Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

To zależy. Back to Karkand jest świetne - można się pobawić dobrze pojazdami i piechotą. Close Quarters to pełna dynamiki gra, Aftermath podobnie, ale są tam pojazdy. End Game dla fanów m.in. lotnictwa, a Armored Kill nie polecam. Ja najbardziej lubię CQ i B2K.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheGlocKPL

Nawet nie wiedziałem że jest taki DLC jak "B2K". Zapewne kupię, bo Karkand to moja ulubiona mapa z BF2.

A czy w którymś z tych dodatków występuje sprzęt taki jak linka z hakiem czy kusza z liną? Bardzo podobały mi się te gadżety w 2, tutaj niestety ich nie widzę.

W tej chwili zaczynam nabijać punkty snajperem, bo ciekawi mnie latający dron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniał Exeosus to z wymienionych przez Ciebie broni jest tylko kusza z różnymi bełtami. CQ i B2K dodają po 10 broni, reszta dosyć mało lub prawie nic (Armored Kill głównie dla pojazdów, End Game w sumie nie wiem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po konferencji EA i pokazaniu Battlefield Hardlines?

Bardzo pozytywne, zupełne przeciwieństwo Battlefielda 4. W końcu coś w miarę świeżego. Z jednej strony wydaje mi się, że dostaniemy coś w stylu oskryptowanego multi, ale dzięki wspaniałomyślności EA (lel), jest już beta i jutro sobie pogram. Jeżeli gra się tak dobrze, jak ogląda, to chyba mnie kupili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż pograłem trochę. Moje pierwsze wrażenie jest takie - gra ssie paułke. Wszystko w tej grze sprawia wrażenie okrojonej części czwartej ( podkreślam, że nie jestem sceptykiem bf4 ). Strzelanie to drewno, mapa wydaje się mała, niewidzialne ściany znów atakują, ui to tragedia. Do tego ponownie tragiczna optymalizacja. Wiem że gf 650m to nie orzeł wydajności, ale w 3/4 spokojnie szkło grać w tych 50 klatkach. Hardline wywołuje u mnie notoryczne spadki do 20.

Pokuszę się nawet o stwierdzenie, gra mogłaby być modem stworzonym przez graczy. Szkoda, bo miałem nadzieję na coś ciekawszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...