż doszedłem do trzeciego rozdziału, lecz musiałem zrobić format. Więc odinstalowałem grę wcześniej kopiując pliki z zapisanymi grami. Po ponownej instalacji skopiowałem sejwy tam gdzie potrzeba, lecz gra ich nie odczytuje! Próbowałem drugi raz zainstalować grę, lecz po raz kolejny moje sejwy nie zostały odczytane. Dodam, że mam wersję gry z Extra Klasyki bez dodatków. Konfiguracja sprzętowa nie jest raczej potrzebna, więc nie będę podawał.

Proszę o pomoc, jeśli coś da się zrobić...

EDIT - Może się przydać - mam wersję 1.67.8093

EDIT2 - Uff, problem rozwiązany :) Już sobie sam poradziłem, ale byłem bliski załamania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam problem z zabiciem wampira-mnicha w podziemiach sanktuarium. Znaczy jak już go niby zabije to pojawia jego nie materialna postać która idzie do grobu. Gdy wampir jest w grobie mogę go zabić ale tylko za pomocą kołka a nie wiem gdzie go znaleźć. Jeśli ktoś wie proszę o odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wampir jest w grobie mogę go zabić ale tylko za pomocą kołka a nie wiem gdzie go znaleźć. Jeśli ktoś wie proszę o odpowiedz.

Gdzie są kołki? Wszędzie! "Zaatakuj" dowolny drewniany przedmiot, półkę, skrzynię czy krzesło. Po rozwaleniu pozostaną kołki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój łotrzyk ma sporo w umiejętności "używanie magicznych urządzeń", więc tego problemu nie było. Ale oprócz zwojów, chyba każdy może używać przedmiotów z ładunkami jak liry czy tez harfy. Nie masz gdzieś czegoś takiego w ekwipunku? Jeśli - a nie pamiętam - to kombinowanie przy stole alchemicznym nie jest niezbędne do ukończenia gry, możliwe, że w przypadku woja - jak to się mówi - nie dla psa kiełbasa :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to pardon w takim razie :) Ostatni raz grałem w nevera łotrzykiem dość dawno ale byłem na 100% pewien ze nie może używać. Ale tak czy inaczej sens mojej wypowiedzi był taki że wojownicy raczej nie użyją tych przedmiotów ale można to w prosty sposób zmienić biorąc jeden poziom w klasie barda/łotrzyka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż od wczoraj jestem posiadaczem nwn 1 i mam pewien problem(jestem na poczatku gry w neverwinter). Gram Czlowiekiem Paladynem. Zatrudnilem do siebie za 150 sz takiego wielkiego orka a gdy chialem do tego taka typiare to ork odszedl a ona weszla do druzyny. Powie ktoś mi czemu tak i czy tak ciagle bedzie? W NwN 2 mozna miec ile sie chce pomocnikow! Bardzo prosze o odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a czy jak zainstaluje dodatki to bede widział plaszcz jaki na sobie mam bo teraz jak gram to kupilem se i nie widze go na sobie tak jak to jest w 2 xD
Z tego co pamiętam, to nie, ale co to za problem?? Mnie to wogóle nie przeszkadza. Ważne, żeby płaszcz był dobry i spełniał swoją funkcje, a nie fajnie wyglądał.
Aha i czy jak zainstaluje dodatki to save z podstawki i to wszsytko mi zostanie? Czy wszsytko od nowa?;/
Jasne, wszystko zostaje, przynajmniej powinno.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh... ja to mam problem. W podstawce doszedlem do tych dwoch smokow broniących przejścia do Morag, grając barbarzyńcą muszę je zabić z łuku, bo jak tylko podbiegam do któregoś ze smoków, to mój gostek sie go boi. Rdzawego czy jak mu tam smoka już zabiłem, ale został jeszcze srebrny i nie wiem co zrobic bo mnie juz chyba z 50 razy zabily i kasa mi się kończy i będę musiał biegać z buta niedługo.

Natomiast w Shadows of Undrentide gram elfem i jestem fighterem i czarnoksięznikiem i mam Arcane Archer, ale nie mogę rozwalić tych golemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh... ja to mam problem. W podstawce doszedlem do tych dwoch smokow broniących przejścia do Morag, grając barbarzyńcą muszę je zabić z łuku, bo jak tylko podbiegam do któregoś ze smoków, to mój gostek sie go boi. Rdzawego czy jak mu tam smoka już zabiłem, ale został jeszcze srebrny i nie wiem co zrobic bo mnie juz chyba z 50 razy zabily i kasa mi się kończy i będę musiał biegać z buta niedługo.

Natomiast w Shadows of Undrentide gram elfem i jestem fighterem i czarnoksięznikiem i mam Arcane Archer, ale nie mogę rozwalić tych golemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam amulet +4 do tego daje jeszcze barbarian rage'a i eliksir charyzmy a on i tak ucieka, nawet sobie obnizylem poziom do najnizszego i i tak to nic nie daje :(

Noooo.. chłopie! 14 (czternaście dubli) - pobiłeś rekord na forumowego parkinsona!!! To formum czasem muli. Zamiast wysyłać posta kilka razy sprawdź najpierw czy aby nie poszedł już.- RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem natury technicznej.

Od kilku lat gram w podstawkę, wczoraj jednak kupiłam sobie oba dodatki i ucieszona wróciłam do domu. Po zainstalowaniu obu rozszerzeń, łatek, skonfigurowaniu, odpalam grę... i to by było na tyle. Po przebrnięciu przez reklamy wyświetla się czarny ekran i kursor, prawdopodobnie bym mogła sobie na ślepo nim klikać.

Byłam na stronie gram.pl, jest tam pomoc do tego konkretnego problemu, jednak mi nie pomogło ani alt+TAB, ani alt+enter, ani zmiana rozdzielczości, a sterowniki do karty mam świeżutkie. (Pomijając fakt, że ich odnośniki do tych sterowników nie działają)

W podstawce też był ten problem, ale, cóż... raz mi się udało kliknąć i wczytał się ekran nowej gry, więc potem już wiedziałam gdzie mniej-więcej celować.

Pomocy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...