Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Nigdy,przenigdy nie kupie gier z takich sklepów jak "Biedronka" ...;) Lepiej kupować w dobrych salonach z grami .... Kiedyś kupywałem gry jak bylem mniejszy jakiś kiosków coś ... albo jakieś błedy były czy jakieś innne duperele ... a wzrotu już nie przyjmowali ...;/ ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy,przenigdy nie kupie gier z takich sklepów jak "Biedronka" ...;) Lepiej kupować w dobrych salonach z grami .... Kiedyś kupywałem gry jak bylem mniejszy jakiś kiosków coś ... albo jakieś błedy były czy jakieś innne duperele ... a wzrotu już nie przyjmowali ...;/ ;)

Co można powiedzieć o grach typu 'Maluch Racer' (nazwa mnie dobija) które są pakowane do jakichś magazynów które składają się z reklamy gier, kartonowej kartki i pudełeczka z grą? Ech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy,przenigdy nie kupie gier z takich sklepów jak "Biedronka" ...;) Lepiej kupować w dobrych salonach z grami .... Kiedyś kupywałem gry jak bylem mniejszy jakiś kiosków coś ... albo jakieś błedy były czy jakieś innne duperele ... a wzrotu już nie przyjmowali ...;/ ;)

Najpierw sprawdź tytuły jakie tam były, później się wypowiadaj. Śmieszne były jedynie te wielkie opakowania, w których były tylko małe płytki. No ale cóż, chwyt marketingowy.. nieudany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieudany bo i tak gracz wie co dobre. Wyobrażam to sobie jakaś babcia kupi wnusiowi "gierkę za dychę" (większość i tak miała oznaczenie 16+) i sprezentuje maluchowi lepszy podarunek niż tatuś. "Giers of łor"?

Widzę już reklamę: wchodzi mikołaj przez komin, a w pokoju zapalone światło i dzieciak gra w Ghotica, a obok leży sterta innych pudełek. Mikołaj się dziwi "a skąd masz takie dobre gry?" - mały odpowiada "z biedronki!" <Trututu... codziennie niskie ceny!>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy,przenigdy nie kupie gier z takich sklepów jak "Biedronka" ...;) Lepiej kupować w dobrych salonach z grami .... Kiedyś kupywałem gry jak bylem mniejszy jakiś kiosków coś ... albo jakieś błedy były czy jakieś innne duperele ... a wzrotu już nie przyjmowali ...;/ ;)

Uwielbiam takich ludzi... nie kupie bo biedronka... to nic. Idź do empiku, kup Supreme Commandera za 50zł i miej platyne a ja sobie kupie za 10zł w Biedronce i tez mialem platyne. Twoja sprawa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DzikuXXX

Może kolega ma jakiś uraz do Biedronki? Ja np. nie lubię kupować w empikach, z kilku powodów:

- empik w moim mieście jest dość ciasny, jak przejścia obstawi parę osób, które przyszły sobie zrobić przegląd prasy albo przeczytać książkę/komiks, którego nie zamierzają kupić, to mnie normalnie szlag trafia (zwłaszcza, że takie zaczytane kołki czasami w ogóle nie reagują na "przepraszam"),

- z ww. powodu kupowanie książek/pism/komiksów/etc. obarczone jest pewnym ryzykiem (tu poplamione, tam rozdarte itp.),

- kupowanie gier zabezpieczonych CD-Keyem mija się z celem, może się okazać, że dany klucz jest już wykorzystywany w grach online lub został wykorzystany na takim Steamie czy GfWL (rozmowa dwóch moich kumpli, "cytat niedosłowny" ;):

"- potrzebuję klucza do Diablo II na BN

- XXX Ci go załatwi, mają w empiku jeszcze parę niesprzedanych sztuk").

Żeby aż takiego OT nie robić, pochwalę się swoimi "łupami" ;):

- Blacksite ("bida edyszyn"),

- Sam & Max Sezon 1 (j. w.),

- Unreal Antologia ("platyna").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy empiku, odmówiono wam tam kiedyś sprzedaży gry ze względu na wiek? Dzisiaj chciałem zakupić tam L2D, i spotkałem się z odmową sprzedaż (po raz pierwszy w życiu). Gdzieś słyszałem, że sprzedawca nie ma prawa nie sprzedać gry ze względu na PEGI, ale nie wiem jak to jest w praktyce (a chciałbym wiedzieć na przyszłość, aby móc się kłócić ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEGI to tylko wskazówka, natomiast Polskie prawo mówi wyraźnie, że produkty przeznaczone dla dorosłych, mogą być tylko przez dorosłych zakupione. Więc, jeżeli na grze jest info, że jest od 18 roku życia, sprzedawca nie tyle co może nie sprzedać, ale nie ma takiego prawa (czyt. ma obowiązek powiedzieć wam do widzenia i grę odłożyć na półkę)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam GoW'a. Skończyłem na drugi dzień od zakupu :D Oczywiście nie obyło się bez problemów,

Mam Win7 i na początku podczas instalacji pasek stanu w ciągu 5 sekund przejeżdżał od 0 do 100% i w tym momencie stawał. Myślałem że instalator coś się zbugował ale popatrzyłem na kontrolki - dysk chodzi, DVD widzę też więc zostawiłem tak. I dobrze że miałem cierpliwość bo się zainstalowało.

Później odpalam gierę a tu jakiś głupi system profili w którym nie zabardzo wiadomo o co chodzi. W końcu zrobiłem konto, odpaliłem a tu bach "Usługa niedostępna w twoim regionie". Porządnie się wkurzyłem, ale nauczony na linuksach nie poddałem się i poszedłem po radę do wuja Google. Ten mi powiedział żeby rejestrować się dla innego kraju. Oczywiście założyłem konto na drugi e-mail, jako kraj dałem UK, odpaliłem grę i ... ufff działa!

Gram sobie ale jakoś tak nie stabilnie, to tu się przytnie, to tam czasem się zawiesi i trzeba reset zrobić. Aż w pewnym momencie bach, freez, no to reset. Wchodzę znów, bach i znów freez->reset. Wchodzę trzeci raz i znów w tym samym miejscu. Co jest? Poszukałem na necie wszelkich możliwych patchy, zainstalowałem 1.2 a potem jakiś najnowszy dużo mniejszy i poszło. Jakby trochę stabilniej, już nie tnie tak, ani razu nie wykrzaczył się ale babole w grze pozostały. To się checkpoint nie pojawi, to wrak samochodu który mamy przepchnąć się zablokuje, to drzwi które trzeba otworzyć korbą w ogóle nie chcą drgnąć. Ale to wszystko nic bo giera jest PRZECUDNA!

Strasznie żałuję że chwilowo mam więcej wydatków niż kasy bo już w styczniu całkiem byłoby odwrotnie. A miałem chrapkę na Blacksite, Icewind Dale, Strangehold, Supreme Commander czy Unreal Antologia. Wielka szkoda.

Śmieszą mnie ci którzy narzekają że jest samo pudełko bez poradnika i w marnym pudełku. Ja wręcz do końca nie mogłem uwierzyć że Biedronka wyda takie giery za taką cenę i wchodziłem do sklepu z zapartym tchem. Wychodziłem też przecierając oczy ze zdumienia że mam GoW za 10zł! To chyba najlepiej spożytkowana "dyszka" w moim życiu! Więc marzyłbym żeby gry były premierowo wydawane w podobny sposób i w podobnej cenie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"waże" pudełko "OSZ KURDE ALE CIĘŻKIE" wyciągam a tam premierowa Penumbra !!! :D

Penumbry akurat chyba wszystkie są premierowe :smile: Ja sam się bardzo ucieszyłem jak znalazłem jedynego ciężkiego Unreala (Platyna), a byłem już w trzeciej biedronce, by potem z różnych for dowiedzieć się, że to zjawisko dość powszechnie występujące w przyrodzie.

Co nie zmienia oczywiście faktu, że z tego wydania jestem bardzo zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero w drugiej odwiedzonej biedronce znalazłem to czego chciałem. Ostatni egzemplarz wygrzebanego spod sterty icewindów i gothiców gry Supreme commander był mój! :laugh:

nie wiecie czy to jest promocja aż do wyczerpania zapasów? Czy może będzie jakaś dostawa :happy:

Taaakie wielkie pudło a w środku płytka w boxie jak na czyste błyty :wink:

Przynajmniej płyta jest z fajnym nadrukiem.

Tak dla ciekawostki powiem, że w jednym salonie Kolportera znalazłem promocje na gry z extra klasyki i tam jakieś inne też za 10 zł :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"waże" pudełko "OSZ KURDE ALE CIĘŻKIE" wyciągam a tam premierowa Penumbra !!! :D

Penumbry akurat chyba wszystkie są premierowe :smile: Ja sam się bardzo ucieszyłem jak znalazłem jedynego ciężkiego Unreala (Platyna), a byłem już w trzeciej biedronce, by potem z różnych for dowiedzieć się, że to zjawisko dość powszechnie występujące w przyrodzie.

Co nie zmienia oczywiście faktu, że z tego wydania jestem bardzo zadowolony.

Mylisz się :P Mój kumpel pospieszył się i kupił wcześniej i miał wersje slim :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doman18

Z tego co wiem, to wszystkie GOWy się tak dziwnie instalowały, nawet wydanie premierowe. Co do profili - na pudełku masz napisane Games For Windows Live, czyli oczywiste jest, że trzeba założyć profil. Nie mogłeś się zalogować na swój profil, bo wybrałeś Polskę, to już też nie wina Biedronki, a Microshitu, który olewa nasz kraj.

GoW chodzi u mnie na wysokich detalach z 40 fpsami, więc jest dobrze, jak na razie nie miałem żadnych problemów.

Chcesz kupić Blacksite? Jest warty może te 10zł, ale ani grosza więcej. Grę przeszedłem w 3,5h, za drugim podejściem bez problemu skończyłbym grę w max. 2h. Niektóre dema są dłuższe. Gra m masę bugów. Niewidzialne ściany, brak tekstur, przenikające się obiekty, AI przeciwników i walka z klonami. Grałem na średnim poziomie trudności i zginąłem kilka razy, za to problemy z ostatnim "bossem" miałem przeogromne, ale jakoś się udało :) Kiedy gra zaczęła się rozkręcać i myślałem, że teraz właśnie zacznie się największe "rozpierdu", pojawił mi się ekran końcowy i nazwiska twórców... Fabuła może i daję radę, ale nikt mi nawet dokładnie nie wytłumaczył skąd się wzieli ci wszyscy kosmici na Ziemi. Chociaż pamiętam misję z helikopterem, która była na prawdę dobra. No i stabilność - 5 wyrzuceń do pulpitu zaliczyłem. FPSy spadają do 5 podczas walk z bossami. Oceniłbym grę na 5+/10

UT Antologia: UT 2004 daję radę, ale UT3 (demo) podobało się bardziej, muszę dokonać zakupu tejże gry :) A tak w ogóle to jak wygląda scena UT3? Gra ktoś w to po sieci?

Z UT99 mam masę problemów, nie mogłem pograć po sieci bo żadne patche nie działają, czekam na rozwiązanie problemu w Pomocnej Dłoni.

Supreme Commander - przekozacka gra :) Jedna z lepszych strategii w jakie grałem. Recenzant w CDA pisał, że jest bardzo trudna, ale nie wiem dlaczego, ja rozwaliłem wroga na najwyższym poziomie trudności w "Potyczkach" za drugim razem :)

I jeszcze jedno pytanie. Często są takie promocję w Biedronce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...