Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

DogFighter W dniu 25 października 2010 ?1.05 - $1.50 - ?1.50

W dniu 25 października 2010 będziemy publikować nasze pierwsze poważne poprawki treści, "Call to Arms". Aby uczcić ten etap mili ludzie na Steam pozwolili postawić Dogfighter na promo w ograniczonym czasie i po cenie -?1.05 - $1.50 - ?1.50

Źródło informacji

Edytowano przez pasha100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiezyc mi sie niechce ze takie gry za takie smieszne ceny. Powiadomcie mnie jak bedzie promocja jakiegos Cities albo cywilizacji a nick na STEAM'ie to MiniQ[MNTW]

Skomentuję to tekstem z niedawnej reklamy telewizyjnej:

"i jeszcze to matka ma za ciebie zrobić?"

Skoro masz konto na steamie, to co za problem wejść w zakładkę sklep?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wg. tytułu temat traktuje o Steamie, ale myślę, że nikt nie obrazi się, jak wrzucę promocję z innego sklepu.

Na GamersGate jest Haloween week, w którym znajduje się przede wszystkim Amnesia: the Dark Descent za 7,49?

Poza tym, jest jeszcze The Path za 2.99?

ps. na GG można płacić przez moneybookers, więc przelewy internetowe powinny działać (sam nie sprawdzałem, więc pewien nie jestem)*

Pozdrowienia,

*edit: właśnie tam płaciłem i w menu jest nawet opcja Przelewy24

edit2: i jeszcze mi się przypomniało, żeby nikt nie miał pretensji ;) - GG dość mocno (bardziej niż Steam) przycina na kursach walutowych

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc:

1) Frontlines: Fuel War za 1,49 euro ( do jutra do 19 naszego czasu)

capsule_467x181.jpg

wyprzedaż Halloween 2010 (do 1 listopada)

spotlight_Halloween2010Sale.jpg

a w nim między innymi warte uwagi Plants vs. Zombies GOTY Edition za 4,99 euro :tongue:

z całej paczki THQ to jeszcze nie było obniżki na Warhammera i liczę że jutro właśnie ta gra dostanie przecenę :smile:

Edytowano przez Vagrant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś bejsbole są w promocji, może i nudne, ale chociaż tanio.

Major League Baseball 2k9 - 0,99 ?

Major League Baseball 2k10 - 1,99 ?

Major League Baseball Front Office Manager - 0,99 ?

albo wszystko razem - 2,99 ?

i jeszcze: STALKER Zew Prypeci + Cień Czarnobyla - 9,99 ?. Jakąś godzinkę temu był za 7,49 ?, szkoda, że się nie załapałem.

a frontlines już 2 razy droższy, nie zdążyłem zakupic przez jakieś błędy transakcji. za 3 euro na pewno się nie wezmę, pewnie i tak neidługo trafi do CDA. ogólnie nie miło, że ceny w czasie promocji podwyższają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Vagrant, gratuluję nosa :)

Dzięks :tongue:

co nie zmienia faktu, że i tak się bardziej opłaca kupić pudełkową wersję... trudno, i tak promocja była niezła

Noo, tu można polemizować, czy pudełkowa taniej. Za pakiet DoW II: GE płacisz 14,99 euro (61 zł) a w sklepach wychodzi koło 100 zł. Ale z drugiej strony jak kupisz osobno podstawkę i dodatek wychodzi... ciut taniej :rolleyes:

Chyba, że znasz sklep, gdzie kupisz Gold Edition za grosze, to rzuć namiary - sam kupię :)

Edytowano przez Vagrant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, tu można polemizować, czy pudełkowa taniej. Za pakiet DoW II: GE płacisz 14,99 euro (61 zł) a w sklepach wychodzi koło 100 zł. Ale z drugiej strony jak kupisz osobno podstawkę i dodatek wychodzi... ciut taniej :rolleyes:

Chyba, że znasz sklep, gdzie kupisz Gold Edition za grosze, to rzuć namiary - sam kupię :)

Aa, w tym sensie to oczywiście masz rację :) Szczerze mówiąc nie orientowałem się w ogóle w cenie golda, a na myśli miałem samą podstawkę, bo się już do niej przymierzam odkąd kosztuje dwie dychy

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...