Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Wycieki do 12/2009 :)

Polecane posty

Jeszcze Smugglerowi tak się spodoba robienie czytelników w konia, że Ghosta z przecieków wykoleguje ;)

Cieszę się, że tych kilka dodatkowych informacji pozwoliło mi wyeliminować te tytuły, których się najbardziej obawiałem, czyli już zakupione. Pozostaje czekać na przyjemną niespodziankę. Mam jednak nadzieję, że będzie to gatunek inny, niż najpopularniejsze zazwyczaj na coverach RPG, czy przygodówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisujcie miasta, które są na północy Polski i nie mają polskich znaków w nazwie :D

Gdynia, Sopot, Hel, Malbork, Szczecin, Koszalin

Hmm.. Może coś z Hel(l) w tytule ? :)

@Jeszcze Smugglerowi tak się spodoba robienie czytelników w konia, że Ghosta z przecieków wykoleguje wink_prosty.gif

Przecież

Smuggler = Ghost (oraz MacAbra, Qn'ik, gem, eld i reszta

:D)

, ale cii... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z polskich miejscowosci (jej nazwa) stanowi pewna - posrednia - wskazowke. Nie moge podac jaka, bo byloby za proste. Raczej na polnocy niz poludniu kraju. :) Nie zawiera polskich znakow typu "ę", "ó" więc Kraków czy Gdańsk odpadaja. Ale Szczecin czy powiedzmy Malbork juz moga byc.

Północna Polska, może Police? Ang. policja? Takie szybkie skojarzenie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie widziałem tego topic'u wcześniej! Ekstra, że więcej stron :) No i prezenty :) 17zł? Co mi tam, na coś takiego kasy się nie żałuje. Choć i tak będę musiał od mamy pożyczyć, bo kasę na gry wydałem z EA Classic (Mirrors Edge i Burnou) bo po 25zł było :). Co do pełniaka, mam wiele domysłów, lecz raczej nierealne :) Oby nie Wiedźmin :) Mam, jak większość tu :) A Smugg ciągle siedzi tu i myśli jakby jeszcze przedłużyć i zwiększyć naszą ciekawość :) U mnie już ślinotoki wysiadły. ^^ Ale teraz to ja nie wytrzymam do wtorku ^^ Będzie mi to po głowie chodzić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zdradźmy wiec ze okreslenie NAJWIEKSZY PELNIAK odnosi sie raczej do rozmairow gry na coverze :) - co jednak nie oznacza, ze gra jest kiepska, nieznana, itd. Wcale nie. Doskonale znacie ten tytul. :)

Na coverku bedzie wiec TYLKO jedna gra (pamietacie te prosby? "Dajcie 1 DOBRA gre zamiast 4 bylejakich!") bo nie dalo rady dopchac tam czegos naprawde duzego, a byle czego dawac nie chcielismy. Ale macie zajefajny DUZY pelniak, kilka prezentow i grubszego oraz bardzo udanego tekstowo CDA, wiec mysle ze bedziecie z tego CDA bardzo zadowoleni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży pełniak, ceny od 50 do 100zł...

Chociaż i tak czekam na ten numer, bo będzie zaiste wypasiony!

To jedna gra, więc Oblivion z dodatkami odpada.

GTA IV odpada.

Hmmm, Stalker Czyste Niebo mniej więcej pasuje...

Oraz FEAR 2. Może one?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta gra jest na PC i konsole, na PC kosztuje od ok 50 zł (wg Ceneo), z racji wielkości zajmuje 2xDVD5 lub DVD9 i dodatkowo jakaś polska miejscowość na północy kraju ma coś wspólnego z tą grą, tytułem. Przychodzi komuś coś do głowy?

A co powiecie na pelna wersje gry

DEVIL MAY CRY 4 PL

Bo to wlasnie bedzie na coverku.

Poważnie? Hmm nie wiem co o tym sądzić, w żadną grę z tej serii nie grałem. Ale może być dobra :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...