Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Wycieki do 12/2009 :)

Polecane posty

Nie no, przez te obietnice obiad mi wystygł, tak długo rozważałem potencjalne pełniaki... Dobrze, że numer bedzie grubszy - przyda się dłuższą lektura jakiegoś czasopisma. Przebijecie ostatni numer Fantastyki?

A. te prezenty... DAJCIE NAKLEJKI! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy myslcie troche.. co z tego ze AC czy COD4 kosztuje 70zl.. tak samo moge powiedziec ze Borderlands czy np Mirrors Edge kosztuje do 100zl.. ludzie MYSLCIE troche zamiast nabijac posty

NIE MOZE to byc gra od ACTIVISION/BLIZZARD albo EA!

Tak samo Wiedźmin! CDA kosztuje 15zl i liczycie na gry po 100zl.. co z tego ze jest rowna cena. Prototype jakbys byl normalnym graczem wiedzialbys ze 203zl to cena na PS3! a Drakensang kosztuje od 23do100zl wiec co gadasz ze 125 ? ;o ludzie wy macie 12-13lat ? czy tylko udajecie... AC w czasopismie za 15zl, podczas gdy jest w taniej serii za 70zl.. samobojstwo dla wydawcy:|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie się dowiedzieć coś więcej o głównym pełniaku to wejdźcie na stronę www....[CIACH!], chorobcia nie wiem czy na FA tak można, więc tak: wpiszcie w goglu:"dodatki do czasopism", pierwszy link i forum tamtejsze. Tam gotuje się z dobry tydzień.

Ja ze swojej strony najbardziej podejrzewam NecroVision.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie się dowiedzieć coś więcej o głównym pełniaku to wejdźcie na stronę www....[CIACH!], chorobcia nie wiem czy na FA tak można, więc tak: wpiszcie w goglu:"dodatki do czasopism", pierwszy link i forum tamtejsze. Tam gotuje się z dobry tydzień.

Ja ze swojej strony najbardziej podejrzewam NecroVision.

A od której strony zaczyna się dyskusja o tym nr CDA? Bo tych stron jest ponad 100 i przeglądanie każdej po kolei to wiesz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze byloby wiedziec,co bedzie na nastpnym coverku...

mam nadzieje ze bedzie cos jak np:

-TES IV Oblivion (nie wiem czy wymieniane gry byly juz w cda.kupuje od 11/08)

lub

-Heroes V

albo

-Frets on Fire(cos jak GH :))

a moze

Devil May Cry(dobrze napisalem? :))

A i mam pytanie:oplaca ie kupic Risena? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten miesiac bedzie naprawde niezly :D Play dolaczyl Experience 112 ;] A jezeli chodzi o CDA to zoabczymy , nie moge sie doczekac :D A jaki bedzie ten worek? O co chodzi? Bo wszyscy o grach , a jeszcze sa inne rzeczy. Duzo dodatkow? Bedzie tipsomaniak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze byloby wiedziec,co bedzie na nastpnym coverku...

mam nadzieje ze bedzie cos jak np:

-TES IV Oblivion (nie wiem czy wymieniane gry byly juz w cda.kupuje od 11/08)

lub

-Heroes V

albo

-Frets on Fire(cos jak GH :))

a moze

Devil May Cry(dobrze napisalem? :))

A i mam pytanie:oplaca ie kupic Risena? :D

Możliwe ,że Oblivion z dodatkami :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...