Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2010

Polecane posty

Mi Advent Rising wywalił się 5 minut po odpaleniu :( Pełniaki naprawdę są słabsze niż w ostatnim kwartale. Ale przecież nie da się być na 100% przez 12 miechów. Numer i tak kupię bo CDA to nie jest dla mnie zwykłe pismo ale pasja (brak mi tylko 6 numerów ze wszystkich wydanych). Jednak SMG nie powinien tak na nas najeżdżać i mówić, że za wcześnie odpakowaliśmy prezent. Sam pisał kiedyś w AR "Jeśli numer wychodzi w kwietniu to jest to numer kwietniowy i nieważne że na okładce pisze że majowy bo w rzeczywistości wyszedł w połowie kwietnia. Więc nie możecie pisać że CDA jest opóźniony w stosunku do konkurencji skoro u nich dany news jest w nr kwietniowym a u nas w majowym który wyszedł w kwietniu." Więc teraz na nas nie krzycz lub nie mów że "Winę ponosi zwariowany tryb wydawniczy CDA". Jeśli numer wychodzi 3 dni przed świętami to nieważne jaki numer ma na okładce. Dla normalnego czytelnika jest to numer świąteczny. Jakbyście powiedzieli reklamodawcom, że wasz numer styczniowy wychodzi przed wigilią to poziom reklam byłby może na poziomie numeru "świątecznego", który raczej okazał się numerem andrzejkowym. Rada na rok przyszły - wydajcie 14 numerów i będzie spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy sa miła odmiana i powinny byc czesciej:)vanhelsinga widziałem w kinie a potem dłuuuugo nic o nim nie słyszałem a szkoda bo uwazam go za swietny film:)plus to ze lubie hugh jackmana:)obhy wiecej takich filmów:)pełne wersje w cda trzymaja ostatnio bardzo wysoki poziom dark sector kupiłem w empiku a i tak sie ucieszyłem ze tak dobra gre dali:)DMC4to miód dla mojej duszy choc strategie a nawet przygodówki tez gram:)co do pełniaków załaczonych do cda nic dodac nic ujac:)w watchmen nie planowalem zagrac ale chetnie sie spróbuje:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Advent Rising wywalił się 5 minut po odpaleniu :( Pełniaki naprawdę są słabsze niż w ostatnim kwartale.

To oczywiste, ze na koniec roku sa najlepsze pelniaki, wiec ostatni kwartal jest zwykle najmocniejszy.

Ale przecież nie da się być na 100% przez 12 miechów. Numer i tak kupię bo CDA to nie jest dla mnie zwykłe pismo ale pasja (brak mi tylko 6 numerów ze wszystkich wydanych). Jednak SMG nie powinien tak na nas najeżdżać i mówić, że za wcześnie odpakowaliśmy prezent.

>>>Bede, jesli wyjedziecie z tekstem, ze "pod choinke" (nr styczniowy) "toscie sie nie wysilili".

Sam pisał kiedyś w AR "Jeśli numer wychodzi w kwietniu to jest to numer kwietniowy i nieważne że na okładce pisze że majowy bo w rzeczywistości wyszedł w połowie kwietnia. Więc nie możecie pisać że CDA jest opóźniony w stosunku do konkurencji skoro u nich dany news jest w nr kwietniowym a u nas w majowym który wyszedł w kwietniu." Więc teraz na nas nie krzycz lub nie mów że "Winę ponosi zwariowany tryb wydawniczy CDA". Jeśli numer wychodzi 3 dni przed świętami to nieważne jaki numer ma na okładce.

>>>Zgoda ale nie oczekujcie w takim numerze "swiatecznuych atrakcji" bo one juz byly miesiac wczesniej.

Dla normalnego czytelnika jest to numer świąteczny. Jakbyście powiedzieli reklamodawcom, że wasz numer styczniowy wychodzi przed wigilią to poziom reklam byłby może na poziomie numeru "świątecznego", który raczej okazał się numerem andrzejkowym. Rada na rok przyszły - wydajcie 14 numerów i będzie spokój.

>>>Najlepiej 18...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu rok temu numer styczniowy wyszedł 30 grudnia a 1/08 31 grudnia. Dawno już ten numer nie wychodził przed wigilią (ostatnio chyba gdzieś na początku tego wieku). I kto powiedział, że możecie wydać tylko jeden numer specjalny w roku? Na razie szykuje się to, że kwietniowe wydanie urodzinowe wyjdzie ok. 15 marca.

P.S.Dobrze, że humor SMG się poprawił i odpisuje już mniej ostro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rollercoaster Tycoon 3 mnie nieco zawiódł i już raczej do niego nie wrócę, ale zupełnie co innego mogę powiedzieć o Watchmenie, po którym wiele się nie spodziewałem, a otrzymałem niezłą grę w którą da się pograć, powiem więcej, nawet mnie wciągnęła. Mam nadzieje że w przyszłości (a może nawet w przyszłym numerze) ukaże się part 2, bo pewnie już niedługo przejde jedynkę i będę chciał więcej bandziorów do rozwalenia. :P Naprawdę ciekawa gierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dem nie instaluję, jak zwykle. Jedyne DEMO z CD-Actiona, które było zainstalowane u mnie, to było Demo Watchmena.

Do pełnych wersji:

Watchmen jest fajny, ale jak pisałem w którymś temacie - nie przebije Batmana. Gra jest krótka, jak niektórzy zauważyli. Grałem dzisiaj jakąś godzinę, a już mam Chapter III. W Chapter II zaczęło być trudno, jak była ta końcowa walka drugiego rozdziału, tam, gdzie jest kilku "zwykłych" gości, a reszta to ci "grubsi".

Rollercoaster Tycoona jeszcze nie instalowałem, bo grałem już w tą grę. Bardzo fajna, jest dużo różnorakich opcji, graficznie w sumie nie najgorsza... Taka gra, którą można odpalić w przerwie między np. Watchmenem, a Modern Warfare 2 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dem nie instaluję, jak zwykle. Jedyne DEMO z CD-Actiona, które było zainstalowane u mnie, to było Demo Watchmena.

Do pełnych wersji:

Watchmen jest fajny, ale jak pisałem w którymś temacie - nie przebije Batmana.

Ja dodam, ze Cienkoczenko nie przebije Mercedesa. Zaskoczeni? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to świetna gra z świetnym systemem walki, ciekawą grafiką i dobrym dźwiękiem.Fajnie się tłucze całe zastępy wrogów.Chociaż można ich zabić, a nie tak jak w Batmanie tylko zwyczajnie ogłuszyć.Mnie to nie przeszkadza.

A co do pełniaków w tym numerze to są one ogólnie świetne zwlaszcza Watchmen, bo w tego drugiego pełniaka nie miałem okazji jeszcze zagrać, ale myśle, że jest świetny.

Później w to zagram.:):gra:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten numer wczoraj.... Nie za bardzo przypadły mi do gustu pełniaki, a takich filmów też nie lubię... ZA MAŁO SIĘ WYSILILIŚCIE CD-ACTION !!! Na koniec chciałbym prosić redakcję o jakieś bardziej popularne gry. Takie jak GTA lub Call of Duty... A jeżeli o film chodzi to w lutowym wydaniu dajcie jakiś wojenny, np. Delta Force IV...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie skończyłem Watchmena, naprawdę fajna gierka. :) Szkoda tylko że taka krótka, bo 5 godzin zabawy jedną postacią to mimo wszystko mało. Może niedługo przejde jeszcze grę Night Owl'em, zobaczymy jak będzie z wolnym czasem w nowym roku. Jak by była 2 niedługo jako pełniak byłoby świetnie.

BTW Prosiłbym o stworzenie tematu o grze, są już 3 głosy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec chciałbym prosić redakcję o jakieś bardziej popularne gry. Takie jak GTA lub Call of Duty

Niektórych gier, takich jak GTA, AC czy też Mass Effect po prostu nie da się dodać do pisma. Nie można kupić ich licencji, czy coś w tym stylu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten numer wczoraj.... Nie za bardzo przypadły mi do gustu pełniaki, a takich filmów też nie lubię... ZA MAŁO SIĘ WYSILILIŚCIE CD-ACTION !!! Na koniec chciałbym prosić redakcję o jakieś bardziej popularne gry. Takie jak GTA lub Call of Duty... A jeżeli o film chodzi to w lutowym wydaniu dajcie jakiś wojenny, np. Delta Force IV...

Taaa i jeszcze koniecznie wrzućcie IV, albo modern warfare. Przecież CDA to nie pizzeria, nie da się wszystkiego zamówić :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten numer wczoraj.... Nie za bardzo przypadły mi do gustu pełniaki, a takich filmów też nie lubię... ZA MAŁO SIĘ WYSILILIŚCIE CD-ACTION !!! Na koniec chciałbym prosić redakcję o jakieś bardziej popularne gry. Takie jak GTA lub Call of Duty... A jeżeli o film chodzi to w lutowym wydaniu dajcie jakiś wojenny, np. Delta Force IV...

Elo, ziom (!) to nie jest forum Świętego Mikołaja! Stronki ci się pomieszały...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten numer wczoraj.... Nie za bardzo przypadły mi do gustu pełniaki, a takich filmów też nie lubię... ZA MAŁO SIĘ WYSILILIŚCIE CD-ACTION !!!

Nie podoba mi sie ten list. ZA MALO SIE WYSILILES, FACET !!!

Na koniec chciałbym prosić redakcję o jakieś bardziej popularne gry. Takie jak GTA lub Call of Duty... A jeżeli o film chodzi to w lutowym wydaniu dajcie jakiś wojenny, np. Delta Force IV...

Pomyliles adresy, sw. Mikolaj to na Biegunie Polnocnym mieszka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten numer wczoraj.... Nie za bardzo przypadły mi do gustu pełniaki, a takich filmów też nie lubię... ZA MAŁO SIĘ WYSILILIŚCIE CD-ACTION !!! Na koniec chciałbym prosić redakcję o jakieś bardziej popularne gry. Takie jak GTA lub Call of Duty... A jeżeli o film chodzi to w lutowym wydaniu dajcie jakiś wojenny, np. Delta Force IV...

No gościu swoim txtem rozwala, uchechałem się nieźle. Jest w takim starym żądająco - roszczeniowym stylu którego dawno już w AR nie było :smile: A GTA 1 już było, w CDA 8/01. Delta Force 2 jako gra też już była w 2003 roku. A GTA 3 i VC kupiłem w Kolekcji Klasyki po 20 zł. Tobie radzę zrobić to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gdzieś w okolicach dopiero 1,5 chaptera gry Watchmen (świąteczna przerwa) i muszę powiedzieć, że z tych pełnych wersji tegorocznych (wyd. 2009) to dla mnie absolutny faworyt. Świetnie wygląda, na początku logo WB i DC, Strażnicy - dobry komiks - filmu nawet nie widziałem, ale od gry nie wymagam niczego specjalnego. Jakaś tam figurka Rorschacha też nie oddaje głębi dzieła Alana Moore'a -ale jednak cieszy i podobnie jest z tą grą. Ładna grafika, świetny dźwięk - duża satysfakcja z bijatyki - wiem, wiem to ma się mi znudzić - zobaczę - jeśli będzie tak nudno jak miało być w Mademan (jeden z lepszych pełniaków wg mnie w tym roku) to tylko się radować. Najbardziej jednak w tej produkcji podoba mi się duch Batman:AA - wiem, że Part 2 jest bardziej zbliżone i to też delikatnie (jak pamiętam). :) Fanem Batmana:AA nie jestem, ale doceniam że niespodziewanie spodobał się tak wielu osobom - a Watchmen daje jaaaaaaaaaaaakąś tam tego namiastkę dlatego jako gra - gratis (nie lubię wliczać płyty w cenę pisma- zawsze jako prezent :)) uważam, że SUPER!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem jakiś inny ale mi Watchmen w ogóle nie przypadł do gustu.

Za to RollerCoaster Tycoon 3 to był strzał w dziesiątkę :) Dzięki CDA.

Suchy021095

Kupiłem ten numer wczoraj.... Nie za bardzo przypadły mi do gustu pełniaki, a takich filmów też nie lubię... ZA MAŁO SIĘ WYSILILIŚCIE CD-ACTION !!! Na koniec chciałbym prosić redakcję o jakieś bardziej popularne gry. Takie jak GTA lub Call of Duty... A jeżeli o film chodzi to w lutowym wydaniu dajcie jakiś wojenny, np. Delta Force IV...

Za mało się wysilili? Te CD-action jest najlepsze z tegorocznych wydań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...