Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Raz w biedronce kupiłem Broken sword: Anioł śmierci (tak pisało na dużym kartonie). Rozpakowałem, patrzę a tam Anioł śmierci + Sleeping dragon w oryginalnych pudełkach a one wraz z instr. i poradnikiem w dodatkowym pudełku z wypukłymi elementami. SUPER

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biednie, ale trudno się było spodziewać cudów, bo CDP ostatnio cienko przędzie. Mam nadzieję, że uda mi się trafić Stranglehold i FlatOut w premierowych edycjach, ewentualnie w którejś z reedycji. Przy ostatniej wizycie nie znalazłem ciężkiego Strangleholda, więc zrezygnowałem z zakupu, ale może teraz będę miał więcej szczęścia. MotoGP też mogłoby być, ale tylko i wyłącznie premiera. :wink:

Znów zapowiada się zajęcie na kilka godzin. :smile: Najpierw sondowanie internetowych for i czytanie relacji z polowań innych, aby wiedzieć gdzie można trafić wartościowe edycje, a później przebieżka po wszystkich "Be" w okolicy i ważenie gier w rękach (lub na stoisku z warzywami :tongue:) Przy obecnych ulewach może być ciężko, ale nie przepuszczę takiej okazji. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryku119

Hah, jak bym załapał się na tę okazję to było by naprawdę fajnie, ale zapewne nie da rady, gdyż niczego już nie będzie jak wybiorę się do "Biedronki". Cała szarańcza (mam na myśli ludzi) rzuci się na odpowiednie stanowiska i po ptakach, trzeba być szybszym :P

A swoją drogą z pośród tych tytułów które już były przez kogoś wcześniej podane kupił bym pewnie: Juiced 2, Flatout Apokalipsa, Sega Rally, Moto GP 08, Stranglehold, Two Worlds no i ewentualnie którąś z pozostałych gierek :) (oczywiście produkcje które tutaj wymieniłem nie kupię wszystkie, ale zapewne 1-3 tytuły znajdą się w mojej kolekcji :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cienko tym razem. Chyba nic nie kupię, ewentualnie jakąś samochodówkę dla odprężenia. Na dodatek właśnie w mojej osiedlowej Biedronce zaczął się miesięczny remont, trzeba więc się będzie przejść gdzie indziej. Już sobie wyobrażam jak ludzie będą znowu patrzeć się na mnie, ważącego w rękach wszystkie pudełka by trafić na najlepszą edycję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryku119
Szkoda, że nie ma Gearsów, ostatnio ominąłem okazję ;(

@Bajarz też żałuje, a taka okazja była, może następnym razem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gier niewiele w dodatku kilka było już w świątecznej promocji (SEGA, Juiced , Stranglehold) Ale na Juiced 2 wreszcie się skusze (wahalem sie ;p) i kupię na pewno Two Worlds reszta mnie nie interesuje.Teraz bogatszy w wiedzę o "ważeniu" pudełek mam nadzieję nie trafić na "biedronka edyszyn"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteście na 100% pewni, że promocja obowiązuje już od poniedziałku? Ja TU wyczytałem, że gry najprawdopodobniej pojawią się w sklepie dopiero w czwartek. Podobno pierwsza część gazetki obowiązuje od poniedziałku, a druga (właśnie ta z grami) właśnie od czwartku. Dla mnie to nawet lepiej, bo w czwartek później zaczynam lekcje i będę mógł podskoczyć do marketu już rano, ale jutro też pewnie po południu sprawdzę, czy aby na pewno chodzi o czwartek. Chyba, że ktoś ma pewne informacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko grom z biedronki. Dzięki nim wzbogaciłem się o Colin'a Mc Ray 05 (nie wiem jak to się właściwie pisze...). Szkoda tylko, że takie wielkie pudło, a w nim zwykłe pudełko z grą... Mogli by dać jakąś koszulkę czy coś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne informacje, czyli ze strony stonki potwierdzają, że gry wejdą do oferty 27 czyli czwartek.

Jeszcze nigdy nic z tych gier nie kupowałem, ale teraz już trzeba będzie pilnować, żeby nie przespać okazji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arnoldo dzieki ze powiedziales bo co 3godziny zasuwam do biedronki czaić sie na Strangleholda... pozostaje czekac te 3 dni dodatkowe,ech.Ale dla pewnosci i tak pojde w srode wieczorem,bo ostatnio tez gry byly dzien wczesniej wystawione :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...