Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Wycieki do 12/2009 :)

Polecane posty

A ja myślę że to będzie Fallout 3.A poza tym chciałbym żeby to była ta gra bo ostatnio miałem chęć ją kupić ale wstrzymam się i zobaczę co dadzą w CDA.Też mam nadzieję że to nie będzie Wiedźmin.Większość graczy ma chyba tą gierkę choć może się mylę.Ewentualnie mógłby to być Bioshock.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ta wielkość dotyczy tylko rozmiaru, a gra jest tylko "fajna" jak napisał Smuggler.

nie sądzę,żeby tu chodziło o rozmiar, bo ilość GB zajmowanych przez tytuł nie jest żadną rewelacją, a raczej minusem i nie pisze się tego wielkimi literami. Jest to na pewno jakiś hit. Pytanie tylko czy na skalę światową (wiele tytułów do zgadywania) czy krajową (jeden)

Źle by było moim zdaniem gdyby to był Wiedźmin, bo mogłoby to wskazywać na słabiutką kondycję CDprojektu, który dla jednorazowego zastrzyku gotówki,rezygnowałby praktycznie w ten sposób z dalszego czerpania zysków z tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie liczę na jakiegoś dobrego rpg tylko nie Wiedźmin! bo kto miał zagrać to już zagrał. Ale jeśli nawet to w końcu czasopismo jest najważniejsze.

Idąc twoim tokiem rozumowania to każda gra-hit nie może/nie powinna być na Coverze "bo kto miał zagrać to już zagrał".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do R* to już raz dało pełniaka do CDA - a mianowicie pierwsze GTA jakiś czas temu:D

A co do prezentów - to może podkładka pod myszkę z kalendarzem:D to był hit;) i jakiś ekstra bonus jak kawalek smugglera:P kosmyk włosów:P:P jako artefakt do WoW'a.

Pełniak hmm...trudno powiedzieć i tak będzie fajny:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dziwne wrażenie, że to będzie NAJWIĘKSZA GRA jaką dało CDA pod względem objętościowym, nie jakościowym. Jakoś tak od pewnego czasu się dzieje, że redaktorzy coś piszą, ludzie się napalają, potem okazuje się, że to kiszka (jak np. dodatkowe strony ze 3 numery temu, które okazały się wkładką reklamową). Mam nadzieję, że tak nie będzie...no ale - inna rzecz, czy gra będzie działała bez problemu i czy, jeżeli nie, doczekamy się patcha (nie to, żebym panów z nicolas games o rush 4 berlin się czepiał).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie w Was zadziwia. Piszecie iż macie jakąś grę np Wiedźmin i ja przeszliście (kliku Waszych kumpli tez ma i tez przeszło) i już uważacie, ze w całym naszym ukochanym kraju wszyscy grali i nie warto dać takiej gry na cover. Chyba nie ma takiej gry w którą wszyscy by zagrali/kupili/pożyczyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można się dowiedzieć o ile mniej więcej będzie droższe (no bo trzeba będzie już odkładać ;))?

>>>>O dokladnie 2 zlote.

2. Zapakowane będzie w srebrny worek.

3. Będzie tam pare prezentów, które powinny was ucieszyć.

Plakat, kupon na gry czy może tipsomaniak? A może wszystko na raz?

>>>Dowiecie sie na pewno ale jeszcze nie dzis :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe co to za gra będzie... Jakby był Wiedźmin to dla mnie bardzo dobrze. Niestety nie mam go - może i wstyd wg was no ale jak się nie miało kompa co by go odpalił to po co kupować :P

Smuggler możesz ujawnić cenę? Albo napisz tylko czy będzie poniżej 20 zł?

Jest droga. :) Tak w okolicach 40-50 zl minimum.

Ta sama gra w wersji na konsole kosztuje (wg ceneo) 80-100 zl na PS3, a na Xboxa dochodzi do PONAD 2 stow! 0_o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy myslcie troche.. co z tego ze AC czy COD4 kosztuje 70zl.. tak samo moge powiedziec ze Borderlands czy np Mirrors Edge kosztuje do 100zl.. ludzie MYSLCIE troche zamiast nabijac posty

NIE MOZE to byc gra od ACTIVISION/BLIZZARD albo EA!

Tak samo Wiedźmin! CDA kosztuje 15zl i liczycie na gry po 100zl.. co z tego ze jest rowna cena. Prototype jakbys byl normalnym graczem wiedzialbys ze 203zl to cena na PS3! a Drakensang kosztuje od 23do100zl wiec co gadasz ze 125 ? ;o ludzie wy macie 12-13lat ? czy tylko udajecie... AC w czasopismie za 15zl, podczas gdy jest w taniej serii za 70zl.. samobojstwo dla wydawcy:|

Trochę spóźnione, ale zawsze. :)

1.Smuggler na początku napisał, że cena oscyluje w granicach 80-100 zł

2. Wielokrotnie było mówione, że GRA KUPOWANA DO CZASOPISMA NIE KOSZTUJE TYLR, ILE W SKLEPIE.

3. Znam 12-latków mądrzejszych od ciebie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...