Jump to content

Venydar

Forumowicze
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Venydar

 • Rank
  Krasnolud

Sposób kontaktu

 • AIM
  Array
 • Strona WWW
  Array
 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Watch Dogs zapowiada się naprawdę dobrze - niesztampowy pomysł na grę, świetnie zapowiadająca się rozgrywka, historia osadzona w 2013 w Chicago i ta grafika. Wszystko to (i nie tylko) skłoniło mnie do utworzenia Watch-Dogs.pl - pierwszego serwisu o tej grze w Polsce (na razie jest on jeszcze w powijakach), do którego poszukuję osób, ktore pomogłyby go prowadzić. Jacyś chętni? Pisać śmiało na PW
 2. Jak kolega powyżej - tworzenie listy programów i sterowników zapewne służy do przeprowadzania statystyk i analizowania problemów, które mogą powstać wskutek niekompatybilności. Przecież on zaraz nie wyśle połowy waszego dysku do EA i nie sprzedadzą oni zdobytych w ten sposób informacji chińskiemu wywiadowi lub jakiemuś dostawcy reklam.
 3. Tak, będzie i do tego o wiele bardziej rozbudowane. Cały system nazywa się w oryginale Galaxy at War.
 4. @Damix92 - Dlatego też widać na filmiku ten "szybki zapis". Przy większych sumach (1500 smoków) już nie mogłem podebrać od niej pieniędzy. Trzeba próbować, jak się nie uda to wczytać.
 5. Preferuje ktoś kilka zacnych screenów z gry? http://imgur.com/a/YBKYX/#0 Niech teraz ktoś narzeka na grafikę w tej grze.
 6. Jeżeli ktoś jeszcze nie odkrył tego złotego środka na szybkie wypoziomowanie (i doszkolenie) swojej postaci to podaję link do materiału instruktażowego mojego autorstwa (z 13 do 19 poziomu w pół godziny w moim przypadku). Jeżeli będziecie mieli taką potrzebę, można też zajrzeć do pewnego złodzieja w Labiryncie w mieście Markart (nauczy nas : http://www.youtube.com/watch?v=C63sCMba-jw Btw. Wie ktoś jakie jeszcze dziwy odstawiał nasz bohater ? Bo mam przeczucie, że na tym się nie skończyło a niestety "urwał" mi się film Sam quest chain świetny, swoją drogą. Btw2. Z pierwszym (do zabicia fabularnie) smokiem na 20+ poziomie grając na "Ekspercie" trzeba się trochę pomęczyć. Wczytywałem grę z pięć razy zanim go ubiliśmy (śmierć od ognia, od ogona, od pyska 2x i coś jeszcze).
 7. @sephia - Data udostępnienia dema dla posiadaczy BF3 zostanie ujawniona pod koniec tego miesiąca.
 8. @Alaknar - Też nie zaobserwowałem tego problemu z przypisanym do klawisza mieczem. Mi zawsze wszystkie wchodzą, lecz z czarami rzeczywiście może być problem. Np. jeden z nich to gdy za szybko wrzucisz czary na obie ręce to prawej nie widać chociaż można jej używać. Jest po prostu "cofnięta".
 9. Muszę sprawdzić jeszcze na "ekspercie", bo coś za łatwo mi idzie ale i tak - ta gra jest ŚWIETNA. Poprawia wszelkie błędy poprzedniczki. Dodatkowo zostały też pewne "miłe błędy", które głównie pomagają pomysłowym, ale nadal nie wiem czemu Swoją drogą zarządzanie inwentarzem nie jest wcale takie upierdliwe, przynajmniej ja szybko się do niego przyzwyczaiłem. Wytwarzanie różnych dóbr też jest świetnie przemyślane a "oburęczna magia" to mistrzostwo świata! Miły jest też fakt, że ci, którzy węszą po wszystkich kątach są często nagradzani kamieniami szlachetnymi, złotem i eliksirami:) Btw. kto jeszcze oprócz mnie strzela z łuku bez celownika (nie ma zmiłuj)?
 10. @sephia - Tak, po skończeniu głównego wątku można dalej kontynuować grę. Tak bynajmniej było w Morrku i Oblivionie. Z tym to dziwna sprawa. On zwiększa retorykę tylko czy tylko za jego pomocą można ?
 11. @crowmaster - Czyli nic nowego? Nagrywali inni to gameplaye kamerami? Btw. w opcjach widoku tematu (zdjęcie tutaj) zmień tryb wyświetlania na "standardowy". To rozwiąże twój problem.
 12. Wyrzucenie statystyk to dobry pomysł jeżeli zwiększają się one w tle tj. atletyka w poprzednich częściach. To najlepsze rozwiązanie, bo stajemy się coraz lepsi w tym czym częściej się zajmujemy. Używasz stale tarczy? Z czasem parujesz lepiej coraz to mocniejsze uderzenia i wolniej się męczysz. Używasz często łuku? Jesteś celniejszy i zadajesz więcej obrażeń. Do tego dodajmy umiejętności (perki) i mamy złoty przepis. Bo co to za frajda dodawać wszystkie punkty w magię i manę skoro cały czas "zgarniamy doświadczenie" za pomocą topora? @Osioł - Też grałem sporo w obie części i jestem fanem zarówno Morrowinda jak i Obliviona. W Morrku był ten świetny, ciężki klimat, całkiem niezła fabuła no i te klany oraz ich siedziby (albo Vivec i te kręte lochy)! Ale Oblivion - chociaż uproszczony - miał lepiej zaprojektowany świat, bardziej różnorodny oraz dawał więcej satysfakcji z gry. Morrowind to książka, która czasem nuży, lecz jest świetna przy pierwszej lekturze. Za to Oblivion już nie tak rozbudowany, ma mniej tej "klasyki" w sobie ale w zamian za to daje ci frajdę, dzięki której chcesz raz na jakiś czas do niego wracać. PS. Osioł - popracuj nad błędami. Niektóre naprawdę rzucają się w oczy.
 13. @luki970 - Nie mogę znaleźć teraz źródła, lecz gdzieś wyczytałem, że wszystkie ważniejsze gildie występujące w Oblivionie pojawią się w Skyrim (+ kilka nowych). Możliwe, że nie ma takich jak Rycerze Ciernia itp.
 14. @Dovahkiin - Genialne W Oblivionie też działało? Chyba nie. Tutaj mam coś jeszcze lepszego. I nie jest to gameplay z gry: http://youtu.be/sv1VWb6nLK0
 15. Czyli czekam do poniedziałku. Miłej gry tym, którzy mają (lub będą jeszcze dzisiaj mieli) swoją kopię.
×
×
 • Create New...