Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Dokladnie. Poza tym nie mowie ze co mapę zdobywam tyle punktow. Podałem tylko rekordy. 44k zdobylem przy 3 medalach 1 za skutecznosc w walce drugi za obrone flagi, 3 za wybawienia (50 baretek Wybawiciel) . Dodatkowo mialem zdobyte dwadziescia pare baretek. policz sobie np 20x200 (juz nawet nie biore pod uwage tych za 500) serwer byl 1050 ticket. Ja mialem statystyki 93:10 . Razem wychodzi kolo 45k . Nie mowie ze takie wyniki mam co mape ale jednak bylo to mozliwe tylko i wylacznie dzieki MAV. I mimo tego ze wbilem bardzo na+ statystyki dzieki niemu , uwazam z cala pewnoscia ze NALEZY go osłabic.

Odnoscnie polskiego battleloga. Jestem az zawstydzony jego stanem. Gdy ostatni raz logowalem sie z adresu battlelog.battlefiled.com/bf3/pl/ niektore opisy broni/nagród itd byly nie do konca przetlumaczone lub z dziwna odmiana. Tak jakby ktos to potraktowal translatorem. Poza tym zakładka forum nawet nie była aktywna (w angielskim jest normalnie) . Nie wiem czy jest to juz jakos poprawione, ale jezeli wydaje sie gre w Polsce i daje na okladke informacje o pelnym tlumaczeniu to ja rozumiem ze tak wazna czesc gry jak battlelog rowniez zostanie potraktowana przy lokalizacji powaznie. A nie na odwal się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegę chyba nam trochę poniosło - ma total 300 + kilka zabić za pomocą MAVa (na pewno nieźle), ale to nie wygeneruje kilku rund po kilkadziesiąt tysięcy punktów...

Zobaczmy w raporty... :P

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battl...80/1/362682505/ - 1 kill z pistoletu, 42 "czymś innym", możliwe że MAV, solidne 13k punktów

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battl...72/1/362682505/ - tylko 6 killi nie wiadomo czym... nie cały 1k punktów

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battl...40/1/362682505/ - tu moze być jakieś 30 zabójstwa MAVem, ale daje to "tylko" trochę ponad 11k

Reszta dostępnych logów to raczej słabsze stany średnie :P Powiedziałbym - walka bardziej konwencjonalna, i zwykły poziom punktów - 2-4k.

Także - "PROOFS!" - Dowody Panie starszy, dowody!

Bo póki co się rozminąłeś tylko jakieś 4x... 44k, to nie 14k :P

@UP. No dobra, z 3 medalami to by się zgadzało :P Ale to już jakiś czas temu było...

@DOWN: A to na pewno, to widac po tych logach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo moim celem pochwalenie sie wam ze zdobylem iles tam punktow podczas 1 mapy (postaram sie udowodnic to jak tylko minie mi ban) , a pokazanie ze w tym momencie MAV to przepak pozwalajacy wbic masakryczne ilosci expa bez wystawienia sie na jakiekolwiek niebezpieczenstwo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Mava, nie miałem, ale widząc po tym, jak ludzi się zachowują, to MAV jest dobry. Nie raz, miałem sytuacje, że zamiast kogoś reanimować, czy strzelać do wrogów, oni zaczynali właśnie strzelać do tego. Zresztą, MAV, zostaje zniszczony po 15 strzałach (zazwyczaj), i jak się gra na ogarniętym serwerze, to trzeba umieć nim latać, żeby w ogóle scout zrobić, nie mówić już o zabiciu kogokolwiek.

Dokladnie. Poza tym nie mowie ze co mapę zdobywam tyle punktow. Podałem tylko rekordy. 44k zdobylem przy 3 medalach 1 za skutecznosc w walce drugi za obrone flagi, 3 za wybawienia (50 baretek Wybawiciel) . Dodatkowo mialem zdobyte dwadziescia pare baretek. policz sobie np 20x200 (juz nawet nie biore pod uwage tych za 500) serwer byl 1050 ticket. Ja mialem statystyki 93:10 . Razem wychodzi kolo 45k . Nie mowie ze takie wyniki mam co mape ale jednak bylo to mozliwe tylko i wylacznie dzieki MAV. I mimo tego ze wbilem bardzo na+ statystyki dzieki niemu , uwazam z cala pewnoscia ze NALEZY go osłabic.

Przecież, medale i beretki, nie idą na tablice wyników, chyba, że chodzi ci tu o wynik ogólny. Ogólnie, nawet jak zabiłeś te 90 osbów, to wychodzi i tak 9000 tylko. T i tak wychodzi jeszcze 35000 które trzeba skądś nazbierać. Z baretek i medali, przy naprawdę, naprawdę, dobrej grze, może wypaść gdzieś tak 15000 punków. Nadal zostaje więc 20000. Ogólnie MAV, działa tylko, tak, jak ty podałeś na mapie metro jeśli jest na niej 64 graczy. Ta mapa, całkowicie nie jest do tego przystosowana, i to widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Tak chodzi mi o wynik ogólny. Calkowicie obojetne jest mi to co widac na tablicy wynikow . przez ilosc zdobytych punktow w ciagu 1 mapy rozumiem to ile faktycznie da mi to expa a nie jaki wynik mi pokaze. I zauwazylem w swoim poprzednim poscie (ktoryms tam) ze na bazarze napisalem wynik 37k. Mialo byc 3.7k :P Dobra ja wiecej na temat MAVA nie wypowiadam się.

Mam pytanie odnośnie DLC Back to Karkand. Uslyszalem taka plotke, ze w tym dodatku maja wprowadzic lepszy czy usprawnic system zniszczen? Prawda to czy tylko takie gdybanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie DLC Back to Karkand. Uslyszalem taka plotke, ze w tym dodatku maja wprowadzic lepszy czy usprawnic system zniszczen? Prawda to czy tylko takie gdybanie?

Na trailerach, było niby widać, jak walka toczy się w mieście, a wszystko dookoła się niszczy. Było również widać, że większe budynki niszczą się całkowicie. Jak będzie, zobaczymy, ale patrząc na trailery, w BtK, z powodu dużych, i dobrze zaprojektowanych map, będziemy mogli zniszczyć prawie wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie DLC Back to Karkand. Uslyszalem taka plotke, ze w tym dodatku maja wprowadzic lepszy czy usprawnic system zniszczen? Prawda to czy tylko takie gdybanie?

Będzie to lepiej wyglądać i to widać już po tych efektownych montażach z Karkand i Gulf of Oman. Z jedynego dłuższego gameplaya z Karkand (przynajmniej ja nic więcej nie widziałem) też wynika, że destrukcja będzie stać na lepszym poziomie.

W 1:56 widać jak wali się co najmniej dwupiętrowy budynek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko pokaże się BtK to chyba więcej na serwerach z podstawowej wersji się nie pokażę. ;) Gram w to nawet nie miesiąc, a już większość map mi się znudziło - z czego część nie podoba mnie się od samego początku. Teheran Highway - beznadziejna. Kanały Noshar (czy coś takiego) - do niczego. Metro - jedynie jako nabijacz punktów w 64 vs. 64. Przeprawa przez Sekwanę - zdziwiłem się, ale mimo tego, że jest to mapa zamknięta lubię na niej grać. Granica Kaspijska - nie jest źle, ale mogło być lepiej. Wyspa Chark - w sumie nie mam zbyt dużo do napisania o niej, ale z tego co kojarzę nie jest zła. Szczyt Demewendu - głupi fragment z tunelem gdzie jest przepychanka prawie jak na metrze w 64 vs. 64. Grand Bazar - nie urzekła mnie specjalnie, ale gra się całkiem dobrze. Firestorm - zupełnie nie trafiła do mnie ta mapa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam proste pytanie co do Batllefield Bad Company 2.

Ile graczy (na PC) maksymalnie wchodzi do gry w multi ? (Na jeden serwer/ mape), tak jak np w codzie 4 bylo 50, black opsie 18, to ile tutaj w BC 2 ?

32 na conquest/rush, 16 na TDM a 8 na drużynowy rush.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdjął mnie snajper, który miał nieśmiertelnik z NFS: The Run. Postanowiłem się zemścić i go zabrać. Nie było to wielkim wyzwaniem, bo dany snajper leżał w tym samym miejscu gdzie wskazywał killcam. Efektownie go skosiłem i zabrałem dogtag. Ciekawe czy EA podobny pomysł na promocję wprowadzi do innych gier w przyszłym już roku. Te nieśmiertelniki z ME3 i The Run wyglądają naprawdę dobrze. Liczę na to, że w KoA, Syndicate czy rzekomo zbliżających się Dragon Age 3 lub nowym Medal of Honor również pojawią się specjalne nieśmiertelniki.

Takie jeszcze pytanie do weteranów myśliwców. Co jest na dłuższą metę bardziej efektywne? Flary czy gaśnica? Dzisiaj udało mi się odblokować tą drugą i zastanawiam się na ile ona pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jeszcze pytanie do weteranów myśliwców. Co jest na dłuższą metę bardziej efektywne? Flary czy gaśnica? Dzisiaj udało mi się odblokować tą drugą i zastanawiam się na ile ona pomaga.

Gaśnica? Przy przeciętnie ogarniającej drużynie przeciwnika jest bezużyteczna. Stare, dobre flary chronią przed namierzeniem, a to? Dostaniesz, niby się naprawisz, ale to było chyba jakieś 56%, więc jedna kulka i jesteś unieruchomiony znowu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up skrypt, który odpala się jak któryś z teamów ma 10 ticketów, i póki co jest (chyba) tylko na PS3 (stało się to dzięki dzisiejszej aktualizacji).

BTW, dzisiejszy update na ps3 również osłabił IRNV, póki co otrzymuje sprzeczne informacje (że teraz jest bezużyteczny lub że tylko troszkę gorszy niż był) jak będę wiedział coś więcej to dam znać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze nikt nie wspomnial wiec ja to zrobie. W koncu jest mozliwosc ustawiania sie w kolejce do serwera. TY EA . I na dodatek zostałem odbanowany :P

Mogłby mi ktos powiedziec czy jak postawie sygnalizator reconem to moze sie na nim odrodzic tylko moj squad czy caly team?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Może się odrodzić tylko Twój zespół. Dodatkowo, zawsze, gdy łapiesz respa recon'em (obojętnie gdzie, baa, nawet, jak reanimowany jesteś), wszystkie zabawki się niszczą. Ciekawe o tyle, że resp innymi klasami zabawek nie niszczy. Potencjalnie denerwujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...