Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Szaraczkowi zapoda ktoś jakąś stronkę z dobrymi poradami/opisami map i broni/ itp.?

Jak angielski nie będzie problemem to w sumie LevelCap ma sporo poradników, które dla początkującego się nadadzą. Albo tak jak napisali wyżej, przewertuj ten temat, też sporo możesz znaleźć aczkolwiek może to wymagać więcej wysiłku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o strony z poradnikami do BFa to osobiście polecam kanał PTFO pl, na którym pojawiają się rozbudowane omówienia i porady na temat walki z użyciem konkretnych typów broni, oraz różne poradniki taktyczne. Chłopaki grają co prawda na konsoli, ale jakbym nie wiedział to nawet bym nie zauważył. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieli panstwo jdyny multi gameplay z hardline ktory uklazal sie dzisiaj?

Dla mnie to nie jest battlefield tylko jakas podroba Payday. Juz moge oswiadczyc ze nie kupie tej gry. Dla mnie Battlefield to wielkie przestrzenie, wojna pomiedzy mocartswami, samoloty, helikoptery, czolgi, wiele roznych klas, commander. A to? To jest smiechu warte.

Na dodatek po jaka cholere (wiem... kasa) EA i Dice/Viceral ida w strone wydawania jedenj gry BF rocznie! Bylem happy jak sie ukazywalo co 2-3 lata! Przynajmniej wiedzialem ze otrzymam cos NOWEGO i zniewalajacego!

Roznica pomiedzy BF1942 a Wietnamem? Ogromna, Wietnam a bf2? Niesamowita roznica! BF2 a 2142 - Super klimat i pelno nowosci. 2142 a BC2? Dalo sie przelknac komiksowosc gry ale nie mozna zarzucic powtarzania schematu! bc2-bf3 - Finally a true successor! bf3-bf4 - Meh... bf3-Hardline - Are you F* kidding me?

Coz, jestem juz za stary by zlapac sie na gre bo ma "MOTORY POLICYJNE" (naglowek na Kotaku, napisane dyzumi literami) i "podobno" fajna fabule "bo zostala napisana przez scenarzystow paru amerykanskich seriali" (taaaaa... dobry zart, juz widze ta Suuuuper fabule. hahaha)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem.

To nie jest "śmiechu warte", bo mogło by z tego być coś naprawdę fajnego. Nie miałoby nic wspólnego z serią BF, ale byłoby fajnym doświadczeniem cop vs robbers. Ale... to wygląda jak mod do BF4 tongue_prosty.gif Nawet interfejs taki sam, oprawa identyczna... No, ale może to pre-pre alfa (nie sądzę).

Chociaż z dwojga złego - naprawdę wolelibyście znowu współczesny konflikt, czołgi i helikoptery? To samo co w BF3 i BF4? Ileż można. Dopóki nie wrócą do II wojny albo nie pójdą w stronę 2142, to już wolę takie "eksperymenty".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze moglo to byc cos fajnego! Tylko niech EA to nazwie inaczej a nie BF. Zmieni menu/grafike i levelution i mozna mowic o niezle grze! A tak? Wyglada to jak DLC za 20$ (BFbc2: vietnam?)

@Zdenio, ale czy ja powiedzialem wspolczesny konflikt? ;) Niech pojda w strone Wojny w Korei! Albo pustyna burza! Moze znowu powrot do WWII?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, akurat na zaprezentowanym filmiku mapa wyglądała na całkiem sporą, z dużą ilością miejscówek, w których mogłoby dojść do soczystej strzelaniny. Ale dlaczego policjanci i złodzieje?

naprawdę wolelibyście znowu współczesny konflikt, czołgi i helikoptery?

Cokolwiek w tym stylu, ew. niedaleka przyszłość. Battlefield wojną stoi i nigdy nie robił od tego tematu jakichkolwiek odchyleń. W Hardline zapewne grać będzie się całkiem fajnie, ale tematyka policyjna nijak nie pasuje mi do całej serii. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aliven Moim zdaniem BF4 jest o wiele lepsze, gra się lepiej i dynamiczniej. Trójka była dobra i tylko dobra, choć spędziłem przy niej mnóstwo czasu. Gram w tą serię od czasu Battlefield 1942 i w sumie to stwierdzam, że najlepsza była... dwójka :)

Jednak jeśli zaczynasz dopiero przygodę z tą świetną serią, to polecam czwórkę, a jeśli liczysz się z pieniędzmi to bierz póki co trzecią część. Tania, nadal dużo ludzi gra, a ostatnio jak wspominał le_Fey była za darmo do pobrania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BTF3 aczkolwiek bez dodatków żadnych, to można kupić, jest teraz promocja na originie po 8.70 za dodatek, 3/5 przecenione. Pytam bo nie bardzo własnie wiem czy kupować to czy raczej zbierać na btf4 premium.

Choć przyznam, że kasy to ja za dużo nie mam na chwilę obecną :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF 4 jest naprawdę dobry, ale jego problemem jest to, że został wydany na szybko żeby hajs się zgadzał. Ma przez to różne problemy, które nie są załatane do dziś. Aczkolwiek wczoraj weszła jakaś łatka ważąca dobre pół giga, a w planach są też kolejne, testowane na serwerach CTE.

BF 3 też miewa swoje głupotki, ale są to chyba tylko błędy czysto kosmetyczne, związane z samą grafiką i nie wpływające na wynik zabawy (zfreezowane w powietrzu zwłoki). Jest też lepiej zoptymalizowany. Graficznie chyba w niczym nie odbiega od czwórki, a chodzi mi o wiele płynniej, na wyższych ustawieniach niż te, które mam w czwórce. Zasadniczo jednak, gdyby BF 4 nie miał kliku bugów i trochę lepiej chodził, postawiłbym go ponad częścią trzecią. Choćby tylko za poprawiony, bardziej przejrzysty i estetyczny interfejs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBulletproof

A włączyłeś tą nową opcję w ustawieniach? Domyślnie jest OFF.

Różnica powinna być spora:

Chore jest to, że przez tyle miesięcy ludzie musieli grać w takiego niegrywalnego bubla. Podziwiam tych co wytrzymali i uparcie grali w coś takiego od premiery. Wieczorem jak będę miał chwilę to przetestuje sam. Ciekawe czy teraz gra będzie tak dynamiczna jak 3, albo chociaż na podobnym poziomie. Jeśli tak to może jest jeszcze jakaś nadzieja dla 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wam przyznać, że BF3 to kawał dobrej gierki gdzie na długie godziny jest dużo radochy, no chyba że gramy na serwerach z mniejszymi mapami gdzie wyjście zza rogu to kulka w łeb albo od razu na samym respie. Było tak w ogóle przed tym jak dali grę za darmo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od balansu, chociaż jak grasz np. metro na 64 graczy to nic dziwnego. Mapy takie jak Seine Crossing, Damavand Peak czy Grand Bazaar to typowo miejskie mapy i tam jest różnie. Raz masz świetnie zbalansowane rundy, a czasem nie idzie ze spawnu wyjść. Tak, było tak, ale to tylko w w/w sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheGlocK

Co do Rushu, to też tak mam. Dla mnie jedyny tryb, na którym pogrywam, ale ogólnie serwerów z mapami z dodatków na nim jest skandalicznie mało, a o HC to nie ma nawet co myśleć.

Teraz 90% ludzi grających w BF3 to Ci, którzy pobrali podstawkę za free, więc grywa się głównie na tamtejszych mapach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

Nie wiem co EA odpierdziela czy co się stało, ale moim kumplom i innym jak czytałem na BF3 zresetowało im statystyki wszystkie( nie to nie funkcja premium), teraz trzeba czekać na odpowiedź EA. Mam nadzieję, że mnie to też nie spotka. Ktoś z was tak ma również??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...