Skocz do zawartości

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2010


Ghost

Polecane posty

  • Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zanim zacznie się fala narzekań ja przyznam, że w tym miesiącu zapowiada się fajny mix :cool: I ta alla bijatyka jak nie którzy piszą wcale źle nie wygląda i Tycoon, który swego czasu był bardzo popularną gierką (pamiętam jak kiedys moi kumple chodzili i się tą grą podniecali) więc wniosek jeden - będzie w co pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapowiedziach dalszych (po DMC4) miłych niespodzianek, w następnym numerze spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. W tym miesiącu słabo. Gdybym kupował CDA tylko dla pełniaków, to bym sobie odpuścił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psioczą i psioczą....

Cóż, po DMC4 się strasznie rozochociliśmy, a tu wyszedł numer, w którym nie ma ani jednego ciekawszego pełniaka (vide nr 158), co nie znaczy, ze nikt się tym nie zadowoli. Choć RT3 jest tylko tycoonem, choć bardzo dobrym, a Watchmen jest średniakiem, to jednak powinniśmy troszkę pochlebniej to komentować. Bo jednemu odpowie dobry Tycoon, gdzie zrobi park o wielkości Warszawy, a innemu bijatyka, która choć mocno monotonna, to jednak efektowna.

Ja jestem także troszkę rozochocony, ale martwi mnie zawartość - bo nie zapowiada się na fajne recki (Avatar i Dark Void tylko)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...