Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Wycieki do 12/2009 :)

Polecane posty

Nie rozumiem was, po co strzelacie... Jedyną informacją w tej chwili o grze jest to, że jej cena mieści się w granicy 100zł i jest to produkcja określona największym pełniakiem CDA do tej pory i w sumie tyle. Gier spełniających ten wymóg jest gruba setka, więc ktoś z was tytuł mógł trafić, a może nikt go jeszcze nie podał. Ludzie, czekajcie na więcej informacji, a tu pierwszy news i już spekulacje. Bezsens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ten pełniak nie będzie największy pod względem zajmowanego miejsca na dysku (może Stranglehold), lecz będzie to naprawdę wielka, legendarna gra. Wiedźmin jest bardzo dobry, ale z takimi grami, jak Fallout, Fallout II, Duke Nukem 3D, czy nawet Gothic, nie może się równać, a tym bardziej przewyższać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prototype nie będzie bo na ceneo cena waha się od 87 do ...... 203 zł !!!

Łeh, czyli to nie Proto :) No ciekawe, ciekawe co to będzie. Oby tylko nie "największa" w sensie Twardziela, bo mój nie za bardzo ma już miejsca na wybryki powyżej 15 GB xD W końcu musi być kilkadziesiąt wolnego tak na "czarną godzinę" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy się doskonały erpeg. Może Risen? Albo Dragon Age? Bardzo podoba mi się tytuł najlepszego pełniaka w historii(poprzednio, o ile się nie mylę, był nim Enemy Teritory). Duże pole do popisu, jeśli chodzi o zgadywanie. Może Empire? Street Fighter?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj niech wam się nawet nie marzy, że to będzie gra, która kilka/kilkanaście dni temu weszła do sprzedaży... Jaki Risen?!? Jaki Dragon Age?!? Niemożliwe i tyle.

Empire, czy Street Fighter nie są tak dobre, żeby być najlepszą gra z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pieprzycie głupoty :3 Nie ma co zgadywać. Valve, R*, EA oraz Activision/Blizzard nie dają swoich gier do czasopism (nie dawali kiedyś ;P), więc - HL odpada, GTA również, DII, Warcraft i CoD również ;)

Smuggler - cena dużo wzrośnie? Nie wydaje mi się, że pismo 'przytyje' tak za darmochę ; p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...