Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Co to za postać z gry 2

Polecane posty

@ArekJakub

Mają mają, nawet ten z AvP ma ...nie żeby to coś miało/nie miało wspólnego z serią AvP, tak tylko wyjaśniam wink_prosty.gif

No dobra, chyba pora na podpowiedź.

Ten pan to jeden z 3 protagonistów w pewnej grze, gdzie na pewnej planecie, generalnie, pewni żołnierze leją się z pewnymi kosmitami.

Podpowiedź 2

Tego pana koledzy najczęściej wyzywają od bałwanów, ale dlatego że taki tępy, tylko z powodu stalowych nerwów.

W drużynie zajmuje się hakowaniem elektroniki i powożeniem egzoszkieletem, ale nieraz chwyta zarówno za miotacz płomieni jak i za smartgun'a (Ups, wygadałem się wink_prosty.gif)

Podpowiedź 3

"Kobiety życia": Matka, Dunya i Tomiko. I jeszcze Alice by tu pasowała (tak jakby wink_prosty.gif)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wezmę.

X: Przyniesiesz mi osiem hieroglifów. Nie siedem, nie dziewięć, nie sześć, nie dziesięć, nie trzy, nie piętnaście, lecz... eee...

Y: Osiem ?

X: Otóż to.

Kto wypowiada te kwestie ?

Podpowiedź 1. Postacie te pochodzą z gry studia, odpowiedzialnego za stworzenie uciekiniera, który wczoraj miał zrobić znowu coś wielkiego.

Podpowiedź 2. Gra z której pochodzą te postacie była swojego czasu jednym z pełniaków w CDA. Dzieliła wtedy miejsce z przygodami pewnego bliskowschodniego szlachcica, który od wielu już lat ustępuje miejsca serii o bandziorach w kapturach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ruszę to jakoś. Jako, że to nie Vic z Fallout'a 2, pora na podpowiedź.

Agentka MI6, mająca specyficzne fobie dotyczące "zawalenia misji".

Zasadniczo niepaląca, ale podenerwowana wyjątkowo intensywnym starciem nagle nabiera ochoty na dymka.

Preferencje seksualne: lubi być na górze i nie lubi gadania

wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to nie Skylar St. Claire, kolejna podpowiedź, kolejny cytat, kolejny powód dla mnie by...ekhm, ale do rzeczy:

"Y: Co tu się piiik! wyprawia? Kogo szukasz?

X: Twojego złego bliźniaka

Y: Że co?

...

Y: Moment. Złego bliźniaka?

X: A pomyślałam, że to lepsze niż powiedzenie, że zostałam wysłana w celu zabicia "Złego Ciebie"

"X: Ostrożnie. Trzymaj się z dala od światła.

Y: Cholera, chyba nie jesteśmy wampirami w tym świecie, co?"

"Y: Ci strażnicy są tragiczni. Czy Zły Ja nie ma żadnych standardów?

X: Powstrzymam się od komentarza"

Dla porządku - przedmiotem zagadki jest X.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...