Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Ludzie wejdźcie na Steam. Właśnie chwilę temu zaczęła się największa wyprzedaż w tym roku. Nawet nie ma sensu robić listy - tyle tego jest. Przykłady to Paradox Complete pack -89%, 1C Complete pack -86%, Square Complete pack -85%, Valve Complete pack -50%. Do tego oczywiście dziesiątki gier w przecenach do -90%. Trzeba wejść i zobaczyć na własne oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba naprawdę mocno przeszukać, właściwie WSZYSTKO jest przecenione w jakiś sposób. Np. właśnie znalazłem, że Battlefield: Bad Company 2 jest -66%. Trzbe po prostu wpisywać gry w wyszukiwarce. Sama tabelka SPECIALS pokazująca zawsze przecenione gry ma ponad 1000 tytułów w tej chwili i się zepsuła.

Wreszcie Steam został zupdatowany. Jest cały specjalny katalog przecen oraz WIELKI LICZNIK - zostały jakieś 22 godziny do końca przecen dnia, więc lepiej chwytać póki ciepłe. Pozostałe przeceny potrwają pewnie do gwiazdki. Dobra rada - jeżeli jakaś pojedyncza gra nie jest przeceniona więcej niż 50%, to ma szansę stać się jeszcze ofertą dnia, więc lepiej z nią poczekać i śledzić przeceny w najblższym czasie.

Edytowano przez palpek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza że w naszym regionie nie możemy zakupić FEARA i Lego Batmana.

Dlaczego jesteśmy gorsi?

Poza tym pamiętajmy że najlepsze kąski zostają na sam koniec.

Ja się wstrzymuję na razie.

Mam chrapkę na B:BC 2, ale poczekam aż taniej będzie:P

I ktos wie dlaczego na steamie brak KOTORA 2??

Edytowano przez maciek440
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza że w naszym regionie nie możemy zakupić FEARA i Lego Batmana.

Dlaczego jesteśmy gorsi?

Poza tym pamiętajmy że najlepsze kąski zostają na sam koniec.

Ja się wstrzymuję na razie.

Mam chrapkę na B:BC 2, ale poczekam aż taniej będzie:P

I ktos wie dlaczego na steamie brak KOTORA 2??

BF:BC2 jest akurat ofertą dnia więc NIE BĘDZIE TANIEJ - i do tego trzeba kupić dzisiaj. Chyba, że masz na myśli to, że w ogóle kiedyś ją przecenią - to na pewno, ale pewnie za dobrych parę miesięcy.

Regiony to sprawa ekonomiczna i nie ma co narzekać - ja w tej chwili siedzę w Niemczech i mam jeszcze inne gry zablokowane niż w Polsce. Rosjanie mają z kolei wszystko dostępne oprócz właśnie FEARa. Nie jest to więc kwestia gorsi/lepsi. Ja omijam to tak, że mam po prostu paru kumpli w Stanach, którym wysyłam pieniądze w dolarach paypalem, a oni kupują gry na Steam (znacznie taniej) jako gift na moje konto.

Braki niektórych gier na Steam to kwestia dogadania się wydawców, a więc prowizje, kruczki prawne, regiony, treść umowy itd. Powody w przypadku każdej takiej gry są indywidualne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczynała :wink:

Kończyła :) Sam pamiętam jak w ostatniej chwili w wigilię kupiłem GTA IV za 3 dychy. Z resztą info RoZy'ego o tym evencie (z 23 grudnia), można w temacie o GTA jeszcze znaleźć.

W tym roku zapowiada się koniec w podobnym terminie.

Wreszcie na steamie Jedi Outcast w rozsądnej cenie :) Dłuuugo polowałem na tę grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tej ostatniej akcji ze zbieraniem wyzwań, to podejrzewam, że 21 grudnia wylosowani zostaną gracze, którzy otrzymają możliwość wybrania dla siebie 100 gier. Takich szczęściarzy ma być trzech.

Natomiast co do tej promocji, to mi wyskoczyło info, że "już jest Oddworld the Oddbox" czyli wszystkie części Oddworlda na PC i te dwie, ktore były wcześniej tylko na konsolach. Cena to 12,49 euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos Oddboxa, to na innych forach piszą, że port tych konsolowych gier na PC jest fatalny. Podobno wyglądają źle, mają pełno błędów i bugów, a sterowanie jest nie do wytrzymania. Promocja promocją, ale z graniem trzeba będzie poczekać na parę patchy, więc aż tak się nie napalajcie na te tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Meat Boy kupiony, brat wziął Bad Company 2. Jest też przecena Chaos Rising, ale siecieszę, że tylko taka, bo wczoraj kupiłem na Allegro klucz za 50 zł. Chyba bym się rozpłakał jakby teraz było sporo taniej, a tak jest podobna cena :smile:

Mogli by piątą civkę jakoś ładnie zbić, ale pewnie za nowa gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa a na Allegro po 50zł chodzi Bad Company 2.

BTW 300 sztuk do sprzedania ma, ale tylko kilka godzin do końca zostało, mimo wszystko 6 zł różnicy wolę dopłacić bo mam 100% pewności solidności dostawcy:P

Strasznie się waham czy kupić teraz czy odpuścić sobie i poczekać na promocję B:BC2 razem z dodatkami,bo taka na pewno kiedyś będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Steamie US BF:BC2 6 dolarów z kawałkiem.

Póki co niestety nic dla mnie, ale zobaczymy wieczorkiem jak zmienią się daily deale :).

Jestem też ciekaw Misadventures of P.B. Winterbottom. Kupił ktoś? Oceny ma świetne, ale do czego można by to było porównać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam taką propozycję organizacyjną - ponieważ promocja świąteczna jest faktycznie ogromna i jak ktoś chce coś kupić, to w większości przypadków śledzi główną stronę Steama, przynajmniej jeżeli chodzi o najważniejsze promocje, to może wypisywalibyśmy tu raczej te gry, które nie rzucają się w oczy na początku, perełki takie? :)

Jak na przykład Monkey Island Bundle za 7,49? (wiem wiem, on dziś jest w bestsellerach, ale wczoraj na przykład go nie było - trzeba było się przekopać przez zakładki, żeby go znaleźć)

Myślę, że takie rozwiązanie pozwoli na lepsze ogarnięcie tych wszystkich obniżek.

Pozdrawiam,

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...