Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

@up

Samo niszczenie "respa" złe nie jest. Tylko nieco jest niedopracowane kilka aspektów samej śmierci Zwiadowcy: niszczenie sprzętu jak np. T-USG lub przy reanimacji, gdy zaakceptujemy reanimację. I czy mi się wydaje, czy opcja, ta druga niż "Zaakceptuj reanimację" nie działa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem... Na Chark Island postawiłem raz resp dla mojej drużyny na samej szczycie tej najwyższej wieży na mapie (był tam już członek mojego squadu i dzięki temu mogłem postawić tam spawn beaqon) i respiłem się tam jakieś 5 -6 razy. Inna sprawa, że bardzo trudno jest trafić w taki punkt manewrując "ulepszonym" spadochronem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o najnowszej zagrywce EA dotyczącej dodatku DLC Back at karkand?

Ja myślę, że dołączenie nowych map za 15$ do rotacji razem z pozostałymi to pomysł nieprzemyślany i niewątpliwie nie raz uprzykrzy mi rozgrywkę (przynajmniej dopóki nie kupie dodatku). Właśnie z takiej przyczyny wywaliłem CoD:BO z dysku i nigdy do niego nie wróciłem, nie chciałbym zrobić tego z BF3. Przy zapowiedzi ''karkandu" Liczyłem na coś podobnego do dodatku Vietnam - osobna rotacja map, bronie z dodatku niedostępne na normalnych mapach. Teraz i EA stosuje identyczne zagrywki mające po chamsku wymusić kupno DLC. A ja głupi myślałem że polityki tych firm się choć trochę różnią... Taa, cenami mapek.

Ponadto ulepszona destrukcja, która była zapowiadana w BF3 pojawi się dopiero w DLC. Z takim chamstwem się jeszcze nie spotkałem.

Niektórzy pewnie napiszą, że to co innego niż zagrywki wzięte rodem z Activision. Dla nich stare powiedzenie ''Pluj im w oczy, a powiedzą że deszcz pada".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serwery masz osobne i możesz sobie kliknąć wyszukiwanie tylko serwerów z czystym BF3, bez dodatku. W czym problem? To jest IMO lepsze rozwiązanie niż całkowicie osobna aplikacja i całkowite rozgraniczenie, które miało sens w przypadku Vietnamu (inne okresy historyczne), ale nie ma sensu tu, gdzie sprzęt i pojazdy pasują do obu "settingów".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie bedzie to przypadkiem dzialac na takiej zasadzie, ze w wyszukiwarce po zaznaczeniu jednoczesnie podstawki i dlc bedzie wyswietlalo m.in. serwery z rotacja obejmujaca wszystkie mapy, a jesli ktos dlc nie ma i bedzie mial zaznaczona sama podstawke, to serwery z rotacja map beda zmieniac mapy tylko z podstawki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dedykacja dla ludzi ktorzy nie wierzyli, ze idziec wbic 40k punktow

http://imageshack.us/photo/my-images/705/beztytuuvqo.png/

Wydaje mi sie ze po zaznaczeniu opcji w filtrze zeby wyszukiwalo serwery tylko z podstawki, nie dostaniesz serwow ktore w rotacji maja btk. Oczywiscie troche serwow ci ucieknie no ale nie sadze zeby jakos mocno to wplynelo na mozliwosc gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie chce wyjsc na chwalipiete po prostu w gorze dyskusji bylo o tym ze moja historia o tym ze mozna mavem bez narazenia sie na niebiezpieczenstwo takie punkty nabic zalatuje falszem. Obiecalem ze udowodnie, to udowodnilem. 100k punktow w gore to raczej niemozliwe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie chce wyjsc na chwalipiete po prostu w gorze dyskusji bylo o tym ze moja historia o tym ze mozna mavem bez narazenia sie na niebiezpieczenstwo takie punkty nabic zalatuje falszem. Obiecalem ze udowodnie, to udowodnilem. 100k punktow w gore to raczej niemozliwe :D

100k pkt jak najbardziej osiągalne. Metro 1000 ticketów i nie widzę przeciwskazań ;)

20-30k pkt (lub więcej jeśli się ktoś postara ;) )można z samej gry wyciągnąć. Drugie tyle za baretki, a potem to już medale.

edit:

@kamilek - tak jak z CG naprowadzanej lotką w BC2.

musisz śledzić cel jakieś ~4sek, będzie kwadracik i tam pikać zacznie :P się domyślisz kiedy trzeba strzelać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pankamilek - Sam jej nie odblokowałem (jeszcze), ale podejrzewam, że DICE nie zbrukało oryginału i FGM-148 działa tak jak w realu, czyli jak przystało na pocisk F&F musisz namierzyć wrogi pojazd podczerwienią (czyli zapewne - jak na grę przystało - celować w czołg/BMP/jeep'a przez pewien czas, aż "zostanie namierzony) i po złapaniu celu odpalasz pocisk.

PS. Interesuje mnie czy Javelin w BF 3 posiada dwa tryby ognia, płaski - czyli po horyzontalnej trajektorii lotu oraz, dużo ciekawszy, tryb wznoszący, który powinien niszczyć niemal zawsze czołg po pierwszym trafieniu. Jak ktoś ogrywał tę broń, to niech napisze czy DICE zadowoliło się jednym typem strzelania, czy jest możliwość przełączania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zefirek - całkiem możliwe, ale "kto czyta te podpowiedzi"? :P Oczywiście serwer wczytuje się niemiłosiernie długo (gdzie są ci, którzy krzyczeli, że Battlelog działa lepiej niż menu z BC2?), ale zawszę robię dziesiątki innych spraw zamiast czytania tych podpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...