Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Tak ze 2-3 razy w roku. W grudniu i w połowie roku mniej więcej są na pewno. Ten rzut jest jednym z lepszych, choć w niektórych wydaniach jewel case plus karteczka z kodem nieco rozczarowuje, bo do tej pory były to przepakowywane gry z tańszych serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żesz jasna cholera! wczoraj zrobiłem rajd samochodowy z przeszkodami (przechodnie :tongue:) po 5 Biedronkach . Było wszystko tylko nie to czego szukałem czyli "Gears of War" :dry: Może zrobią jeszcze jakąś promocję na Bożę Narodzenie? Jak nie to "go to Empik" :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem szczęśliwym posiadaczem:

- BlackSite (edycja premierowa)

- Stranglehold (wydrukowałem okładkę)

- Sam & Max Sezon 1 (równierz druk okładki)

- bratu (10 lat więc jeszcze nie za bardzo wymagający :P) jeszcze zakupiłem Freak Out (edycja premierowa)

Teraz czekam może na jakąś wiosenną promocje i poproszę:

- CoD: MW2

- SW: TFU

- Borderlands :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pat5

Eee, i co to ma do rzeczy? Napisałem, że nie lubię kupować w empikach, jeśli to miała być próba "nawrócenia" mnie, to jest kompletnie nieudana :P. Wiem, że po jednym sklepie trudno osądzać całą sieć (nie w każdym salonie pracują złodzieje, nie w każdym też klienci niszczą towar), ale ja się po prostu zniechęciłem i już.

Doman18, dawidek3294443

Za takie "cuda" to polskiemu wydawcy należy się, mówiąc delikatnie, czerwona kartka (szczególnie, jeśli wersja angielska jest pozbawiona takich "atrakcji"). Niby płaci się śmieszne pieniądze, ale pomyślcie, jak zostali nabici w butelkę ci, którzy kupili te gry w momencie premiery.

VVojtasP

Sprawdź najpierw, czy te gry wydaje w Polsce CDP. Póki co w każdym rzucie były zawsze tylko gry z oferty tego wydawcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam :)

Również kupiłem gry w Biedronce:

GoW: Bieda

Stranglehold: Bieda

Juiced 2: Bieda

SupCom: eXtra klasyka

Toca 3: eXtra gra

Okładki pobrałem z http://cdcovers.cc/ niemieckie ale za to dobra jakość.

Ale nie mogę znaleźć okładki oryginalnej do Juiced 2, wie ktoś skąd mogę ją pobrać bo wujek google nie chce mi powiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tegorocznym rzucie kupiłem sobie Tocę 3 (eXtra Gra) i Colina 2005 (Biedronka Edyszyn) :wink: A dwa lata temu w Biedronce kupiłem FlatOuta 2 (eXtra Gra) i Heroes 3 (Biedronka Edyszyn) :laugh:

FlatOut ciągle kursuje między kumplami xDD i do tego działa bez płyty ;D "Hirołsów" gdzieś wcieło, Colina jeszcze nie odpaliłem, a Tocę kończę (dkoładnie to dopiero World Tour, ale lepszy rydz niż nic ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@java no minęło 2 tygodnie i ty chcesz jeszcze gry ?Ja pojechałem 2 dni od rozpoczęcia się promocji i w jednej biedronce nic nie było a w drugiej jakieś resztki 2,3 gry których nie chciałem.A szkoda bo to była dobra promocja

Wczoraj były u mnie jeszcze ze 2 gry Sega Rally :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tanich gierek to stara Kolekcja Klasyki ostatnio byla w Carrefoururze za 9,99zł a dzisiaj byłem i już 7,90zł. Nabyłem pare tytułów ale u mnie w carrefourze mały wybór tej kolekcji.

ps. Ta nowa Pomarańczowa KK to porażka, trzeba dopłacić 5zł za brak instrukcji :ohmy: i na półce z DVD-boxami nie pasuje :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedrona jest spoko. Kupiłem tam Sage of Gothic I-II za dychę, a kumpel ostatnio na mikołajkach klasowych dostał Painkillera: Ressurection. Koleś który mu to dał utrzymywał, że jest to gra zakupiona w Biedronce za dychę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozwoliłem sobie na Gear of War. Świetna gra oczywiście, ale okropne wydanie. Czułem się, jakbym kupował pirata na bazarku (nie znam tego uczucia). Chyba dwa lata temu kupiłem w Biedronce TH American Wasterland- tamto wydanie było zadowalające- zawierało coś poza grą- jakąś małą drukowaną instrukcję i pudełko. Prócz tego dawniej przy kasie były gry z kolekcji Extra-klasyki i czasem się w nie zaopatrywałem, tak kupiłem- znów THPS, tyle, że 4 i Drivera jedynkę. Co jeszcze... The Longest Journey- niezłą przygodówkę troszeczkę podobną do Syberii, którą na pewno starsza część z Was zna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Gry z biedronki są sprzedawana na takiej zasadzie że market zamawia od CDProjekt SAME PŁYTY z grami i tylko takowe są produkowane, resztę czyli boxy i 'instrukcje' biedronka robi SAMA. Trafienei w pudle na jakąś grę z normalnej serii wydawniczej to spory fart, teraz najcześciej można było na Suprema w platynce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...