Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Jak dla mnie BF może ukazywać się co roku, jakoś mnie to nie boli. Nie bardzo rozumiem właściwie dlaczego niektórym miałoby to przeszkadzać. W żaden sposób nie wpłynie to na jakość produktów, a najwyżej na to, że będziemy widzieli logo BF częściej.

I nie ma co się obawiać, że Visceral robi tę grę. Jak już, to pozytywny aspekt, bo ich Dead Space zawsze był technicznie w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Ni w ząb ni w oko, nie przypomina to Battlefield... Zrozumiał bym EWENTUALNIE starcia z grupami terrorystycznymi na mapach typu Sekwana, Metro, Kanały, Sharqui... Ale jak to się będzie miało do serii Battlefield? Gdzie czołgi, samoloty, helikoptery, miny tysiące broni? Bo S.W.A T. kojarzy mi się jedynie z MP5, MP7, M4, 870 MCS, Mossberg 500, i e.w. jakimś M24 SWS. Do tego jakieś kałachy i inne AK-SUcze... Nie kupię raczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Close Quarters też miało takie opinie, a wiele osób (w tym ja) uznaje je za najlepsze DLC do BF3. Zawsze jakaś innowacja. Jak już do tej drugiej wojny nie chcą wrócić to niech chociaż taki spin-off robią. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł BF Hardline bardzo mocno pachnie Counter Strike'm - Policja vs Bandziory / Policja vs Bandziory ;) Chyba komuś w EA zapaliła się żarówka i postanowił wydoić pomysł CS'a na całego :D W sumie jak zrobią to z rozmachem BF'a i będą ciekawe tryby to czemu nie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF już się ciągnie. :]

Nie powiem, bardzo liczyłem na taką okazję i widać, że się nie przeliczyłem. Ale jeszcze takie pytanko, a w zasadzie dwa:

1. Jak tam jeszcze z aktywnością graczy w samej podstawce? Czy grając bez żadnych dodatków, tylko w gołą wersję znajdą się jeszcze serwery, na których można dobrze pograć?

2. Kumpel też chciałby sobie zagrać w tego BFa, ale mam internet z limitem transferu danych. Czy istnieje możliwość bym mógł mu skopiować plik, który ściągnę dla siebie tak aby u niego działał? Wiele gier nie robi takiego problemu, ale nie wiem jak będzie z BFem przez wzgląd na Origina. BF Heroes na przykład działało normalnie. Ktoś może coś podpowiedzieć w tej kwestii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W podstawkę nawet więcej osób gra niż w dodatki.

2. Powinno być ok, ja całego bfa po parę razy przenosiłem i wrzucaęem na nowy system.

W sumie bardzo dobrze, bo 4 jak dla mnie ssie, a tak to może wrócę do 3ki jak osób przybędzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nerv0

Sprawdziłem teraz jak z serwerami BF3 (region: Europa) i powiem Ci, że na podstawce znalazłem od ręki 12 pełnych 64 slotowych serwerów, a to są tylko 64'ki i to w środku nocy, czyli w BF3 na podstawce gra nadal masa ludzi wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy zakładać, że DICE dalej pracuje nad następnymi BFami

DICE nadal łata BF4 pracując równolegle nad Battlefront 3.

Co do Hardline, to mam mieszane uczucia. Battlefield do tej pory bronił się tym, że praktycznie nie miał konkurencji. Znalazł swoją niszę w walkach na dużym terenie, z pojazdami naziemnymi i powietrznymi itd. i na tym polu rządził niepodzielnie. Teraz pakują się na tereny dobrze obstawione, bo fani zręcznościowych strzelanin na bliski dystans mają CoD'a, fani bardziej taktycznego podejścia CS:GO a ludzie z nutką złodziejaszka - bardzo fajne Payday 2. Że już nie wspomnę o masie gier F2P, od całkiem niezłych pokroju AVA aż do słabszych, acz wciąż żywych (Combat Arms czy Crossfire). Z taką konkurencją gra musi się okazać naprawdę bardzo dobra, w przeciwnym razie zostanie połknięta bez popitki i skończy na tym samym grobie co chociażby ostatnie MoH'y. A pierwszy trailer nie zapowiada niczego niezwykłego i odkrywczego. Pożyjemy, zobaczymy, chociaż cudów się nie spodziewam.

Fajnie że BF3 jest za free. Co prawda mam go już z EA Bundle, ale nowa porcja graczy bez premium zawsze mile widziana :P. Sam bym pograł, gdyby nie ten irytujący Battlelog.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lubisz wodę lać, bo nie wiem, co ma Hardline i jego podobieństwo tematyczne z CS czy PaDay do sporów między EA i Acti już nie mówiąc o tym, że nadal nie wiem jak Hardline ma konkurować z grami wymienionymi przez b3rt'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam czytanie ze zrozumieniem.

Chodzi o to, że fani taktycznej rozgrywki Cops vs. Terrorists mają CS: GO, a fani napadów na banki mają PayDay 2. Dwie gry bardzo dobrej jakości. Dlatego może nie zainteresować ich bardziej "wybuchowa" wersja policjantów i złodziei, a na taką się Hardline zapowiada (napad na bank wygląda tam jak szturm na wojnie :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

B3rt napisał "Teraz pakują się na tereny dobrze obstawione, bo fani zręcznościowych strzelanin na bliski dystans mają CoD'a, fani bardziej taktycznego podejścia CS:GO a ludzie z nutką złodziejaszka - bardzo fajne Payday 2."

Ten sam argument był używany względem poprzednich BF'ów, więc nie widzę sensu w powyższym cytacie, a co za tym idzie rodzi się pytanie dlaczego nagle Hardline ma się starać o miejsce między takimi grami jak CoD czy CS, skoro seria BF już dawno postawiła swoją nogę na terenie tych gier.

Hardline poza zmianą tematyki nie będzie się niczym różnił od poprzednich BF'ów (rozmach), a, o ile to o czym mowa w trailerze jest prawdą mapy będą jeszcze większe - w końcu pościgi to nie starcia dwóch armii i trzeba mieć, gdzie jeździć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdenio +1

Do tej pory chcąc zagrać w coś z dużymi mapami i pojazdami gracz skazany był Battlefielda, bo ten nie miał konkurencji. Frontlines upadło, Quake Wars również, więc nie pozostaje nic innego niż Battlefield. A ci zamiast trzymać się swoich założeń, rezygnują z dużych map na rzecz - jak sami mówią - bardziej taktycznych rozgrywek na bliski dystans. Jednak patrząc z perspektywy gracza, dlaczego miałbym przejść z bardzo fajnego i dorpacowanego Payday 2 czy świetnego i pozbawionego jakichkolwiek DLC/Premium/Weapon Packów CS:GO do Hardline'a? Co ta gra może mi zaoferować czego nie widziałem do tej pory i czego nie ma konkurencja w którą gram od jakiegoś czasu? Destrukcja otoczenia? Niewiadomej jakości pościgi? Trochę mało.

dlaczego nagle Hardline ma się starać o miejsce między takimi grami jak CoD czy CS, skoro seria BF już dawno postawiła swoją nogę na terenie tych gier.

BF i CoD, a już szczególnie BF i CS/PD2 to całkiem inne gry, które łączy tylko fakt że są FPS'ami osadzonymi mw. we współczesnych czasach. Więc nie powiedziałbym że BF postawiła swoją stopę na terenie tych gier.

Hardline poza zmianą tematyki nie będzie się niczym różnił od poprzednich BF'ów, a, o ile to o czym mowa w trailerze jest prawdą mapy będą jeszcze większe

Może oglądaliśmy inny trailer, ale wydaje mi się że komentator wyraźnie zaznaczył że chcą się skupić na bardziej precyzyjnych celach i bardziej taktycznej rozgrywce na bliski dystans. Oczywiście nie wiemy jeszcze jak gra będzie wygląć, równie dobrze przez mniejsze tereny twórcy mogą rozumieć mapy w stylu BC2 z czołgami zamienionymi na samochody i motocykle. Jednak na ten moment gameplay przypomina bardziej zręcznościowego CS'a niż BF'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory chcąc zagrać w coś z dużymi mapami i pojazdami gracz skazany był Battlefielda, bo ten nie miał konkurencji. Frontlines upadło, Quake Wars również, więc nie pozostaje nic innego niż Battlefield. A ci zamiast trzymać się swoich założeń, rezygnują z dużych map na rzecz - jak sami mówią - bardziej taktycznych rozgrywek na bliski dystans....

Right, a teraz obejrzyj jeszcze raz ten trailer Link i powiedz mi, gdzie tutaj widzisz rezygnację z dużych map? Tryb Hotwire będzie odbywał się tylko na dużych mapach z uwagi na pościgi, praktycznie każda lokacja ukazana na trailerze jest rozmiarów map poprzednich BF'ów. Sam fakt istnienia samolotów w grze wyklucza twoją teorię jakoby rezygnowali z dużych map.

W ogóle gdzie producent powiedział że rezygnują z dużych map? Jakiś link, cokolwiek?

Jednak patrząc z perspektywy gracza, dlaczego miałbym przejść z bardzo fajnego i dorpacowanego Payday 2 czy świetnego i pozbawionego jakichkolwiek DLC/Premium/Weapon Packów CS:GO do Hardline'a? Co ta gra może mi zaoferować czego nie widziałem do tej pory i czego nie ma konkurencja w którą gram od jakiegoś czasu? Destrukcja otoczenia? Niewiadomej jakości pościgi? Trochę mało.

PayDay 2 nie ma trybu PvP tylko Co-op vs. AI, które czasami szwankuje, czyli przewidywalność do potęgi entej. CS ma grywalność, ale nie ma skali i praktycznie każdego innego pomysłu, który powstał do tej pory, jeżeli chodzi o rozgrywkę w FPS'ach.

Seria BF'a ma to do siebie, że potrafi zaoferować wiele zabawy dla każdego rodzaju gracza i tak samo będzie z Hardline. Praktycznie każdy, kto ma po dziurki w nosie walki vs. AI lub nie trawi hardkorowego stylu CS'a znajdzie zbawienie w BF:H.

BF i CoD, a już szczególnie BF i CS/PD2 to całkiem inne gry, które łączy tylko fakt że są FPS'ami osadzonymi mw. we współczesnych czasach. Więc nie powiedziałbym że BF postawiła swoją stopę na terenie tych gier.

Czy BF podbiera graczy dla CoD'a lub CS'a? Oczywiście, że tak, a co za tym idzie wkroczył na teren tych gier.

Może oglądaliśmy inny trailer, ale wydaje mi się że komentator wyraźnie zaznaczył że chcą się skupić na bardziej precyzyjnych celach i bardziej taktycznej rozgrywce na bliski dystans.
Dlatego przynajmniej jeden z trybów będzie się odbywał na dużych mapach i będą helki i samoloty? Interesujące.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...