Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

dostalem w prezencie na mikołaja grę Gears of War. Po 1 w pudełku była tylko płyta żadnej instrukcji ( to jakiś horror) 2 gra długo sie instaluje ponad 2 godz a mój komputer jest bardzo dobry (nie mówię że to cudo technologi ale przynajmniej spełnia maksymalne wymogi gry) 3 myślicie że ta gra poszła pisało że nie ma jakiegoś pliku na płycie no i koniec gry z biedronki to dno . Przynajmniej mleko jest dobre

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Kaj wy teraz macie w biedronce gry jak promocja była fest dawno i jeszcze trochę.

2)Narzekasz na wydanie: Po co do gry instrukcja? ja kupiłem i działa normalnie.

3)Ktoś pisze ME za 15zł no chyba nie w tym sklepie

4)Temat jest o BIEDRONCE więc nie róbcie wody z mózgu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zobaczysz :). Takie akcje są co jakiś czas i trwają tyle, co normalne promocje (coś koło tygodnia). Po tym czasie miejsce gier w koszach zajmują np. skarpetki ;). Zdarza się, że w niektórych Biedronkach jest inaczej, ale to raczej odosobnione przypadki. Ogólnie - radzę śledzić "gazetki", z nich można się dowiedzieć o grach w Biedronkach na jakiś miesiąc przed promocją (choć czasami zdarzają się akcje z zaskoczenia, jak np. ostatnio na Dzień Dziecka - info poszło w świat na jakiś tydzień czy dwa przed promocją :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie kiedy będzie ta promocja znowu ? Bo szukam G II jestem zdesperowany moja oryginalna płyta z G II kupiona 2 dni po premierze się ... złamała a gothic'i to moje pierwsze gry PC i darze je sentymentem i bardzo chciałbym ją kupić GDZIEKOLWIEK !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eltabasco u Ciebie cały rok trwa promocja w Empiku, przestań się chwalić wszędzie jakie promocję tam są i ile Ty tam kupiłeś :dry: Gdzie nie popatrzę na jakiś Twój post to się czymś chwalisz i narzekasz, że to już masz :dry:

Ja w Biedronce kupiłem kilka fajnych gier między innymi : Gears of War, Rise and Fall i Stranglehold. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Fahrenheita,Herosa 4 i Jade Empire (ale rok-dwa lata temu)

dziwne że w opakowaniu (tym dużym) byl fahrenheit w seri po 40 dychy!

Ja tak samo kupiłem Fahrenheita i w środku był normalny Best Seller (biało-zielony). Wtedy ich cena faktycznie wychodziła ok. 40zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce z taką akcją zawsze czekają i czekają, aż przyjdzie taki miesiąc grudzień ze świętami. No i wtedy w sumie sypią Hitami. Fajnie, że dają je w tych dużych kartonowych pudełkach, przypomina mi się dzieciństwo, gdyż wtedy prawie wszystkie gry były w takich pudełkach

Pamiętam, że na ostatnią gwiazdkę udało mi się dorwać Gears of War i Stranglehold :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... ah te kartonowe duże pudła.

Chyba właśnie w biedrocne kupiłem moją pierwszą przygodówkę. A że było to jakieś 8 lat temu to miałem wtenczas 10 lat. Był to Ace Ventura: Pet Detective, jeszcze pamiętam te problemy z jej przejściem, a nie było poradnika i internetu brak, heh :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim rzucie nie było już dużych kartonowych boxów. Płyty z grami były zapakowane jedynie w DVD box i pozbawione papierowej instrukcji (tylko w formacie pdf na płycie). Zdecydowanie bardziej wolałem starszy sposób dystrybucji, ale głównie ze względu na zawartość kartonu i emocje związane z porównywaniem wagi pudełek z teoretycznie tą samą zawartością. Co bardziej hardkorowi klienci zapuszczali się nawet do działu owoców i warzyw, aby skorzystać ze sklepowej wagi :smile:.

Moją najlepszą zdobyczą okazała się Antologia Unreala w Platynowej Kolekcji, ale swoje zbiory wzbogaciłem jeszcze kilkoma innymi tytułami. Moim zdaniem za dychę opłaca się kupić praktycznie każdą grę, jeśli oczywiście lubi się dany gatunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kakolukia-ja byłem jednym z tych hardkorowych klientów ważących gry na wadze do warzyw...Zważyłem chyba z pół tego co zostało a i tak nie udało mi się znaleźć nic zdecydowanie cięższego od pozostałych...:) Za to lekko zdziwionych spojrzeń klientów było sporo. Wziąłem wtedy w końcu Strangleholda tylko w biedronka edition, ale i tak jestem zadowolany :) I czekam na jakiś jesienny rzut...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ze Strangleholdem była pewna "podpucha". :smile: Chodzi o to, że BE (oficjalny skrót Biedronka Edition :wink:) tej gry była cięższa od pozostałych, ale tylko ze względu na dwie płyty, a nie lepsze wydanie. W rękach różnicę odczuć było niełatwo, ale przenikliwe spojrzenie wagi było nieomylne i można było się łatwo nabrać, licząc na jakieś ciekawe wydanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Biedroncę kupiłem tylko Mroczne Wieki i Incewind Dale (?).

Ciekawostka : parę lat temu kupiłem Mroczne Wieki BE za 13 zł (śr. cena wtedy to 20 zł .) . Opakowanie eXtra klasyki z instrukcją :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Ja ost. w biedronce kupiłem Gears of War, Juiced 2 i Sega Rally.2 z 3 gier nie działały i to nie z winy sprzętu a widocznie z nośnika.Gow'a nie chciało mi się już instalować aby sprawdzać, zaniosłem do reklamacji i oddali kasę bo łaski nie robią nie?A swoją drogą to ost. niezłe gierki były: i Stanglehold - sorrki za błąd, i Two World's i Moto GP.Nie kupiłem po ost. przygodzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krakowskim Saturnie można teraz dostać parę całkiem ciekawych i nie tak starych gier za bezcen. Pomijając promocję CDProjektu (gry z eXtra Klasyki za 50% ceny) w głównej alejce stoi wielki kosz wypełniony grami po 9,99zł. Widziałem m.in. Strangleholda, Zeno Clash, Lost Planet Colonies Edition a wszystko w wersjach TopSeller.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...