Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

W takim razie Van Helsinga na pewno zakupię ^^. Choć jakoś wciąż nie mogę uwierzyć, że tak zacny hack'n'slash, wraz z książką i grafikami będzie dostępny za dziesięć zeta...No, ale skoro tak mówicie, to chyba wam zaufam :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że jest 300 tyytułów, a pudełek na jedną Biedrę przypada ~230 z tego, co ktoś liczył, więc możliwe, że będzie trzeba się najeździć po całym mieście, aby znaleźć to, co nas interesuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Gry-online Premium Games 2 za 1 po wpisaniu kodu: npg2za1

http://sklep.gry-online.pl/Lista.aspx?kat=465

Sam osobiście wolę poczekać na taką promocję w muve. Zawsze można zaoszczędzić 15 zł na przesyłce, a tak po za tym to szykuję kasę na giermasz. Mam na oku Aliena ( jego raczej będzie łatwiej trafić bo to kaszanka icon_wink.gif ) i Van Helsinga. Liczyłem, że będzie Diablo II, ale mówi się trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-) a czy te wszystkie gry które znajdą się w biedronce od 10 do 23 lutego będą przez ten cały czas dostępne tj wyłożone na półce przez cały ten okres czy codziennie będą się zmieniały tytuły? Proszę o szybką w miarę możliwości odpowiedź :-)

Ja mam zamiar parę tytułów ulowic m.in. Van Helsing, Torchlight, Divinity Antology, DMC 4, Dragon Commander oraz wiele innych na które braknie mi kasy hehe :-D

Oraz jeszcze Two Worlds 2 ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... trochę obawiam się tego, że pełno będzie takich tytułów pokroju symulatorów zamiatarki ulic itp. A te naprawdę dobre to niewielki ułamek. I trzeba się będzie nachodzić po biedronkach, żeby znaleźć coś interesującego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście Giermaszu nie znalazłem nic ciekawego, poza Frontline 2: Fuel of War. Swojego czasu całkiem sporo w nią grałem... Ale może coś jeszcze przegapiłem. Moim zdaniem jest tam za dużo gier spod znaku Disneya, oraz tak jak wspomniał Arnoldo, idiotycznych symulatorów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Z tego co widziałem to niema już serwerów do tej gry więc lipa, a chciałem kupić. A co do symulatorów i gier Disney'a, to zależy jakie gry do biedry trafią. Jedna biedronka może dostać same hity a druga crapy, ale oby tak nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... trochę obawiam się tego, że pełno będzie takich tytułów pokroju symulatorów zamiatarki ulic itp. A te naprawdę dobre to niewielki ułamek. I trzeba się będzie nachodzić po biedronkach, żeby znaleźć coś interesującego.

Racja, kumpel pracuje w biedronce i kazałem mu odłożyć kilka gier dla mnie i okazało się że połowy gier nie ma a te "co nikt nie chce" się powtarzają. Z tego co mi mówił to Van Helsing/dirt3/tw2 po jedenej sztuce wydanie gamebook, divinity ant. też 1 sztuka na cały sklep.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruńska relacja giermaszowej eskapady:

Budzik na 6:00. Wyjście z domu o 7:00. Jak się okazało - o 5 minut za późno.

Wbijam do Biedronki nr 1 - ze 3 brodatych okularników (czyli de facto moich kolegów wink_prosty.gif) brodzi w kartonie postawionym na klatko-półce. Jeden bez brody właśnie odchodzi od kasy, pakując pudełka do torby. Trzeba było wyjść wcześniej i rozpocząć oblężenie przed godziną otwarcia.

Dopycham się i wyczajam jeden egzemplarz Colonial Marines i Starcrafta (prezent dla znajomego). Earth Universe, Neverwinterów, Chivalry czy AvP nie stwierdzono. Zamiast tego mamy 20 egzemplarzy Zeno, i z 40 gier 3+. No thx.

Loot: 2 gry.

Wbijam do Biedronki nr 2 i ruszam do stoiska. Tylko 1 osoba, ale wybór w zasadzie podobny - większość to jakieś Asterixy czy Atomówki, ale jest kilka egzemplarzy Chivalry i Neverwinterów, Van Helsingów oraz ze 3 Antologie Divinity. Łapię Maskę Zdrajcy i Antologię (nie planowałem, ale co mi tam) i do kasy. Niestety, znowu brak Earth Universe i AvP.

Loot: 2 gry.

Biedronka nr 3-5 - jw. ergo nic dla mnie, bo zostały tylko dwie pozycje dla mnie, których nie ma : C Po 1-2 sztukach Van Helisingów, Neverwinterów i może z raz widziałem Two Worlds II.

Loot: brak.

Podsumowanie:

a) 3/4 gier to Zeno Clashe i gry 3+,

b) gier typu Starcraft, Colonial Marines, Neverwinter, Divinity, Van Helsing, Chivalry (czyt: porządnych): od 0 do 4 sztuk (gdy ma się szczęście); Gothiców, Spellfoce'ów, Earthów czy AvP nie stwierdzono; całkiem sporo Painkillerów, ale tych lichych,

c) dobór gier jest podobny, ergo najpewniej dorzucą pozostałe tytuły w późniejszym terminie (obsługa nie wiedziała).

Sukces połowiczny, ale w sumie coś udało się dostać, więc jest okay. 8:10. Pora na śniadanko.

@down

Jak Biedronki otwierają o 7:00 to co się dziwisz? tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, wiele ekstra-klasyk i topsellerów. Parę razy World in Conflict. Z gamebooków tylko Divinity (niestety nie było antologii :( ),Two Worlds 2, Van Helsing oraz Spellforce. Niestety ale Chivalry i Colonials również nie trafiłem :( (to samo brak Gothiców). Nie jest źle. Dziś jeszcze wpadnę do dwóch biedronek i zobaczymy co tam rzucili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie większość przeglądających stoisko to mamy które najpewniej wyszły rano po bułki i przy okazji szukały czegoś dla swoich pociech. Nie miałem okazji zobaczyć DiRTa i Van Helsinga, ale i nie one były moim celem. W pierwszej biedronce było rzeczywiście słabo więc prócz Dragon Commandera wziąłem sobie na pocieszenie Harveys New Eyes i Riddicka, czego trochę żałuje bo w drugiej było zdecydowanie więcej ciekawych dla mnie pozycji ograniczyłem się więc tylko do Divinity: Antologia, Aliens: Colonial Marines i Starcrafta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony. Kupiłem Lost Planet w Platynowej Kolekcji i Red Faction również w tej edycji. Widziałem jeszcze Alone in The Dark, F1 2012, Warhammera, a reszta to jakies nedzne +3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już o tej godzinie cienko, połowa kartonu jest pusta, ale udało mi się dorwać Shoguna 2. Pełno tych gier dla dzieci, perełki ciężko znaleźć, np. Starcraft-a, World in Conflict, AvP w ogóle nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem jak na razie Shoguna 2 i Goblins :) Ta druga gra obudziła dawne emocje pocinania na amidze w to :D Bodajże amidze 600.

Teraz czekam, może w rotacji pojawi się Antologia Divinity, Saga ID i coś jeszcze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9/10 po objechaniu 6 Biedronek. Nie udało mi się tylko znaleźć Dirt 3 Complete Pack z Gamebooka... Czy ktoś w Warszawie go widział/kupił? Jak tak, to gdzie?

Ja zdobyłem tak:

Divinity Dragon Commander [premierówka]

Aliens: Colonial Marines - Edycja Limitowana [premierówka]

F1 Race Stars [premierówka]

Formuła 1 F1 2012 [premierówka]

Londyn 2012 [premierówka]

The First Templar [premierówka]

Chivalry: Medieval Warfare [premierówka. Widziałem też edycje Gamebook]

Worms Revolution: Deluxe Edition [Gamebook. Nie widziałem nigdzie premierówki]

The Incredible Adventures of Van Helsing [jedyna edycja to Gamebook, gdyż gra nigdy nie została wydana w premierowej edycji]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...