Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

Gra fajna , moim zdaniem nawet lepsza od pierwszych części Diablo . Jedyną wadą jaką znalazłem to słabe oświetlenie które denerwowało moje już i tak zepsute oczy . Moja ocena to 5/6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ja ostatnio znalazłam :)

Ma ktoś te sety ale w wersji epickiej?

Scimatron's Guard

Royba's Agglomeration

Ophidian's Trappings

Valcone's Bastion

Justice's Convocation

Trance Apparatus

Graven's Amassment

Magnus' Trove

Lovecraft's Abundance

Leone's Assemblage

Bolem's Hoard

Dream Guise

Empyrean

Justice's Convocation

Black Fist Attire

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wielbiciele tego typu rozrywki kupią i Diablo III i Torchlight II :) .

Swoją drogą ciekawe, czy planowana jest edycja kolekcjonerska nowego Torchlight?

A tak w ogóle, to wczoraj na oficjalnej stronie gry został zamieszczony diagram, na którym mamy rozpisany system generowania losowego lootu:

http://www.torchlight2game.com/assets/235/...ight_2_loot.png

[DOPISEK]

Już poprawione. Przepraszam za zamieszanie, Bethezer :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie kolekcjonerka T2 i będzie poniżej 200 zł to biorę. T1 mnie rozwaliło a ciułałem na nie w wakacje głodując a potem było w CDA ;P. Jeśli chodzi o D3 to nie wydaje mi się żeby tak zakłóciło sprzedaż Torchlighta wydaję mi się że wręcz przeciwnie w związku z premierą D3 będzie wielkie boom na hack&slash'e a że torchlight kompletnie gniecie swoim wykonaniem i ceną będzie spokojnie czerpał zyski :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nikt nie wstawił, więc daje link. Oto

w Torchlight'cie II. Mi najbardziej do gustu przypadło to coś (jaszczur czy co to jest) i fretka.

@up

Zależy gdzie poczytać. Jedne źródła podają, że będzie kolekcjonerka, inne że nie. Wydaje mi się, że jakby była to pewnie kosztowała by ~150 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na T2. Jedynka mi się bardzo spodobała. Kupiłem ją tuż po premierze w pudełku. Co robię bardzo rzadko. Wtedy wręcz poleciałem do sklepu gdy dowiedziałem się że jakaś nowa gra pójdzie na moim prechistorycznym lapku na którym wtedy siedziałem. Co do tego czy ma szanse powalczyć z d3. Moim zdaniem ma szczególnie ceną . Diablo 3 preordery po ok 170 zł a T2? 70 zł. D3 kupią u nas głównie fani zamieci a większości kupi ponad 2 razy taniszego torchglichta 2. I tam wogóle uważam ze T2 może być lepsze od diablo szczególnie w singlu (tak wiem ze zaraz fanboje diablo przyjdą pod mój dom z widłami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tam wogóle uważam ze T2 może być lepsze od diablo szczególnie w singlu (tak wiem ze zaraz fanboje diablo przyjdą pod mój dom z widłami).

Nie sądzę. Wielu fanboji Diablo jest zarazem fanami Torchlighta, więc możesz spać spokojnie :trollface: .

A co do ewentualnej "kolekcjonerki", to dla mnie najlepszym dodatkiem do niej, byłaby makieta (model) całej wioski Torchlight wraz z umieszczonymi na niej wszystkimi kluczowymi postaciami z gry. Po prostu miodzio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wydaje T2? Pamiętam że jedynkę wydało fonogames czy coś takiego a potem cenega w topselerze go wydała. I jaki jest dokładna data premiery? Bo na gram.pl pisze tylko że w kwietniu. I po raz kolejny miło zaskakuje ceną 80 zł przy premierze rzadko się ostatni zdaża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że twórcy do Torchlighta 2 dodali więcej zwierzaków. Ta jaszczura Chakawara (dobrze napisałem?) fajnie wygląda, choć inne również są ciekawe. Kurcze, ta gra zapowiada się świetnie, byle do premiery. :)

Jeśli chodzi o kolekcjonerkę, to nie wiem czy ją kupię, jeśli się pojawi. Zależy co będzie zawierała i jaki będzie jest stosunek jakości do ceny. Poczekamy zobaczymy.

@up

W Polsce Torchlighta 2 wyda Cenega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynka byla swietna, najbardziej podobala mi sie w niej ilosc ekwipunku do zdobycia. Gra strasznie wciaga, mozna sie wyluzowac ale wiecej niz 10h w niej nie spedzisz, bo jednak sa "powazniejsze tytuly", a ten moze sie szybko znudzic. Ale i tak polecam, zwlaszcza jezeli ktos czeka na Diablo 3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy gameplay, przedstawiający grę klasą "Barbarzyńca" w Torchlight II:

.

Nie powiem - podobieństwa do Diablo III są spore. Ale ta bardziej kolorowa grafika, to charakterystyczna cecha tej serii i dobrze, że z niej nie zrezygnowano. Nie mogę się doczekać, ale pewnie nie szybko gra zostanie wydana, ponieważ Runic Games prawdopodobnie musi przeczekać "hype" na najnowszego Diablo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zastanawia mnie to, że nie spróbowali wydać gry w sensownym terminie przed premierą, zapewne, wielkiego hitu konkurenta, ale skoro nie teraz to muszę poczekać jeśli chcą mieć jakieś zyski :P Próba premiery w tym samym okresie co Diablo III okazała by się samobójstwem marketingowym jak nie bardziej... i teraz IMO przyjdzie im poczekać trochę dłużej, bo wątpię czy hype minie szybko ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...