Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Nie namierza, tylko ma dosyć duży promień rażenia, jest to tylko battlepickup i na mapach z dodatku są po 2 takie, każdy ma 8 dostępnych naboi.

PonylionHD odkrył, że na MKV można latać stojąc na nim, nie wiem dlaczego Chaboyyowi i Azzy'emu się to nie udało.

Metalstorm musi zostać znerfiony.

Na hangarze 21 są launch pody, można się nimi szybko przemieszczać po mapie, lub zmiażdżyć przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to przedmioty ściśle przypisane do map to spoko. Już się bałem nagle zaleje mnie fala turbo żołnierzy uzbrojonych w coś z czym zwyczajnie nie będę miał jak walczyć. I bez obaw, nie mam zamiaru niczego kupować. Gram na gołej podstawce i nie ma szans bym wydał na jakiekolwiek DLC do BFa ani złotówki. Nie jeśli gra nadal będzie działać tak jak działa. Wciąż uważam, że to 80zł, które za nią dałem to tak od 20-30 za dużo jak na stan w jakimś się toto znajduje. :P

Mi się marzy, żeby to była taka niby-zapowiedź BF2143...

Nom, jak pisałem wcześniej, też mam takie nadzieje/odczucia. Ale po BF 3 i 4 (i crapie jakim w okresie bety okazał się Hardline ;)) nie ma szans bym napalał się na następne części serii. EA naprawdę będzie się musiało mocno postarać by w przyszłości zobaczyć jakiekolwiek moje pieniądze. A nawet jeśli gra istotnie byłaby dobra to i tak kupiłbym ją dopiero po jakiejś sensownej obniżce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy, żeby to była taka niby-zapowiedź BF2143...

Serio? Sam chciałbym, żeby DICE przez jakieś 5 lat nie brało żadnego dodatkowego projektu. Doprowadzenie BF4 do porządku zajęło im 10 miesięcy. Z Mirror's Edge 2 od E3 2013 do E3 2014 nie zrobili nic. W przypadku Battlefronta wypiekli 5 sekund tech dema w rok. Pomagają też przy Hardline, żeby to nie było totalne fiasko. Do tego ich zespół technologiczny musi ciągle pracować na Frostbite, bo gry na silniku EA już odstają graficznie. Fajnie by było jakby DICE się zabrało za BF 2143, BF1944, Bad Company 3 i może nawet Rallisport Challenge 3, ale warto pamiętać, że to nie jest już tak płodny i regularny dev jak kiedyś. Natłok roboty w połączeniu z chorymi terminami EA to przepis na katastrofę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst (skierowany do członków forum) jaki DarkLord7854 umieścił na forum mordorhq w świetle "klasycznych ustawień" jaki mają pojawić się w przeglądarce serwerów.

You guys better fucking play this god damn preset when it comes out with the upcoming fall patch that you've all been whining about needing or imma have to smack some bitches around, starting with Dolta.

troll.png

Osobiście zamierzam wypróbować nowy tryb, oby był lepszy niż dotychczasowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy, żeby to była taka niby-zapowiedź BF2143...

Serio? Sam chciałbym, żeby DICE przez jakieś 5 lat nie brało żadnego dodatkowego projektu. Doprowadzenie BF4 do porządku zajęło im 10 miesięcy. Z Mirror's Edge 2 od E3 2013 do E3 2014 nie zrobili nic. W przypadku Battlefronta wypiekli 5 sekund tech dema w rok.

Hm. Ale DICE ma dwa główne zespoły. Ten w Sztokholmie pracuje głównie nad Battlefieldami i Mirror's Edge (mniejszość teamu). Natomiast Battlefront to głównie nowy oddział z Los Angeles, czyli właściwie byłe Danger Close (goście od MoHów nowych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You guys better fucking play this god damn preset when it comes out with the upcoming fall patch that you've all been whining about needing or imma have to smack some bitches around, starting with Dolta.

Jest już jakaś przybliżona data premiery tego patcha? Sam mam nadzieję grać tylko i wyłącznie na serwerach z tymi ustawieniami o ile takowych będzie wystarczająco. A mi wystarczy Podbój, byleby czasami grano inną mapę niż Shanghai czy Locker bo mam już ich powoli dosyć...

Podobno testują już (czy mają niedługo zacząć testować) nowy model lotu dla helikopterów bojowych. Może nie tyle nowy co umożliwiający robić beczki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję na jeszcze jeden dodatek, bo brakuje dalej AN94, MP5, MG3, SCAR-L, VBR, L2A3 itp. Czemu? Bo właśnie AN-94 był obiecany w ostatnim dodatku. A według mnie do tego dodatku bardziej pasowała by rodzinka XM8: XM8 Assault Rifle, XM8 Carabine, XM8 LMG, XM8 Sharpshooter oraz MSR, Vector i Neostead 2000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi niech ktoś wyjaśni jedną rzecz, dlaczego wszyscy chcą ciągle tego samego? Ileż to ja tematów na Battlelogu widziałem, że ludzie chcą tego AN-94 (tego jeszcze rozumiem bo w czwórce brakuje broni strzelających serią), G3, XM8 albo mapy typu Kanały, Demavend czy jakieś inne. Przecież przed chwilą graliśmy tym w Trójce! Która tak w ogóle nie różni się aż tak od czwórki gameplayem. Jak chcecie zagrać na jakiejś konkretnej mapie czy bronią to zainstalujcie sobie tą Trójkę i grajcie. Lepiej żeby dodawali NOWE rzeczy do gry bo inaczej tym bardziej będzie to BF 3,5....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hitmarkery bardzo fajnie wyglądają teraz. Zmienili też oznaczenie wrogów, teraz nad ich głowami jest taki równoległobok a nie jak wcześniej trójkąt (o ile ktoś gra na normalu) :P Też mam dziwne szarpanie ekranu co jakiś czas, ale myślałem, że może grafikę coś poprawili i są to spadki fps, bo ping mam w miarę stabilny...

Gra tu ktoś z DAO-12 - strasznie fajna broń, naprawdę daje rade. Można się też pobawić do niej amunicją frag, wbrew pozorom ma duże zastosowanie i daje mase satysfakcji :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie robię reinstall gry. Do tej pory myślałem, że lekkie przycięcia gry i mała liczba klatek wiążą się z tym, że mój komp nie jest szczególnie mocny i dopuszczałem do siebie myśl, że giera ma prawo chodzić na nim różnie nawet na niewysokich detalach. Ale gdy wgrałem dziś frapsa i odkryłem dzięki nie mu, że na średnio wysokich ustawieniach wszystko działa w 55-60FPSach z okazjonalnymi spadkami do 40-45 (to głównie przy zgonie i odradzaniu) doszedłem do wniosku, że coś musi być jednak nie teges.

No bo czy to normalne, że fraps pokazuje 60FPS, a gra łapie chwilowe przycinki? Wiem na pewno, że coś dzieje się z moim dyskiem. Chcę zrobić format, wymienić na inny, a ten oddać na gwarancję, ale wszystko inne (włącznie z BF3) chodzi mi na tym dobrze. Chcę więc spróbować zwykłej reinstalki i zobaczyć czy coś to pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<troll>Nade spamer...</troll>

2 takie były op, można było zabić wroga za przeszkodą nawet nie wystawiając się na ostrzał i mając ammoboxa pod nogami co 14 sekund czynność powtarzałeś, teraz masz jeden i musisz stać chyba 25 sekund na skrzynią, co jest rozsądne biorąc pod uwagę możliwości tego cacka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...