Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Wycieki do 12/2009 :)

Polecane posty

Jeżeli to będzie gra, o której mówią nasi forumowicze, czyli Wiedźmin, to się cieszę. Niedawno go wymieniłem za inne gry. (które jeszcze nie doszły...)

Mi osobiście marzył by się Crysis + Crysis Warhead. Wartość w sumie się zgadza, ale EA nie sprzedaje swoich gier.

EDIT: Może to Diablo+ DiabloII+LoD dadzą :wub: :wub: :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe co to za gra będzie... Jakby był Wiedźmin to dla mnie bardzo dobrze. Niestety nie mam go - może i wstyd wg was no ale jak się nie miało kompa co by go odpalił to po co kupować :P

Smuggler możesz ujawnić cenę? Albo napisz tylko czy będzie poniżej 20 zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam jednak na któreś Call of Duty (z okazji premiery nowej części), bądź Diablo II (premiera Borderlands), ew. Assassin's Creed. To czyste strzały, ale nie sądzę, żeby Największy Pełniak w Historii CDA miał się pojawić tak bez okazji. Jeśli to będzie Wiedźmin, to dla mnie kiszka, bo mam premierówkę, pudełkowe rozszerzenie i jeszcze medalik dołączany do kolekcjonerki, kupiony na giermaszu.

Mam tylko pytanie: czy te

pare prezentów, które powinny was ucieszyć
dostanę w prenumeracie? Bo zawsze przysyłają mi tylko kiepsko zapakowane pismo z płytką gdzieś pomiędzy stronami. Na przykład - jak jest zapowiedziane, że pismo będzie w ładnym, srebrnym worku, to ja dostaję standardowo w brzydkim, czarnym worku, przypominającym ten wkładany w kosze na śmieci.

#edycja

http://i48.tinypic.com/2motpcg.jpg

Patrzcie - cena do równych 100zł, jak mówił Smuggler, więc to chyba jednak Wiedźmin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, jak znam życie to będzie mr Wiedźmin, który mnie - wierzcie lub nie - ani trochę nie obchodzi. za bardzo rozreklamowano ten tytuł, a nie lubię rzeczy przesadnie promowanych (np taki MW 2. za dużo o nim trąbią i za Chiny bym go teraz nie kupił)

ale jeżeli nie Witcher - to opcji jest trochę. jeśli "największy" ma oznaczać "najwięcej zajmuje na dysku" to Saints Row 2 np jest dobrym typem - 15 GB, albo (moje ciche marzenie) Cryostasis - 13 GB, "w ostateczności" Race Driver GRID - 12,5 GB :teehee:. a jeśli "największy" ma oznaczać "najlepszy" - hymmm... coś od Blizzarda? możliwości są właściwie dwie - Diablo 2 albo Warcraft 3 (albo trial World of Warcraft, jak w jednym z niemieckich pism... ale WoW też jest przereklamowany). nie no, nie wiem co takiego tam będzie :rolleyes: czekamy, Smg

PS tak w ogóle to będzie drugi pełniak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leeno, sądzę, że nie będzie tak jak domniemywasz: gry które wymieniłeś nie kosztują już 100zł, a Mr. Garfield jasno określił wartość rynkową owego pełniaka. Poza tym GRID jest specyficznym tytułem i zaryzykuję: lubianym ale przez stosunkowo nielicznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo II!!! Albo nie Warcraft III!!! A może Half-Life 2???!!! Wiem, wiem to będzie Starcraft!!!:) A tak na serio: myśl o największym pełniaku w Cda średnio mnie podnieca bo i tak zapewne nie pójdzie na moim złomie. Z kolei dodatki przyprawiają mnie o dreszczyk...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R* z tego co mi wiadomo (dzięki FA) nie sprzedaje licencji na swoje gry czasopismom. Także na pewno San Andreas to nie będzie.

@down - ja np nie mam a pomyśl ile osób by taki nr przyciągnął - CD-A z Wiedźminem za 20 zł (cena przykładowa - nie sugerować się).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...