Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Jak tak dalej pójdzie, to powinienem zdobyć te 10 osiągnięć bez wydawania ani grosza. Mam już 5:

Miej 10 osób na swojej liście znajomych

Zagraj w demo lub pełną wersję The UnderGarden

Ustaw własny avatar

Get Back in Business in Mafia II

Join an Official Group

Codziennie jest jakiś achiev za darmo. Mafię 2 już miałem, więc zaliczyło mi też jednego płatnego. Zostały jeszcze 4 paczki osiągnięć, więc jeśli będzie tak jak teraz, to spokojnie powinno się udać. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym kolejna porcja zdań do wykonania:

- wyślij grę/prezent koledze/znajomemu;

- wykonaj osiągnięcie "Poświęcenie" w grze CoD: BO;

- wykonaj osiągnięcie "Trupia Menażeria" w grze L4D 2 (przecena 75% - dostępna za 3,49 euro);

- zdobądź co najmniej 11,200,000 w trybie Bonus w grze Shatter (przecena 75% - dostępna za 2 euro)

Tym sposobem u mnie zrobiło się już 7 zadań, a kupiłem tylko jedną gierkę w promocji za całe jedno ojro :)

Edytowano przez Vagrant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kicha. Zainstaluję sobie L4D 2, ale tego prezenta nikomu nie zrobię. Oby w następnych coś jeszcze było, to dobiję do 10, bo tak to mogę mieć najwyżej 9.

Edit 1: Czy kod na grę się liczy jako prezent? Jak Red Orchestra aktywowałem, to dostałem info, że mam jakiś kod dla gości.

Edit 2: No cóż, kody chyba miały miesięczną ważność, bo wyparowały. Trudno, liczę na lepszy rzut wyzwań następnym razem.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępny jest już Humble Indie Bundle #2, zestaw tym razem zawiera:

- Braid

- Machinarium

- Osmos

- Cortex Command

- Revenge of the Titans

z czego dwie ostatnie gry są jeszcze w produkcji (mają bodajże status beta). Tak jak ostatnim razem za pakiet płacimy tyle ile chcemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe wyzwania.

1 - ściągnij i obejrzyj trailery z następujących produkcji: "Deus Ex: Human Revolution", "Homefront", "BRINK", "Red Faction: Armageddon", "Warhammer 40,000: Space Marine" and "Portal 2"

2 - Zostań łowcą Nosalisów w grze Metro 2033 (30 do zabicia na tego aczika)

3 - Zniszcz 30 obiektów w 60 sekund w grze Just Cause 2

4 - uzyskaj wynik 3,770,488 punktów dla 'Survival Best Score' w grze Beat Hazard

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to steam, to tylko Counter-strike 1.6 i nic poza tym :)

No, chociaż left4dead zapowiadał sie fajnie i tak też wyszedł :icon_twisted:

Pozdrawiam wszystkich fanów counter-strike ;]

A tak przy okazji :) Jeżeli jest ktoś chętny na sparing prosze pisac :

makaveli_cstrike

Edytowano przez Getto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, skoro już wstałem i się doczłapałem do tego wątku, to są już nowe wyzwania.

1 - Napisz komentarz na profilu przyjaciela

2 - Zbuduj cud w Cywilizacji V

3 - Zdobądź co najmniej 10,515 punktów w trybie Rzeźni na mapie 'City Center' w grze Zombie Driver

4 - Ukończ rozdział 3 w grze Bob Came in Pieces

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że podbiję temat, a post dopiero wczoraj napisany.

Oto ostatnie 4 wyzwania:

1 - Napisz rekomendację dla gry

2 - Zostań Ojcem Założycielem w grze Empire: Total War

3 - Uzyskaj przynajmniej 37 punktów na planszy "Plaża" w grze Flight Control HD

4 - Zagraj w przynajmniej 15 gier (dem czy też pełnych wersji) od Marca 2009

Dzięki za uwagę, miłej zabawy no i życzę szczęścia każdemu :) Mi z miejsca otworzyły się dwie skrzynki (numer 1 i 4). Tak więc 11 skrzynek otworzyłem no i teraz tylko liczyć na szczęście w losowaniu.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ostatnia seria wyzwań do zrealizowania:

- napisz rekomendację gry (łatwizna);

- zostań Ojcem Założycielem (achievement) w grze Empire: Total War (przecena 50% - gra za 14,99 euro);

- uzyskaj wynik min. 37 w mapie "Plaża" (przecena 50% - gra za 1,99 euro);

- zagraj w 15 gier (wersja pełna bądź demo) dostępnych od marca 2009 (też łatwizna)

I tym sposobem na liście mam już ponad 10 zadań zrealizowanych :tongue: . Teraz tylko łut szczęścia w losowaniu 20 grudnia. Powodzenia!

Ups, w tym samym momencie zaczęliśmy pisać post, Twój był jednak szybszy Exclusive :happy: (raptem kilkanaście sekund)

Edytowano przez Vagrant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humble Indie Bundle 2

3 gry za 0.01 centa :tongue:

Bez obrazy, ale trzeba być ultra sknerą, żeby za 5 bardzo dobrych gier zapłacić tylko $0,01. Przy okazji to można je zarejestrować na Steamie (Cortex Command i Revenge of the Titans zostaną dodane do konta po premierze gier na Steamie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azgrel: możesz powiedzieć w jaki sposób? Czekam na potwierdzenie karty na Paypalu (swoją drogą ile to trwa zazwyczaj?). Chciałbym kupić jedną paczkę sobie i jedną dziewczynie, a ona nie jest aż tak oswojona ze steamem więc jestem ciekaw jaki jest poziom skomplikowania tego.

Pamięta ktoś może kiedy zaczynała się świąteczna promocja na Steam rok temu? Tydzień wcześniej? W dniu świąt?

@Down: Dzięki :)

Edytowano przez Eban
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azgrel: możesz powiedzieć w jaki sposób? Czekam na potwierdzenie karty na Paypalu (swoją drogą ile to trwa zazwyczaj?). Chciałbym kupić jedną paczkę sobie i jedną dziewczynie, a ona nie jest aż tak oswojona ze steamem więc jestem ciekaw jaki jest poziom skomplikowania tego.

Pamięta ktoś może kiedy zaczynała się świąteczna promocja na Steam rok temu? Tydzień wcześniej? W dniu świąt?

Po kupieniu pakietu przysyłają maila z linkiem do strony, z której można ściągnąć gry. Na tej stronie można też uzyskać klucz do Steam'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kupieniu pakietu przysyłają maila z linkiem do strony, z której można ściągnąć gry. Na tej stronie można też uzyskać klucz do Steam'a.

Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by ręcznie sobie ściągnąć i zainstalować poszczególne gry.

Tak więc otrzymujesz gry jakby dwukrotnie (osobno + steam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...