Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

opti

Tym razem wszystkie gry są w takich samych wydaniach - standardowy DVDBox z wkładką, w środku płytka (tudzież - płytki) z grą i tyle. Wielkie kartony odeszły w niepamięć, podobnie, jak polowanie na "premiery", "platyny" i TopSellery :).

MateuszG

Szczególnie, że teraz wPLNów już nie ma, zostały zastąpione przez CDPunkty. Pewnie za taki kod za 5 wPLN dostanie się dokładnie tyle CDP (albo i mniej - np 1 :D). A to bardzo mało, najtańsze gry z GOGa "kosztuje" 150 CDP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w Biedronce zakupilem wlaśnie Spellforce 2 i Two Worlds. Dzisiaj bylem w Carrefourze, lecz zostaly niestety tylko resztki. 1 Scarface i 20 sztuk gry Blitzkrieg Zlota Edycja bodajże, za 4,99zl. Liczylem na Mirrors Edge i Ojca Chrzestnego 2, lecz niestety się przeliczylem ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zaopatrzyłem się w Strangleholda za dyszkę. Gra całkiem fajna, ale nie wiedziałem, że edycja biedronkowa jest pozbawiona trybu multiplayer. Dopiero w domu znalazłem notkę malutkimi literami na tylnej stronie pudełka... Ale 10 zł warto wydać choćby i na sam tryb singleplayer, bo jest naprawdę niezły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Głogowskiej Biedronce koło Zielonego rynku nie znajdziecie ani sztuki strangleholda bo zabrałem ostatnią sztukę. :diabelek: Promocje bardzo mi się podobają ale ciekawy był poza strangleholdem tylko Spellforce2ZŁ reszta gier nic mi nie mówiła z nazwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie (trafiłem przypadkiem na gry) Earth: Universe i jest to niezła gra i na 100% warta swej ceny. Było jeszcze kilkanaście innych tytułów, ale nie chciałem za wiele pieniędzy wydawać.:) Niektóre gry są dosyć nowe, nie są jakieś stare, nie mająpo 10 lat.:D Jest taniej niż np.: w Ekstra Klasyce.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy rekonesans Biedronek w Skierniewicach (woj. łódzkie) nie przyniósł zbytnich rezultatów. Earth Universe, Lionheart, Pure, Agatha Christie: I nie było już nikogo - nic specjalnego. Liczyłem na jakieś większe okazje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w opolskim,w brzegu jest jeszcze promocja? a kiedy będzie , bo bym się wybrał,

jak kolega mówił Mass Effect, OMG LOL

niech dadzą Dead Space'a za 5zł xD :P

ja bym chciałby był gry w Biedronka Edyszyn: Max Payne 2 , STALKER cień czarnobyla, FEAR,Penumbra o to by było i za 10zł :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP2 tak drogo? Przecież był już (razem z pierwszą częścią) na wyprzedaży starej Kolekcji Klasyki nawet za 7,90 :P.

"Promocja" w Biedronkach obejmuje gry CDProjektu, więc o DS zapomnij :). O reszcie zresztą raczej też, może poza Penumbrą - do Biedronek trafiają z reguły głównie tytuły dość leciwe, kiepsko się sprzedające lub po prostu kiepskie.

Jeśli tego jeszcze nie zauważyłeś, wszelkie promocje w Biedronkach trwają około tygodnia, potem towar znika z półek. Więc trzeba czekać na następną, dotychczasowa historia takich akcji każe przypuszczać, że możemy się spodziewać czegoś gdzieś w okolicach rozpoczęcia nowego roku szkolnego :admin_twisted:.

A jak nie, to na 99% w okolicach mikołajek i/lub Bożego Narodzenia :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mirosławieckiej biedronce nie ma dużego wyboru. Był suprim, Puzle Qest, Jade Empire i chyba Tactical Ops. Ja zakupłem Jade Empire, zamierzałem się jeszcze na Puzle Qesta ale w CDA było więc po co tracić kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłaby jakaś oferta w Biedro to bym oczywiście poszedł, ale wydaje mi się, że lepiej kupić coś w xk bo tam teraz promocja 50% w dół wiec można nabyć takie gry jak Gears of War Shogun i Medieval Total War za połowe ceny czyli za 15 zł kupimy 1 grę chyba, że chodzi o XKhit który kupimy za 10 zł jak wynikło z moich oczywiście jak zawsze dokładnych obliczeń. :smile: :smile: :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xkhit za 12,50, bo to kosztuje teraz 25 złociszy. To co chciałem z Xk to mam, szkoda że nie aktualizują już swoich kolekcji jak dawniej. Co do biedronek, mam nieopodal szkoły, ale jakoś nigdy mi się tam wybrać nie chce. Sprawdzę jak będę niedługo we Wrocławiu, może coś rzucili na stan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...