Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Dzisiaj w promocji moim zdaniem atrakcyjne cenowo są: Recetterar (mam od jakiegoś czasu, gdy było w indie pack za cenę niższą niż teraz), Bully (mam na PS2), Just Cause 2 (nie grałem nawet w pierwszą część, to 2 sobie odpuszczę). Oferta całkiem solidna, ale dzisiaj nic nie kupuję i czekam na jutro :) (Prince of Persia powinien się już ściągnąć)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej promocji wydałem na razie całe dwie dyszki na Jedi Outcast, które kupiłem w ciemno, bo ponoć na siódemce, w dodatku 64-bitowej nie chodzi. A chodzi i gra się świetnie :)

Kusiły mnie też garry's mod i Bully, ale jednak ten pierwszy to nie dla mnie zabawa, a drugi budzi zbyt skrajne emocje u recenzentów by chciało mi się ryzykować dyszką...

Właściwie to czekam chyba tylko na przecenę epizodów GTA IV. Tak do 7,5 Euro, jak podczas Święta Dziękczynienia. Mam nadzieję, że się doczekam, bo 13 Euro, które teraz za to wołają, nie dam :)

Dziwne, że w ofercie steama jest tylko pierwszy KOTOR. Na drugiego w takiej cenie na pewno bym się skusił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusiły mnie też garry's mod i Bully, ale jednak ten pierwszy to nie dla mnie zabawa

Zdziwiłbyś się. Też tak uważałem, dopóki nie dostałem tego od kumpla. Nie koniecznie trzeba budować itd., można sobie wejść na serwer, gdzie jest pełno modów (ale to brzmi, mod do Garry's Moda :)) np. coś w stylu typowej platformówki, gdzie widok masz z boku (jak w Mario) i pokonujesz różne przeszkody wraz z innymi. Gra idealna na długi, zimowy wieczór.

, a drugi budzi zbyt skrajne emocje u recenzentów by chciało mi się ryzykować dyszką...

Podoba Ci się GTA IV? Bully nazwałbym GTA w wydaniu dla zbuntowanych nastolatków. Miałem okazję trochę pograć na ps2, jeśli bawi Cię wrzucanie "kujonów" do śmietnika i tego typu rzeczy, bierz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie czekam na kolejne promocje. Nie zdążyłem kupić Burnouta, ale mam nadzięję, że pojawi się jeszcze coś wartego uwagi. Poluję na Trine, po prostu muszę mieć tą grę.

BTW: Nie wszystkie gry ze Steama są w wersji PL, prawda? Można je potem jakoś spolszczyć, czy nie za bardzo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo kiedyś mi się obiło o uszy, że spolszczenia nie są do końca legalne... No, ale jeśli mówisz, że są, to nie będę sobie tym zaprzątał więcej głowy :)

Dobra, Trine już ciągnę :) nawiasem mówiąc, demo waży 400 MB z hakiem, a pełna wersja...trochę ponad 600 MB. W sumie to git, bo malo do ściągania, ale zauważyłem, że pełna zassysa się szybciej niż demo, ciągle leci z maksymalna prędkością (net 1 Mb).

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić w promocji na Steam Wiedźmina za 4 Euro. W związku z tym mam pytanie. Przy każdym uruchomieniu gry wyskakuje mi okienko z CD-Key'em, który powinienem aktywować. Wyłączam grę, szukam" aktywacja klucza w steam", wpisuję go i wyskakuje komunikat, że podany kod jest niepoprawny, a przepisałem na pewno dobrze. Czytałem, że z tymi kluczami z Wiedźmina był jakiś problem na steam, no ale skoro każą mi go u siebie aktywować to chyba wszystko powinno być już naprawione. Miał ktoś taki problem?

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, wiem, że gdy kupiłem premierówkę Wiedźmina, miałem zły klucz i musiałem pisać do pomocy technicznej. Ale to była premierówka, a nie wersja ze Steama więc nie mam pojęcia co możesz zrobić, aby zadziałało.

Może upewnij się, czy wpisałeś zero czy O, bo to częsty błąd :)

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie wreszcie coś się ruszyło. Silent Huntery kuszą, bo ostatnią częścią jaką mam jest III, podumam sobie jeszcze do jutra, ale na Wilki Pacyfiku się chyba skuszę.

Poza tym jest OF:DR, cena kusząca, tylko niech mi ktoś da gwarancję, że się jutro nie pojawi ARMA II na którą mam o wiele większą chrapkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jest OF:DR, cena kusząca, tylko niech mi ktoś da gwarancję, że się jutro nie pojawi ARMA II na którą mam o wiele większą chrapkę...
Zależy czego oczekujesz... jak niewymagające shootera z lekką domieszką taktyki to nawet OF:DR ujdzie, ale gdy taktyki pełną gębą i świetnej symulacji pola walki to bierz ARMAII :D a już szczególnie gdy wskoczy promocja Combined Operations, bo masz podstawkę i dodatek w jednym co daje masę contentu ;] Sorry, ale jako fan gry musiałem się odezwać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...