Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

KOTOR za dychę? Chyba się skusze, wszyscy zachwalali, a mnie jakoś ta produkcja ominęła. Lepszej okazji niż za te pieniądze to chyba prędko nie będzie. Szkoda tylko, że nie ma wersji polskiej, z angielskim może nie jest źle, ale w grach fabularnych zawsze lżej się jedzie na ojczystym języku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak to jest możliwe, że wciągu 6-7h KOTOR z 2,5 euro skoczył do prawie 9?

Bo promocja się skończyła?

Promocja na steamie, nieważne jaka by nie była najczęściej jest ogłaszana o 10:00, czasami o 11:00 (u nas jest już wieczór 18:00 bądź 19:00).

A że poszczególna gra ma promocję "tylko" 24-godzinną więc już masz odpowiedź dlaczego.

Następnym razem warto czasami poczytać nieco więcej, nawet jeśli się nie zna angielskiego to można skorzystać z translatora (google itp) - łamane tłumaczenie ale zrozumieć idzie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poleciało, dałem się zwieść reklamom na głowej steamu, gdzie piszą o promocji do końca tygodnia, ale ogólnie na SW. Zesztą i tak bym się w tak cudowie krótkim czasie z PayPalem nie wyrobił. Zmobilizowało mnie o tylko do tego, żeby założyć konto, przelac parę groszy i już się nie dam tak wykolegować następnym razem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie zamieścić ten temat więc go tutaj zamieściłem.Czy są teraz jakieś darmowe gry na steamie żeby je dodać do swoich gier ( nie demo) była kiedyś do dodania gra R.U.S.E

Kiedyś była taka akcja że producent world of goo sprzedawał gry i można je było kupić za ile się uważa.czy teraz jest jakaś gra do kupienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up obecnie można ściągnąć sobie za darmo portal 1 oraz hl2 - lost coast (stare demko technologiczne) o żadnej innej grze mi nie wiadomo , do tego nie wiem również czy są obecnie jakieś akcje w stylu "bierz za ile chcesz", dodatkowo .. jest opcja "edytuj" nie musisz pisać nowego postu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Steam pojawiło się ogłoszenie, że Garry's Mod jest za 4 ojro, czyli o połowę taniej. Tak się zastanawiam, czy przypadkiem nie wziąć - nie wiem, po co mi to, ale gdy widzę jakąś tanią grę, to od razu mam ochotę ją kupić :P

Wcześniej minęła mnie wakacyjna promocja na L4D2 i musiałem dokupić klucz na allegro za troszkę więcej niż było w promocji (wiadomo), ale niedawno sprawdziłem działanie paypala i wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Musiałem poczekać 1 dzień na pojawienie się środków na koncie paypal po dokonaniu przelewu z konta w banku, ale kupiłem na próbę Company of Heroes za równowartość niewiele ponad 8 złotych. W sumie grę wybrałem przypadkowo, chciałem na próbę wziąć coś taniego i znanego. Ponieważ transakcja ze Steam odbyła się natychmiast i gra od razu zaczęła się pobierać, wziąłem potem Half Life Anthology (HL1, Opposing Force, Blue Shift, Team Fortress Classic) za ok. 12 ojro, bo już nie miałem żadnych wątpliwości co do bezpieczeństwa i sprawności transakcji.

Aha, warto też przelać przed Bożym Narodzeniem jakieś istotne kwoty na paypal - wtedy na Steam lubią być niesamowite promocje, bo tak normalnie to prawie nic nie opłaca się kupować (40-50 ojro?!).

PS Zapomniałem dopisać, że promocja na Garry's Mod trwa przez tydzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocja Oferty specjalne

Serious Sam HD: Gold Edition - 75% = 10,--? -Zawiera :

-Serious Sam HD: The Second Encounter

-Serious Sam HD: The First Encounter

-plus oryginalne wersje z 2001 i 2002

Masz już jedną z wersji HD Second,First? Daj dodatkową kopię (GIFT) dla znajomego!

Serious Sam HD: Double Pack -75% = 7,49? -Zawiera :

-Serious Sam HD: The Second Encounter

-Serious Sam HD: The First Encounter

Oferta wygasa w dniu 27.09.2010 (poniedziałek)

Garry's Mod - 50% = 3,99?

Przedsprzedaż: Lara Croft and the Guardian of Light 14,99?

Kup do 28 września otrzymasz bezpłatną kopię Tomb Raider: Legend

będziesz mógł grać od razu. Masz już Legend? Daj dodatkową kopię dla znajomego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GModa zawsze kupić warto, a taka okazja cenowa nie zdarza się często. Potrafi wciągnąć na długie godziny, stać się kopalnią aranżacji i pomysłów i inne takie... no i można zabłysnąć w świecie machinimy, jeśli się ma mocny komp (jak najwięcej RAMu na obsługę gier i miejsca na dysku na masę addonów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, warto też przelać przed Bożym Narodzeniem jakieś istotne kwoty na paypal...

Ja tak robię od 3 miesięcy - zlecenie na koncie bankowym i 10 każdego miecha ląduje na koncie paypal 40 zł (10 euro). Tym sposobem nie jestem zaskoczony brakiem funduszy przy zakupie jakiejś gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsprzedaż Football Manager 2011 us-$39.99 USD pl-49,99?

Wydano z 21 elementami:

Football Manager 2011,

Comix Zone?,

Crack Down?,

Ecco the Dolphin?,

Gain Ground?,

Golden Axe?,

Shinobi? III: Return of the Ninja Master,

Space Harrier? II,

Vectorman?,

Altered Beast?,

Shadow Dancer?,

Alex Kidd? in the Enchanted Castle,

Bonanza Bros.?,

Columns?,

Ecco? Jr.,

Eternal Champions?,

Fatal Labyrinth?,

Galaxy Force II?,

Kid Chameleon?,

Ristar?,

Super Thunder Blade?

P.S

Dla ameryki znowu taniej :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PayPal wprowadził usługę błyskawicznego doładowania konta, co powinno wyeliminować problemy z ewentualnym byciem "zaskoczonym" przez jednodniową promocję. O ile nie ma dodatkowych kruczków, to usługa błyskawicznego doładowania kosztuje 1 zł, a w przypadku przelewu z MultiBanku 2,5% kwoty przelewu. Usługa jest obsługiwana przez wiele popularnych banków, więc wasz też powinien znaleźć się na liście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przed chwilą kupiłem ten zestaw Tales of the Monkey Island. Przecież ta promocja jest niesamowita, 33 ojro na 4,69 - równowartość niecałych 19 zł. Oby więcej takich promocji, przygotujmy się na to, co będą oferować na święta Bożego Narodzenia :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy kolejny midweek madness, tym razem na Disciples. Szału może nie ma, ale D2 gold za 4,49 to zawsze dyszka mniej niż na GOGu ;)

edit: pewnie niewiele osób to interesuje, bo większość z Was albo ma D2 Gold, albo nie chce mieć, ale gwoli ścisłości - na GOGu jest akurat promocja na gry Strategy First, w której ta gra (zakładając kupno tylko jej) kosztuje 7$ - czyli ze 2-3 (nie sprawdzałem dziś kursów) złote drożej i bez DRMu

Pozdrowienia,

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam po raz drugi w tym tygodniu wrzucił promocję, która mnie interesuje :zly: Wcześniej kupiłem Tales of the Monkey Island, a teraz skusiłem się na Disciples II Gold, bo miałem tylko podstawkę (wersja pudełkowa - pamiętacie jak sprzedawali jako czasopismo, wraz z kartonowym pudełkiem do złożenia? :D ), a chciałem spróbować też dodatków. Tyle że Steam coś długi mieli transakcję - cały czas jest napis "Working" - a kasa z Paypal została przelana, oby coś się nie sknociło po drodze :zly:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...