Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Mam pytanie. Czy kupując Skyrim tutaj http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/rpgs/elder-scrolls-v-skyrim/ będę mógł podpiąć go pod steam. Wiem, że są jakieś cyrki z tą grą i niektórymi innymi od Cenegi (m.in. nie ma możliwości kupna ich na Steamie), a w powyższym linku jest to ~75 złotych, czyli ciut taniej niż w polskich sklepach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra się podepnie ale nie będzie języka polskiego. No ale to jest tylko moje domniemywanie, głowy sobie uciąć nie dam smile_prosty.gif

Jeśli ktoś kupował w podobny sposób to proszę o informację. :) Lepiej tam zapłacić 75 złotych niż rok po premierze wciąż ~120 w sklepach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baczek1990zg

W opisie gry na cdp.pl patrz na informacje o grze. Jeżeli jest napisane "Zabezpieczenie Steamworks" tzn, że grę trzeba aktywować na Steam.

@kallak

Pomyślałbym nad zakupem samej płytki Skyrima na allegro. Często sprzedają same opakowania z płytami. Potem zainstalować grę z płyt. Jest możliwość, że w taki sposób język polski się odpali. No ale niestety tak jak wyżej nie jestem tego pewien. Ale takie płyty chodzą po parę zł więc chyba warto spróbować smile_prosty.gif

Edytowano przez tomekk90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GmG:

Jest tego sporo więcej trzeba poszukać na stronce. Z kodem GMG25-G4VDR-0ZL4Q dodatkowe 25% zniżki.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotline Miami za 4,24 na Steam. Się doczekałem -50% wreszcie. Wątpię, żeby do zimowej wyprzedaży gra trafiła się taniej.

Do tego Mass Effect 2 za 6 euro.

EDIT: To jeszcze Game of Thrones RPG oraz dodatki do Race 07 spadną o 75% i jestem obładowany do 20 grudnia. ;p

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej kolega wspomniał o promocji na GMG, ze swej strony chcę dodać, że razem z kuponem zniżkowym, podanym również wyżej, dostałem RISEN 2: Dark Waters za 11 dolarów, w sumie o wiele taniej niż u nas, kod aktywuje się na steam

Link:

http://www.greenmang...-2-dark-waters/

Oprócz tego Skyrim za 22 dolary, warto.

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/rpgs/elder-scrolls-v-skyrim/

Edytowano przez rumbur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy dzień, jest Gacuś GOTYE za 21 zeta!

Raczej prędko nie będzie taniej, co nie? Niby mam w co teraz grać, ale A. Asylum obecnie kosztuje podobnie, więc chyba można kupić na zapas smile_prosty.gif

Oprócz tego na promocji mamy:

Edytowano przez Yeti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...