Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Muszę przyznać że jestem mile zaskoczony dodaniem TQ i dodatku do RF. Myślałem że skoro kupiłem Bundle'a kilka dni temu to dostanę tylko te gry które były od początku, a tu gratisowo 2 klucze więcej smile_prosty.gif

Edytowano przez trivium
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i z góry przepraszam, jeśli to niewłaściwy temat, ale wydaje mi się, że wszystko powinno być w porządku: czy ktoś ma jakieś doświadczenia z GamesCodes.pl? Zauważyłem, że mają niektóre gry w naprawdę dobrej cenie, ale nie chcę się sparzyć kosztem zaoszczędzenia kilku groszy. Dajcie znać, jak możecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GreenManGaming będzie zimowa promocja z bardzo dobrymi obniżkami o więcej szczegółów zapraszam tutaj :

http://blog.greenman...r-vouchers.html

Dodam że trwają promocje przez 24h codziennie od 7 grudnia do 14 grudnia.

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome już jest, jakie gry będą mocno przecenione na ,,Mikołajki"? I czy zapowiada się promocja jakichś gier z LEGO? Ostatnio mnie wciągnęło. tongue_prosty.gif Najbardziej interesuje mnie LEGO Batman 2, lecz jeśli zapowiadają się inne gry LEGO, to bardzo bym prosił o odpowiedź

Widziałem pod koniec listopada Lego Batman 2 -75%. Wg tej strony - http://www.steamgamesales.com/ZCKh9/lego-batman-2-dc-super-heroes - było za 5,24 euro. Bardzo prawdopodobne, że na Gwiazdkę (lub w jej okolicach) też będzie w tej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wypełnienie ankiety dla GMG dostajemy kod -35% na jeden zakup piszą że mogę się z wami nim podzielić ale woleli by abyście pierw sami wzięli udział w owej ankiecie http://greenmangaming.us1.list-manage.com/track/click?u=72ed10ec88b2be3f17f37fc22&id=09986369ec&e=6b58d0d3b1

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Be Mine 6 dodano 2 gry: Enclave Gold 2012 Edition (DRM Free) i Men of War: Condemned Heroes (Steam), obie zawierają się w najniższym progu ($1). Ogólnie bundle słaby (nie to co choćby pierwszy Be Mine), no ale warto wspomnieć o nowych grach chociażby pro forma...

Wpadek cenowych Valve ciąg dalszy - Primordia za "jedyne" 9,99 euro, na GOG oczywiście cena taka sama, tyle, że w dolarach, do tego do 12 grudnia jest tam promocja - rabat 10% (czyli cena wynosi aktualnie $8.99), debiut gier LoK: Soul Reaver, LoK: Soul Reaver 2 i LoK: Defiance również niezbyt udany, nawet w dolcach jest to nadal 9.99, gdy na GOG każda z tych gier kosztuje po $5.99 - za te same pieniądze można sobie dobrać jeszcze Blood Omen 2 (że nie wspomnę, że z różnych źródeł można zdobyć LoK: Antologia w cenie 10-20 PLN, ale to już nie jest dystrybucja elektroniczna :D). Żeby się Valve to lekceważenie GOGa czkawką nie odbiło, choć ja nie miałbym nic przeciwko temu, by GOG został potentatem w dziedzinie dystrybucji gier indie, choćby ze względu na politykę "One world, one fair price".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień i następne promocje w Muve Digital. Co tym razem? Risen 2: Mroczne Wody za 35 zł. Do tego King's Bounty, Men of War oraz wcześniejsze promocje, jednak już nie po tak przystępnej cenie (Alan Wake z 12,50 podskoczył na 25 zł):

http://sklep.muve.pl/promocje/zimobranie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jako że Muve wcale się tym nie chwali, warto wspomnieć, że DLC do Risen 2 również zostały przecenione o -75%. 3.25zł to cena, którą z czystym sercem można zapłacić za fabularne DLC. Szkoda tylko, że z oferty zniknęła Wyspa Skarbów...

DLC Świątynia Powietrza

DLC Ubranie Pirata (nie polecam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...