Jump to content

Arkan

Forumowicze
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Arkan

 • Rank
  Ork

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Ja też Ja też. ;] Chopaki chyba we trójkę rady nam nie da?? ;]
 2. Arkan

  W sklepie!

  Też takich w Media spotkałem... Eh... ;(
 3. HISZPANIA KING!!!!!!!!!!!!!!!!!! WINNER!!!
 4. Arkan

  ORANJE!

  Miałem nadzieje, że wygra Brazylia aż do czerwonej kartki...
 5. Arkan

  Żyjemy w erze dzieci YT

  I ja sam tak mówię
 6. Arkan

  Żyjemy w erze dzieci YT

  U mnie też tak latają...
 7. Takie nauczycielki to ja chciałbym mieć.
 8. Bo miesiącu, dwóch nie tykania bloga postanowiłem coś na niego wrzucić. Jutro może umieszczę jakiś ciekawy wpis. Każdy z nas ma tajemnice. Są podzielone na proste i skomplikowane. Proste zwykle są jednorazowe. Skomplikowane ciągną za sobą szereg innych. Większość ludzi wybiera drugą wersje, nie zawsze jest ona tą właściwą? Ludzie biegający z pochodniami jak oszalali, ludzie szukający schronienia, ludzie między ogromnymi pniami drzew ? szukający ucieczki przed strachem. Jedynie grupka ludzi nie wpadła w panikę. Kilka osób stało przed olbrzymim drzewem i śmiało się wniebogłosy. - Patrz! Ci, którzy wydawali wyrok śmierci teraz uciekają, uciekają jak zwierzęta ? wrzasnęła jedna z kobiet, która miała szczęście znaleźć się w towarzystwie dwóch magów. - A czy nie zwierzęta nauczyły nas wszystkiego, Izabelo? Czy to nie one nauczyły nas latać, chodzić, a nawet mówić? ? rzekł jeden z dwóch ludzi odzianych w czarne szaty. - Magowie? - burknęła pod nosem. - Mieliśmy nie podejmować żadnych konwersacji, Detro ? szepnął cicho mężczyzna stojący obok. - Nie mogę przechodzić obok głupoty obojętnie. - Radzę jednak abyś panował na sobą? Sojuszników nie znajdziesz szybko, a ich możemy jeszcze wykorzystać? - mówił dalej młodzieniec. Detro rzucił mu tylko mordercze spojrzenie i odszedł. Nael teraz sam musiał utrzymywać magiczną barierę, która chroniła ich przed atakami istot, które miały za zadanie zniszczyć katów. Zaklął pod nosem, bo wiedział, że długo jej nie utrzyma. Był wstanie to robić tylko przez dwa dni, a do końca Rzezi pozostał aż tydzień. Detro i Nael należeli do Sekty Potępionych. Co miesiąc mieli obowiązek zabijać ludzi, którzy zabijali innych? Nie logiczne zadanie, ale sprawiające ulgę ich duszy. Byli przeklętymi, a w ich religii była to najgorsza kara za nieposłuszeństwo? Nie mogli spać, jeść, pić? Byli prawie duchami, odróżniało ich tylko to, że Potępieni mieli ciało. - Janie poproś tu na chwilę Detro ? wystękał mag. - Już się robi Naelu ? rzucił niedbale mężczyzna w sędziwym już wieku. Po niedługiej chwili wrócił sam. - Mości Detro nie jest w nastroju na spotykanie się z panem, panie Naelu? - zaczął staruszek, ale młodzieniec mu przerwał. - To powiedz temu tępemu cepowi, że jak tu nie przyjdzie i mi nie pomoże to go? - Wiem, co z nim pan by zrobił, ale proszę w mojej obecności nie używać tak wulgarnych słów ? powiedział idąc już w stronę chaty Detro. Nael z irytacja spoglądał na wszystkich lub prawił kazania tym, którzy nawinęli mu się pod rękę. Jan nie wracał już dobre dwie godziny, a on tracił tylko energię. Był coraz słabszy i bał się, że zemdleje. Wtedy śmierć przyszła by błyskawicznie. Jednak wkrótce został oswobodzony. Detro wrócił z trzydziestoma nowymi magami. Widział jak poruszają się ich usta, ale nic nie słyszał ? powoli opadał na ziemię, nie było już żadnej tarczy, która mogła ich ochronić.
 9. Po ile jest PES 2010? Chciałbym zakupić. Jak coś piszcie na 24095098; proszę o odpowiedź.
 10. Sunset to jakiej ty słuchasz? Muzyka nie jest lipna raczej dobra, bardzo dobra.
 11. Uważacie za PFK i 3W za badziewie...? Po prostu nie znają się Castiel ja uważam, że muzyka spoko. Pozdrawiam.
 12. Arkan

  Książki...

  Oprócz Wylęgarni... Unikaj w ogole Żambocha czy tam Żambucha... Polecam jeszcze Trylogie Czarnego Maga i serie Zwiadowców... UTONIESZ
 13. NIGDY NIE KUPIĘ PLAY ZAMIAST CDA!!! NIGDY!!!!!!!!!!!!!! ZDRAJCY!!! SPALE WAS NA STOSIE!!!! P.S Ktoś pomoże, bo sam nie dam rady... P.S 2 Play ma głupie teksty!! P.S 3 Kupcie se CyberMyche jak jeszcze jest P.S 4 CyberMycha to dopiero badziewie!
 14. Boże... Dziewczyna pod skórą chłopaka znalazła się na CDA...

×
×
 • Create New...