Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Panowie, świąteczna wyprzedaż Steam będzie na początku grudnia czy w okolicach Bożego Narodzenia? I jeśli już tu piszę to czy konto w Inteligo będzie dobre do zakupów w Steam jak i w PSS? Wybiorę się chyba w sobotę żeby być przygotowanym na wyprzedaż... ;p

//I czy oprócz 5zł za prowadzenie konta (jeśli mniejsze saldo niż 100zł) są pobierane na Inteligo jakieś opłaty? Np. za zmianę waluty? I jak to jest, mam na koncie PLN ale Steam sam zmienia walutę?

Edytowano przez Skreedi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie ile ta promocja będzie trwała?

promocja jest przez weekend, a skończy się o ile się nie mylę w poniedziałek o 9:00 czasu UTC (nasza 21:00)

Kurczę, kupił bym San Andreas, bo osobno też przecenili, ale czekam na wpłatę kasy z pobrania

Jak się odpowiednio uśmiechniesz to jako gift mogę kupić to i owo :wink: przelejesz mi na konto bądź bezpośrednio na paypala (o ile masz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pytania o wyprzedaż świąteczną - jeśli dobrze pamiętam, to w tamtym roku była właśnie w okolicach Bożego Narodzenia i to były naprawdę solidne oferty. Pamiętam, że ktoś pisał, że oszczędza na tę promocję, ja też odłożę trochę grosza, bo może się trafić coś naprawdę niesamowitego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam!

Kto nie ma jeszcze na koncie steam gry z silnikiem Source warto kupić Day of Defeat: Source,

zyskujemy możliwość grania w bezpłatne mody

INSURGENCY: Modern Infantry Combat

Pirates, Vikings, and Knights II

D.I.P.R.I.P. Warm Up

Zombie Panic! Source

Edytowano przez pasha100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, Azgrel. Day Of Defeat: Source zakupiony. To był mój pierwszy zakup na Steam :) .

P.S. Nawet nie wiedziałem, że Steam posiada opcję zrobienia kopii zapasowej. To coś dla mnie, ponieważ lubię pudełka i z zakupionych gier na tej platformie będę wypalał płytki (oczywiście legalnie), co by na półce sobie stały :cool: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji to na Direct2Drive.com jest teraz tydzień Rockstar Games i obecnie można kupić GTA Collection (GTA3, VC i SA) za $7,50 lub ?4,99.

Tak, ale tylko jeżeli masz IP ze Stanów lub UK, w przypadku Unii Europejskiej jest to wydatek prawie 30?

Zresztą, oferty D2D tak wyglądają w większości przypadków - ciężko jest znaleźć coś opłacalnego w zakładce dla UE, dla USA i UK natomiast faktycznie czasem promocje są porównywalne ze steamowymi

Pozdrawiam,

edit: na weekend polski akcent: Sniper: Ghost Warrior za 14,99? (wydaje mi się, że w sklepach nówka kosztuje wciąż koło 69 zł, ale głowy nie dam), a map pack do gry 2,49?

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://store.steampowered.com/give/

GIFT packs

Half-Life 2 10 GAMES za 19,99?

Deus Ex: Game of the Year Edition 8 GAMES za 11,99?

Borderlands 6 GAMES za 39,99?

R.U.S.E.? 6 GAMES za 149,99?

Counter-Strike: Source 3,75?

do konica promocj 23 godiny 37 minut

Edytowano przez pasha100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przez 21,5 h promocje na pojedyncze gry - całkiem sporo, więc radzę wejść po prostu na steama. Z ciekawszych: Alpha Protocol za 7.50?, Sam&Max: the devil's Playhouse za 9,90? i Shank za 8,70?

Huhuhuhuhu, zakuupy :)

pozdrawiam,

ps. jakby kogoś to interesowało: dzisiaj steam liczy ojro po (jak wynika z moich szybkich wyliczeń) 3,947 zł także całkiem przyzwoicie

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...