Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Antrox, gra będzie w bibliotece steama dopisywała nową pozycję. Gdyby produkt nazywał się Deus Ex Human Revolution: Złota Edycja, to wtedy lepiej byłoby kupić dodatki do podstawki na Steamie. W tym przypadku dostajemy co prawda ten sam produkt, te same osiągnięcia, ale z nowym wpisem w rejestrze. Jeśli nie chcesz marnować kasy na boxa, to teraz na Steamie gra ta ma -80% (3,99 euro.)

Ech, miałem napisać, że zapewne dodatki są też w promocji, ale widzę, że wpis odsyłający do strony sklepu zwykłego Deusa w bazie Steama zniknął i pojawia się tylko DC. Cóż, sytuacja jak z Batmanem: Arkham City, gdzie po pewnym czasie wprowadzono GOTY, a z rejestrów usunięto podstawkę.

W każdym razie, DC to nowy wpis do biblioteki, a do starego chyba będziesz musiał kupić Złotą edycję, żeby dostać same dodatki....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tym razem to faktycznie pojechali po bandzie. Podwójnie. Raz pozytywnie, bo gry są naprawdę dobre. Z drugiej strony negatywnie, bo jednak przeginają z cenami. Kiedyś tego samego kalibru hity były w biedrze za dychę. Jak tak dalej pójdzie to będą wyceniać swoje rzuty na 60 zł. W każdym razie dla mnie żadna okazja. Głosuję portfelem nie kupując tym razem nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls Prepare to Die Edition (Edycja Specjalna) wróciło do oferty Muve, w okazyjnej cenie 49zł. Przypominam, że jest to wersja full wypas z plakatem, artbookiem i kilkoma innymi gadżetami. Sam szukałem tej edycji przez długi czas i taniej niż 90zł nie znalazłem, dlatego uważam, że warto o tym wspomnieć smile_prosty.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że nie wiadomo czy będzie to faktycznie wypasiona edycja PtD, czy też goła "Biedronka Edition".

Raczej zwykła Prepare to Die, nie ma co liczyć na jakieś bajery w postaci książeczek, czy coś. Kiedy kupowałem tam Batmana AA to dostałem edycję GOTY, ale bez żadnych dodatków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "jutrzejszej" Biedronce mam zamiar wziąć najnowszego Hitmana oraz Dark Souls (ten drugi to dla mnie Must Have). Mam do was pytanie ? Czy Hitman w takiej cenie jest opłacalny - chodzi mi głównie o to, czy jest warty wydania tych 40 zł na niego? Tak się składa, że w swojej kolekcji mam wszystkie Hitmany, ale boję się, że dostanę Blood Money na sterydach. To jak, warto ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy Ci na pudełku Hitmana to jest pełno ofert kluczy po 10-15 zł - np. na allegro. W razie czego możesz sobie również dokupić na all pudełko z gry za 5 zł i wyjdzie 2x taniej. Co do Dark Souls na muve.pl za 10 złwiecej jest edycja kolekcjonerska tej gry z artbookiem, duzym plakatem,pocztowkami. Wiec mysle, ze tutaj warto dyszkę dorzucić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając na uwadze fakt, że na Allegro kody Steam najnowszego Hitmana można nabyć za jedenaście złotych (i ewentualnie dokupić premierowy box za 5,90zł), oferta Biedronki jest całkowicie nieatrakcyjna.

Zresztą tak samo ma się sprawa choćby ze Sleeping Dogs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie strony temu wypisałem, co do czego się podpina. Strona 145, post 2899.

http://forum.cdactio...80#entry3457931

Edit: Biedronka Birżańska 6, Warszawa - gier było sporo. Zakupiłem obydwa (premierowe) Street Fightery oraz Anomaly 2, a także w edycji biedronkowej Star Treka.

Widziałem podstawkę i dodajmy premierówkę Civilization V (2 sztuki) za 40 zł oraz Maxa Payne'a za 20 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...