Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Co to za postać z gry 2

Polecane posty

No dobrze. Cyborg Rex Power Colt z dodatku do gry Far Cry 3 zatytuowanego Blood Dragon. Tak lepiej ?icon_wink.gif

Jeżeli tak, to oto moja zagadka.

X: "A wtedy Y złupił kufer z cyc... cacuszkami wdowy... Zaraz... Czy ja to dobrze czytam ? No chyba jej nie okradasz ?"

Y: " Nie nazwałbym tego kradzierzą... Ludzie zostawiają w kufrach najróżniejsze rzeczy i nigdy nie mają nic przeciwko, gdy je sobie zabieram. To w zasadzie służba publiczna. Kto wie, jak bardzo zagracone zostałyby te skrzynie, gdybym nie wykonywał swojej części obowiązków i co jakiś czas ich nie oczyścił. "

X:" Swoją drogą, dziwi mnie, że tak długo zajęło Y położenie łap na cyc.. cacuszkach Mary."

Jako podpowiedź dodam, że dialog ten pochodzi z gry wydanej w 2004 roku i jest to jednocześnie remake hitu z roku 1995 o tym samym tytule. Podpowiedzią dodatkową niech będzie fakt, że kwestie te pochodzą z gry RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Cyborg Rex Power Colt z gry z dodatku do gry Far Cry 3 zatytuowanego Blood Dragon. Tak lepiej ?icon_wink.gif

Jeżeli tak, to oto moja zagadka.

X: "A wtedy Y złupił kufer z cyc... cacuszkami wdowy... Zaraz... Czy ja to dobrze czytam ? No chyba jej nie okradasz ?"

Y: " Nie nazwałbym tego kradzierzą... Ludzie zostawiają w kufrach najróżniejsze rzeczy i nigdy nie mają nic przeciwko, gdy je sobie(...) Jako podpowiedź dodam, że dialog ten pochodzi z gry wydanej w 2004 roku i jest to jednocześnie remake hitu z roku 1995 o tym samym tytule. Podpowiedzią dodatkową niech będzie fakt, że kwestie te pochodzą z gry RPG.

Z tego co ja się orientuję to "The Bard's Tale" to żaden remake "Tales of the Unknown: Volume I The Bard's Tale",(BTW Wyszedł 10 lat wcześniej niż podajesz ;) ): fabuła i gameplay są inne, tylko tytuł ten sam.

PS Nie bardzo kojarzę co tu trzeba odgadnąć, bo nie napisałeś pytania. Jeśli chodziło o którąś z rozmawiających osób to X to Narrator, a Y to Bard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dopiero teraz zauważyłem brak konkretów co do zagadki icon_redface.gif . Ale odpowiedź prawidłowa. Twoja kolej.

EDIT.

Z tego co ja się orientuję to "The Bard's Tale" to żaden remake "Tales of the Unknown: Volume I The Bard's Tale",(BTW Wyszedł 10 lat wcześniej niż podajesz wink_prosty.gif ): fabuła i gameplay są inne, tylko tytuł ten sam.

W takim razie ciocia Wikipedia kłamie. Bo informację, że to remake znalazłem właśnie tam(co do roku wydania to zgoda, kropnąłem się o te 10 lat ;))

The Bard's Tale: Opowieści barda (ang. The Bard's Tale) ? przygodowa gra akcji z 2004 roku, stworzona przez InXile Entertainment i wydana przez Vivendi. Produkcja jest remakiem gry The Bard's Tale wydanej w 1985 roku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm myślałem, że ktoś skojarzy. Generalnie X to główny bohater, konkretnie połowa duetu głównych bohaterów, ta myśląca połowa. Jak na ironię gracz wciela się Y:(

I jeszcze kolejny cytat

"Z: Hostilesss

X: Did you hear that? What the hell's that sound?

Y: It's just the wind.

X: Yeah. Right. When was the last time the wind said "hostiles" to you?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oto pierwsza kandydatka: lubi śpiewanie, w którym nie przeszkadzają jej nawet zaszyte usta, dobre maniery i swojego wiernego węża, z którym nigdy się nie rozstaje. Nie lubi fast-foodów, fałszowania i faktu, że nie żyje. Nie dajcie się jednak zwieść - może wygląda one niewinnie, jednak z pewnością umie ona o siebie zadbać.

Nie, to nie jest cytat. Kim jest nasza kandydatka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też opisowo zadam.

Osoba ta dziwna jest ogólnie. Gada sporo i na każdy temat, ale w żadnym ludzkim języku. Bardzo towarzyska jest i łatwo nawiązuje znajomości, ale na poziomie uczuć to cyt. recenzenta "psychopata". Niby inteligentna: wszystkiego uczy się migiem i odnosi sukces; ale jednocześnie ma np problem z wyjściem z basenu czy bezpiecznym posługianiu się ogniem. Ma wiele oblicz, ale jedno imię. Kto to taki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to opisówka:

Wielki, brzydki, strasznie wulgarny i zdecydowanie najzabawniejszy ze wszystkich postaci, które można przyłączyć do swojej drużyny w celu uratowania galaktyki. Poznajemy go jako łowcę głów i najemnika. Ciągle myśli o losie swojej rasy, której przyszłością jest całkowite wymarcie (no, chyba, że gracz coś z tym zrobi dużo później :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...