Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Łoooo życzę Wam udanego pobierania. Drugie tyle co gra waży ze wszystkimi wydanymi do tej pory patchami i dodatkami. A byłbyś wstanie wkleić patch-notes? Jestem ciekawy co tam zmieniają, że to tyle waży. A że nie mam premium to nawet sam nie mogę tam sprawdzić na battlelogu. D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś po za mną uczestniczy w CTE i widzi ile zajmuje nowy patch??

Dla tych co nie wiedzą : 36.33GB

Yay! Może wreszcie będzie działać jak to wypuszczą. XD

Ściąganie tego mnie co prawda nie zabije, ale ciężko mi wierzyć by patch mógł tyle zajmować. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Today we got a BIG patch for you, sorry in advance for that. Unfortunately this is the only way to fix the patchsize ? we are doing a new ?baseline?, and this time it contains all BF4 maps to date (Base, China Rising, Second Assault, Naval Strike, Dragon?s Teeth).

NOTE: You will have to UNINSTALL the CTE-client before downloading this patch, or you will run into issues (and your harddrive will thank you too). So start by uninstalling the CTE first! The build looks to be about 35+Gb, so brace yourself for that kind of size.

This will hopefully mean our coming patches will be small and nimble however ? so Hooray for that!

PATCH CHANGES

This is what is included in this patch:

  • Flashbang tweaks
    Flashbangs now hide the HUD (still shows the minimap ? we will probable make them hide the FULL hud next).
    Enemies flashbang time is now 10 seconds, and friendlies 5 seconds.
  • Grenade HUD-icons only shows when needed
    De cluttering the HUD, and only showing these icons when they are a danger to you
  • Netcode Automation
  • The AUTO option now uses a new value to track if the client has trouble with the High Frequency setting (to determine if it needs to lower or raise the setting). The time is also shortened from 30s to 5s to react.

<p>

UI TRIAGE

New UI cleanup and tweaks added:

  • Independent minimap scaling and visibility control added
    Via the advanced gameplay options screen. Minimap scaling has much higher limit than the existing general HUD scaling option
  • Player?s own health bar/HUD world icon
    Disabled your own third person healthbar to reduce HUD clutter

  • The global HUD scale option moved from the video options screen to the advanced gameplay options screen

  • Player name/health/vehicle now shown for any friendly unit at long distance on reticle rollover.
    Was for squad mates only before but based on requests from players wanting to know the status of any friendly distant vehicle we added this

VISUAL RECOIL ? WEAPON PASS 2

We?ve now finished these weapons & sight combinations:

  • All Assault weapons
  • All Handguns
  • All Carbines
  • All sights on all weapon now use high quality textures

The sights fixed includes all Closerange and medium range ones except:


    • Iron sights
    • IRNV
    • FLIR

Remaining weapons to be fixed: PDW?s, LMG?s, Recon rifles, DMR?s and Shotguns.

BULLET COLLISION CLEANUP

We now have a new effort where we look at the worst object in the game when it comes to bullet collision ? and fix them. Much thanks to this thread: Open Forum thread by Zoutepoel - Thank you!

Collision fixes in this update:

LANCANG DAM ? REMINDER

Remember: we added Lancang Dam to the Rush servers! Please help us test it!

FEEDBACK

To give your feedback ? please visit the appropriate forum and post your opinions there!

Wczoraj tylko odpaliłem pobieranie i dałem znać na forum jeszcze się nie pobrało, ale dopiero przeczytałem to :"NOTE: You will have to UNINSTALL the CTE-client before downloading this patch, or you will run into issues (and your harddrive will thank you too). So start by uninstalling the CTE first! The build looks to be about 35+Gb, so brace yourself for that kind of size."

Tak w sumie to mogli by teraz zrobić coś z mapami w trybie DOM/SDM/TDM, np: zablokować kilka dachów(szczególnie na Szanghaju i te 2 najwyższe na 311)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma tak samo jak ja problem z zalogowaniem się na origin? Chciałem pograć kilka minut w bf3 po krótkiej nieobecności a origin odpala mi się w offline mode twierdząc że nie może się połączyć z serwerami a internet mam i mi działa. Czy to ma jakiś związek z tym paczem do cte (cokolwiek to jest) i dla tego serwery origina padły? Paranoja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, nie grało mi się w toto za dobrze. Ale i tak nie wierzę, że przesunięcie premiery tej gry sprawi, że nagle stanie się ona fajna. Niestety, ale koncepcja rozróby w środku miasta, z udziałem dziesiątek policjantów i złodziei z ciężkim sprzętem, jest tak radośnie oderwana od rzeczywistości, że zwyczajnie nie jestem w stanie się do niej przekonać.

Taki ze mnie Dursley. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ten Hardline jakoś nie przemówił. Odbiłem się od niego podobnie jak od czwórki. Wkurza mnie to, że EA sprzedaje 3 razy 1 grę w różnych opakowaniach.

Wiem, wiem. Różnice są, ale są one minimalne w porównaniu do skoku pomiędzy BC2, a BF3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hardline podobał mi się tylko tryb Heist - fajnie było biec z kasiorą w otoczeniu kompanów osłaniających ucieczkę - za to rozgrywka w Bloody Money była jakaś taka... infantylna z tym zbieraniem banknotów i bieganiem od wozu do wozu - mam nadzieję, że wymyślą jeszcze inne tryby gry - ogólnie czekam... ale bez "napinki"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncepcja rozróby w środku miasta, z udziałem dziesiątek policjantów i złodziei z ciężkim sprzętem, jest tak radośnie oderwana od rzeczywistości, że zwyczajnie nie jestem w stanie się do niej przekonać.

Mam podobne odczucia. Poki co najlepiej mi sie zawsze gralo w multi shooterow, ktorych realia i sprzet byly dosc wiarygodne - druga wojna swiatowa, Wietnam, wojna z terrorem, ewentualnie hipotetyczny konflikt wspolczesny badz osadzony w bardzo niedalekiej przyszlosci (czyli np. BF4). Nie przemawiaja do mnie klimaty typowo science-fiction (BF 2142) czy takie, w ktorych realia niby bardzo nieodleglej przyszlosci polaczono z futurystycznymi zabawkami (czyli np. Black Ops 2). Tak samo nie przekonuje mnie do siebie Hardline. Sama zabawa w policjantow i zlodziei jest jak najbardziej ok, ale raczej w formie znanej z serii Payday, a nie w tak charakterystycznym dla serii Battlefield klimacie wojny totalnej z uzyciem jezdzacego, latajacego i plywajacego ciezkiego sprzetu. Zobaczymy jak to bedzie, ale poki co nie moge powiedziec, bym na premiere Hardline czekal z niecierpliwoscia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem odnośnie Zębów Smoka. Gra się cudnie. Wszystkie mapy są bardzo dynamiczne, szczególnie w Sprzeżeniu. Najgorszą mapą według mnie jest Zatopiony Smok. Niestety w rozgrywce przeszkadza mi wszechobecny Bulldog. Ta broń jest OP, i koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nowych map nie lubię, szczególnie tej z mostem kolejowym.

Bulldog jest dobry ale do zaatakowania góra 2 osób przy standardowym configu (1x/chwyt pochylony/lufa zmniejszająca ruch w górę/ laser), jeszcze za czasów gdy był on w tylko CTE brałem do niego ciężką lufę i ziemniaczany chwyt, to w połączeniu z celownikiem 3,4 prisma i pojedynczym ogniem robiło z niego DMRa z funkcją ognia automatycznego, który niestety po serii dłuższej niż 4 strzały w trybie auto zamieniał się w broń plot.

Broń mocna, ale duży odrzut i mała pojemność magazynka dobrze go balansują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi się wydaje że przy tworzeniu Zębów Smoka twórcy zbyt często używali kopiuj-wklej? Nie mówię tu nawet o samych budynkach ale o całych fragmentach map. Taki punkt G na mapie Lumpini Garden w trybie sprzężenia to przecież bezczelnie wycięty punkt E z oblężenia szanghaju...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Przymierzam sie do tego aby wreszcie kupic BF4, i chcialbym sie was zapytac czy wreszcie warto to zrobic? Jak ma sie sprawa z tymi wszystkimi bledami, lagami itp? Czy jest wreszcie mniej frustracji podczas grania czy jest to nadal wielki Brokenfield 4?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto. Te pierdoły o tym, że gra jest niegrywalna przestały mnie nawet nudzić już jakiś czas temu. Zresztą za czasów BF3 wszyscy mówili, że nie da się w to grać i BC2 było lepsze, teraz wszyscy narzekają na BF4 i wspominają jakie to BF3 nie było super.

Tickrate został już jakiś czas temu zwiększony z 10 do 30hz, co wyeliminowało stanowczą większość bubli z ginięciem za ścianą, albo dziwnymi pojedynkami, w których miało się wrażenie zgonu od jednej kuli. Dużo poprawek jest także w drodze, więc będzie już tylko lepiej. A źle wcale nie jest.

Battlefield 4 to świetna gra, której kupno bardzo polecam, najlepiej od razu z Premium jeśli jest taka możliwość. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie ostatni patch akurat mocno grę zepsuł (ale jeszcze przed jego wydaniem zgadzałem się w tej kwestii z Rudym). Na chwilę obecną nawet czwartego BFa nie ruszam, bo bardziej się irytuję błędami, które pojawiły się u mnie po raz pierwszy (i tym, że choć wcześniej gra chodziła mi płynnie na średnio wysokich detalach, tak teraz ma problemy nawet na najniższych) niż fajną rozgrywką. Czekam na dalsze patche.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ruhisu

Z tego co wiem to zawiera. Ale moze lepiej niech ktos potwierdzi. A dla mnie BF4 > BF3, gra mi sie w to przyjemniej niz w poprzednia odslone.

EDIT:

@nerv0

A jakie masz bledy? Ostatnio gram praktycznie codziennie, nie zauwazylem, zeby cokolwiek sie u mnie zmienilo na minus. Spadku wydajnosci tez nie uswiadczylem, a gre mam uruchomiona na wysokich w 2560x1440 i dziala plynnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy premium zawiera chinska nawalnice? Jak tak to faktycznie sie oplaca brac taki wariant niz edycja specjalna + premium

Premium zawiera wszystkie dodatki, więc również i Chińską Nawałnicę. Wniosek z tego taki, że kupowanie Edycji Specjalnej + Premium mija się z celem, więc opłaca się kupić zwykłego Battlefield 4 + Premium.

edit: @up - Ultra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto. Te pierdoły o tym, że gra jest niegrywalna przestały mnie nawet nudzić już jakiś czas temu. Zresztą za czasów BF3 wszyscy mówili, że nie da się w to grać i BC2 było lepsze, teraz wszyscy narzekają na BF4 i wspominają jakie to BF3 nie było super.[...]

Bo zaraz po premierze, zarówno BF3 jak i BF4 (nie wiem jak BC2), były praktycznie nie grywalne. Przyznam się, że w przypadku BF3 zjadł mnie hype i nie zwracałem zbytnio uwagi na błędy, choć one istniały i część z nich dalej istnieje. Ginięcie za ścianą dalej się zdarza. To nie jest wina samego tickrate'u, tylko większej ilości czynników, które składają się, w skrócie, na skopany netcode.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz bledy? Ostatnio gram praktycznie codziennie, nie zauwazylem, zeby cokolwiek sie u mnie zmienilo na minus. Spadku wydajnosci tez nie uswiadczylem, a gre mam uruchomiona na wysokich w 2560x1440 i dziala plynnie...

Problemy z dołączeniem do serwera, randomowe ataki Punkbustera, problem nagłego zerwania większości dźwięków (ponoć powszechny i znany od samego początku, ale mnie przytrafił się pierwszy raz właśnie po tym patchu). Jakieś jazdy na Battlelogu: pakiety bojowe, które dostaję z powietrza, bo nie gram (nie żebym narzekał :P), i błędy o których ktoś wspominał na poprzedniej stronie (niemożność dołączenia do gry, problemy z wczytywaniem zakładek, czy choćby forum). Nie wiem czy to już zostało poprawione, bo od kilku dni nie zaglądałem.

Oczywiście były też problemy związane z aktualizacją samego Origina, ale to się załatwiło po prostu wyłączając go w grze..

Ogólnie, czwartego BFa teraz po prostu nie tykam, bo grać się w toto u mnie na chwilę obecną zwyczajnie nie da. Do tej pory z przyjemnością przegrałem w niego chyba ze 140 godzin, a teraz jest po prostu lipa. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...