Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

A i jeszcze jedno - nie kupujcie King's Bounty na Steamie bo od 28 XII Cenega organizuje promocję, gdzie po 50 zł będą takie hity jak King's Bounty Gold czy Risen.

No jeżeli ktoś nie ma samego King's Bounty to neich poczeka, ja potrzebowałem samego Armored Princess, wiec kupiłem.

Hmm, mam 2 pytania do użytkowników steama: po ściągnięciu gry do folderu STEAM, czyli na partycję C:\, mogę przenieść grę na inną partycję? Bo kupiłem teraz GTA 4 w promocji, i mi trochę ciąży te 15GB na dysku systemowym ;/ i pytanko nr dwa: da się korzystać z amerykańskiego konta steam? zamiast europejskiego? w końcu opłaca się kupować w dolarach, gdy gry kosztują "liczbowo" tyle samo, 15$=15?

Tak, przeinstaluj Steama gdzie chcesz i zawartość katalogu można przenieść. Mi gry działały nawet jak Windowsa na nowo zainstalowałem.

BTW dziś do 18ej na wyprzedaży z ciekawszych

Bioshock 5 ?

Burnout Paradise 7,50?

Kiling Floor - 3,74?

Był jeszcze Prey ale ludzie się nań tak rzucili ze skończyły się im keye...

Jak ktoś chce gifta to pisać, nie jednemu już pomogłem...

Edited by igor8472

igor:

pytanie do Ciebie, jak wygląda sprawa z pomocą w zakupie gier za dolary, oraz ich późniejszym dopisaniu do np. mojego konta:> Jak Twoja pomoc wygląda w praktyce, najlepiej krok po kroku. Przyznam, że wolę w dolarach płacić jak w euro.

Patrzę jaki kurs, zaokrąglam do pełnej złotówki, jak ktoś chce coś za fatygę dorzucić to dorzuci ile chce. Zainteresowany podaje login na steamie co bym mógł gifta wysłać, podaję konto, ja dostanę potw. przelewu, printscreen itp. to wysyłam gifta.

Edited by igor8472

Przyznam się, że bardzo mi się nie podobają te promocje na Steam. Dlaczego? Bo parę tygodni temu kupiłem KOTOR za 40 zł w Empiku, a po tygodniu był za 2 czy 3 euro na Steamie. Trochę się zdenerwowałem, ale trudno. Kilka dni później kupiłem CS: Source dla brata na Steamie za kilkanaście euro, a po paru dniach CS:S pojawił się w promocji za parę euro. Można się zdenerwować :dry:. Ale z drugiej strony kupiłem za półdarmo Stalkera i codziennie poluje na jakieś fajne okazje :).

A dziś na Steam-owej wyprzedaży z 'ciekawszych'...

Max Payne/Max Payne 2 - 2,50 ojro a w zestawie 3,74

Left4Dead - 5,75 ojro

Osmos - 1,40 ojro

Edited by igor8472

Z kolei dziś do 18ej z co lepszych...

Darwinia + Multiwinia - 3?

Street Fighter IV - 9,50?

Half Life Source - 2?

Shattered Horizon (shooter autorów 3D Marka) - 5?

Medieval 2 - 2,50?

@up. Żeby zmienić na dolary wystarczy dopisać na końcu adresu ( po .com) '/?cc=US' i dla innych stref np cc=UK itd.

Edited by igor8472

Dziś na Steamowej wyprzedaży

Command & Conquer: Red Alert 3 8,50?

Painkiller: Collectors Pack 8.74?

Trine 4.99?

Counter-Strike: Source 3,74?

The Elder Scrolls III: Morrowind? Game of the Year Edition 5?

edit - Sorry za dubla, coś mi się zepsuło bo odpowiadałem na innego posta.

Mogli by jeszcze Guerillę powtórzyć bo nie zdążyłem :tongue: , GTA wziąłem od razu 2 tyg temu i tak co lepszego to na bieżąco. Może się jeszcze na World in Conflict Complete skuszę, 29 zł niewiele...

Edited by igor8472

Też problemu być nie powinno. Aaa tytuem podsumowania mi już Steam Sale wystarczy, więcej kasy ni ma a tyle tam chyba jeszcze nie wydałem i długo nie wydam, może za rok :-). W sumie kupiłem

GTA IV

Street Fighter IV

Universe at War

Prey

Max Payne 1+2

Stalker Cień Czarnobyla

World in Conflict Complete

i do tego jak na razie 37 giftów :)

@up Adres i twoje dane na które masz karte.

Jednak kupię coś jeszcze, FUEL za 5 dolców to prawie darmo a kupiłem na brytyjskim za funty bo 1zł taniej po kursie wychodzi :smile:

Edited by igor8472

No ja kupiłem:

GTA IV

X-com pack

jedi Knight collection

King's Bounty: Armored Princess

Oddworld pack

Freedom Force pack

Defense Grid

Braid

Promocje świetne i pewnie w te 2 tygodnie sporo tego poschodziło (Prey jak był przeceniony to w kilka godzin się klucze skończyły)

Kurde przeszła mi koło nosa świetna okazja: Eidos Pack, bo moją kartą nie można płacic za granicą , z przelac kasy na konto w paypalu bym nie zdążył. Nie wiecie czy oni nie robią też promocji w wielkanoc?

Kolejna ciekawe oferta na Steamie - King's Bounty+Wojownicza Księżniczka za 11,25 ?. Cóż Cenega obiecała Golda za 50 na wyprz, na obietnicach się skończyło więc sam skorzystałem...

Edited by igor8472

Dobrze, że skończyłem kupować zaraz po świętach bo bym zbankrutował :D... widzę, że kilka ciekawych gier mnie minęło ale kasy już nie było :D. Trza czekać na następne okazje jak będzie kasa :D.