Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Wycieki do 12/2009 :)

Polecane posty

Jakąś podpowiedź co do gry prosimy!

Jedna z polskich miejscowosci (jej nazwa) stanowi pewna - posrednia - wskazowke. Nie moge podac jaka, bo byloby za proste. Raczej na polnocy niz poludniu kraju. :) Nie zawiera polskich znakow typu "ę", "ó" więc Kraków czy Gdańsk odpadaja. Ale Szczecin czy powiedzmy Malbork juz moga byc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA nigdy nie daje swoich gier do czasopism to jest pewne... osobiście obstawiam Test Drive Unlimited - na ceneo cena gry w wersji na PC waha się od 27,90 do 89 złotych, natomiast na konsole od 89 do 100 złociszy :) Gra dostała dobrą ocenkę w piśmie, zresztą nie było dobrej wyścigówki dołączonej do CD-A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach :]

Nie będę ukrywał, że najbardziej cieszy mnie wiadomość o grubszym piśmie i prezencie (jak znam życie, będzie to kolejny tipsomaniak, a te zawsze lubię podczytywać).

Aż się boję jaki będzie ten pełniak. Bo skoro "największy pełniak w całej historii cda", to musi być lepsze od Unreala i Fallouta...

Nie wiem jaka jest obecnie cena Fallouta 3, ale miło by było gdyby był na coverze :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi podpowiada że to właśnie Dead Space 40-50 zł a na konsole w okolicach 90.

nie,nie, nieee! oby nie :) kupiłem przedwczoraj :)

chyba trochę przystopuję z kupowaniem gier, bo CDA staje się niebezpiecznym dostarczycielem dubli.

Przynajmniej Wiedźmin odpadł :)

a północ to to na górze, czy na dole? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, szykuje się coś naprawdę wielkiego :happy: Nie kojarzę aby wcześniej redakcja CDA nakręcała taki hype jeszcze przed wyciekami pełnych wersji to aż nie chcę marzyć co takiego zawarte będzie w numerze. Kasa na bank będzie, numer również zakupię, nieważne czy pełniak spełni oczekiwania czy nie. Nie dla nich kupuję CDA :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi podpowiada że to właśnie Dead Space 40-50 zł a na konsole w okolicach 90.

To NIE MOŻE BYĆ Dead Space, ponieważ EA nie sprzedaje swoich gier do czasopism. Nigdy, nikomu :) No, ale gdyby tak było to rzeczywiście byłby przełom, i to wielki, ale raczej EA nie da się przekonać (coś jak pzpn :D) Ja tam liczę na Bioshocka. A swoją drogą od dawna zastanawiałem się, czy dożyję czasów gdy na coverze zobaczę Wiedźmina, Assassin's Creed albo jakiś inny wielki hit :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że Dead Space odpada. Nie chce mi się wierzyć, że EA daje pełniaka do magazynu o grach PC. Pasowałby DMC4, gdyby nie przedział cenowy PS3 (a dokładniej jego końcówka), choć fajnie jest podgadywać.

PS. Niektórzy to tu chyba za bardzo puszczają wodze fantazji. :) Wolfenstein? Diablo 2? Borderlands? Proszę Was.. To się śmieszne robi. ^^ Proponowałbym ostudzić zapał, żeby potem nie było wszechobecnego narzekania "ale jak to, miał być hit hiciorów, a jest tylko bardzo dobry".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że Dead Space odpada. Nie chce mi się wierzyć, że EA daje pełniaka do magazynu o grach PC. Pasowałby DMC4, gdyby nie przedział cenowy PS3 (a dokładniej jego końcówka), choć fajnie jest podgadywać.

Ach niestety masz rację ale miło się tak zapomnieć, rozmarzyć ale tak czy siak CDA nas nie zawiedzie jestem tego pewien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach :]

Nie będę ukrywał, że najbardziej cieszy mnie wiadomość o grubszym piśmie i prezencie (jak znam życie, będzie to kolejny tipsomaniak, a te zawsze lubię podczytywać).

Aż się boję jaki będzie ten pełniak. Bo skoro "największy pełniak w całej historii cda", to musi być lepsze od Unreala i Fallouta...

Nie wiem jaka jest obecnie cena Fallouta 3, ale miło by było gdyby był na coverze :]

Najwiekszy rozne ma znaczenia. Czy najwiekszym wodzem swiata byl Napoleon, czy tez koles ktory dowodzil plutonem wojska ale mial 2,34 m wzrostu? :)

Lecz bez obaw, tak czy siak to bedzie BARDZO FAJNA GRA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD 4: Modern Warfare bardzo pasuje do zestawienia Smugglera. Na Ceneo wersja na PC kosztuje od 52, na X360 od 84 wzwyż. No i do tego ostatnimi czasy wyszła CoD MW2, więc to byłby taki "ukłon" dla serii.

Będzie tam pełna wersja gry, którą nazwę NAJWIĘKSZYM PEŁNIAKIEM W HISTORII CDA.

Którego nazwę, więc może chodzi o długi tytuł gry? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa? Znaczy na winylu?

Ale serio, ciekaw jestem bardzo co nam za niespodziankę CDA szykuje na Mikołajki ;]

I spokojnie ludziska, setki gier pasują do tego przedziału cenowego i są "spore", także uważajcie, coby się nie przegrzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...