Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

W tym filmiku porownuja obie wersje map (bf2/bf3) i mowia wlasnie o autostradach o otoczeniu, o nowych broniach, o nowych dzwigach (wyzszych) i pojazdach. Ciekaw jestem co jeszcze sie zmienilo (i dlatego potrzebne mi sa napisy)

I zrobilem preorder...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - co lub kogo?

@latouffe - jako że w bf2 grałem około godziny żadnych różnic między mapami nie dostrzegę, a co do broni to na zbadanie każdej przyjdzie jeszcze czas. Tak btw to zrozumiałeś jakieś 10x więcej ode mnie, choć uczyłem się szprechać przez jakieś 7 lat (ostatnią lekcję jęz. niem. zaliczyłem jakieś 8 lat temu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - sporo czekałeś skoro zorientowałeś się dopiero teraz. Zajmuje 2.6 GB (!!!!) i zmienia/poprawia (tak naprawdę to żadnych różnic nie stwierdziłem)

Removed some memory leaks

Fixed crashes when the game attempted to render lots of content (high detail, high FOV or multiple-monitor modes)

Chat window no longer causes lag spikes

Chat window reworked opacity & visibility-time is controllable through settings in settings.ini

Clantag is remembered when using auto-login

Banner URLs can be up to 252 characters in length

SecuROM wrapper removed from non-Steam version

Minor performance improvements

Reduced rubberbanding on >24player servers

A teraz wracając do bf3: 6 grudnia wychodzi kolejny patch na PC, zmieniający m. in. irnv, latarki i inne. Pełna treść

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum...54489494744784/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia zmiana super - wreszcie będzie "warmup" - na serwerze ze zbyt małą ilością graczy nie zlicza punktów ale można biegać - idealne by potrenować heli, albo granatniki na pustym serwerze :P

Z kolei sporo zmian w broniach mi się nie podoba... zwłaszcza nerfienie scopów IRNV... Lepiej by zmniejszyli obrażenia czołgów od rakiet z helikoptera bojowego... Bez sensu żeby rozpadał się na kawałki przez jeden przelot...

I niech poprawią trafianie rakietami w helikoptery... Nawalam, nawalam, w niemal zawieszony nieruchomo kilka metrów ode mnie - i nic... Ech... przelatują przez kadłub...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - zmiana IRNV to absolutna konieczność. Na początku wydawało się to ciekawe, ale jak noobstwo i snajperzy się za to złapali.... o matko. Jeśli będzie tak jak spatchowano to na ps3 to ok. Ze zmian podoba mi się m. in. dłuższy czas załadowania flar przy samolotach czy heli. W tej chwili są praktycznie niezagrożone ze strony piechoty, praktycznie nikt już nie strzela do nich stingerami, czy iglami bo i po co? Wypuści taki flary i po zabawie. Smaw czy rpg jak wspomniałeś wydają się przez nie przelatywać. A tak to przynajmniej jakaś tam większa szansa jest. Ciekawe tylko czy wzmocnienie stingerów o którym w zmianach mowa to powrót do stanu przed ich znerfieniem, czy jeszcze większe "dopałerowanie". Szkoda mimo wszystko, że zabrali AT4...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze to napisac ;p denerwuja mnie juz opinie ludzi, ze fanboye to fanboye tamto, ze to odgrzewany kotlet

ja gralem mw na konsoli, przez pare godzin tak sie wkrecilem ze kupilem mw2 na pceta, wygralem w to 170 godzin, po czym jak zobaczylem black ops odpuscilem ta serie, to byl odgrzewany kotlet dopiero ;) a mw3 ? nawet im grafik i czcionki sie nie chcialo zmianiac, zreszta metacritic pokazuje wszystko...

mam bc2, w singla mi sie odechcialo grac po godzinie, w multi troche pogralem, ale bez rewelacji, z tego wzgledu ze za duzo otwartych przestrzeni oraz system poruszania, celowania, strzelania byl taki sobie, jakby z niszowych produkcji, brakowalo mi miejskiej dzungli i bach bf3, zmiana kompletnie systemu celowania, strzelania, poruszania, graficznie moze duzo nie wzroslo ale te detale graficznie sa miodzioooo, wiec w sumie tak to jest odgrzewany kotlet, bo w sumie o to samo chodzi co wczesniej, te same tryby, aaaaale przez ten zmieniony system walki gra jest dla mnie przystepniejsza, wreszcie bronmi mozna sie bardziej dynamicznie obslugiwac i nasz zolnierz nie jest pokraką jak to mialo w bc2, a mapa metro jest wrecz epicka :) boje sie tego dodatku z mapami wlasnie z bc2, mam nadzieje ze nie bede musial ich omijac w filtrach... bo te z bf3 naprawde sa przemyslane !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zecik - za stwierdzenie, że mapa Metro w bf3 jest najlepsza należy ci się pierwszorzędne ukrzyżowanie, a za obrażanie bc2, gry w którą tłukłem pomimo różnych bugów ponad rok (i nadal to robię) siarczysty policzek :angry: . A teraz mniej brutalnie. Nadchodzący dlc to wg tego co widzę składa się z 3 map miejskich i jednej wyspowej z dość otwartą przestrzenią więc znajdziesz na pewno cusik dla siebie. Zobacz sobie gameplay do którego link wkleiłem stronę temu - chyba ci przypasi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie schrzanili czegoś odnośnie mapki Kharkand to nie będę z niej wychodzić :D Ciekawo jak rozwiązano balans przy środkowej fladze, co jak co ale jak przeciwnik siedzi na tej fladze to nie ma za bardzo jak podejść pod nią z powodu przebywania na niższym terenie. W BF3 wydaje mi się że zdobycie dominacji w tym punkcie było by jeszcze łatwiejsze niż kiedyś o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - tak, widziałem staty, ponad 300 zabić tubą na pewno z nikąd się nie wzięło. W metrze, w CQ large przy 64 graczach to po prostu mieszanka gradu rakiet z granatnikami. Ja też tam czasem do metra CQ wpadnę, tubę poślę, ale z ladunkiem dymnym, po to by zrobić krótką dywersję na pięterko powyżej/poniżej i ukatrupić ilu się da z z 870MCS (tak nawiasem mówiąc ten drugi shotgun odblokowany przy 22 lvl jest o niebo słabszy) nim położą mnie trupem. Fajnie jest czasem, ale jednak z tymi tubami i rakietami przesada. Stoją tacy ze skrzynkami z amunicją pod nogami i tylko walą w sufit/podłogę. Zero funu jak dla mnie. Do szybkiej walki z odrobiną sensu wybieram Grand Bazaar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie tego dodatku z mapami wlasnie z bc2, mam nadzieje ze nie bede musial ich omijac w filtrach... bo te z bf3 naprawde sa przemyslane !

Ludzie... seria Battlefield to nie tylko Bad Company. W patchu nie dochodzą mapy z BC2 (swoją drogą, mogli by dodać potem Valpariso i Isla Inocentes), lecz z Battlefielda 2, który wyszedł w 2005r. jak pamiętam. Poczytaj sobie dokładnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...