Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franek_Dolas

Gothic 1

Polecane posty

Ja przeszedłem gre 2 razy na czysto i nie znalazłem żadnego większego buga nie wynikającego z grafiki byłem zbyt pochłonięty fabułą

Stary miałeś szczęście. Naprawdę... :shock:

WCALE NIE! ( :lol: ) Ja też miałem kilka bugów ale śmiesznych i gra nie tylko ciekawa ale i śmieszna :D.

NP.

-Przed wejściem na bagno (do sekty) se gadali Gomez z Lee 8)

-albo wtedy jak (nie wiem jak)troll zaatakował nowy obóz pół obozu zamiast walczyć uciekło (szkodniki oczywiście 8) ) oczywiście pomogłem i EXP'a dostałem niezłego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż gothic to wiekowa gra i nie wolno się tak o wszystko czepiać

ale że bugów parę jest...

Np.

do zamku można wejść wyjmując miecz wejść do zamku i chowając miecz.

(strażnicy nawet nie pisną :D )

jest też drugi sposób (o ile mamy akrobatykę :) ) podchodzimy jak najbliżej (do drugiego zwrócenia uwagi przez strażników) i skaczemy. Nikt się nie będzie czepiał... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie dwa problemy :

1.gdzieś przypadkiem zobaczyłem, że można mieć miecz cor angara... jak go zdobyć?? bo potem on znika z tego obozu na bagnie

2.jak zostać nekromantą, i który trzheba mieć krąg??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Do nekromanty jest długa droga.Np. najpierw zostajesz przyjęty do Starego Obozu->następnie jako cień->mag ognia->kiedy obóz rozpadnie się w nowym obozie wstępujesz do magów wody i awansujesz na arcymaga wody i następnie pod sam koniec gry, Xardas pozwoli Ci zostać nekromantą i będziesz mógł nauczyć się w ten sposób 5 i 6 kręgu.

Poza tym cofnij się do o 2 strony w tym temacie i znajdziesz rozwiązanie :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie dwa problemy :

1.gdzieś przypadkiem zobaczyłem, że można mieć miecz cor angara... jak go zdobyć?? bo potem on znika z tego obozu na bagnie

No chyba tylko kodem. Jeśli nie to w szóstym rozdziale wszyscy oprócz Xardasa stają się śmiertelni. Chyba. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% tylko kodem, bo jak sama nazwa wskazuje, są to unikatowe bronie ;) Można się pobawić kodami, ale to też stwarza czasami problemy. Kiedyś się bawiłem kodami i przyzwałem sobie Łuk Diego, żeby zobaczyć jego statystyki. Akurat miałem szczęście zrobić to przy samym zainteresowanym na co on zareagował niezbyt mile (nie pamiętam czy sam zagadał czy chciałem z nim pogadać) i złoił mi bohatera ;] Może twórcy przewidzieli jakieś bardziej rozbudowane możliwości kradzieży (włącznie z kluczowymi postaciami), ale najwyraźniej się rozmyślili...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam tak z czystej ciekawości bo w 3 rozdziale zdobyłem Topór Lee , Topór Orika , Miecz Blizny , kuszę wojenną i tak ze 200 eliksirów leczących i many, wszyskie runy które mieli sprzedawcy run z obozu na bagnie i Starego Obozu.... zdobywałem broń na tym co się dało :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Do nekromanty jest długa droga.Np. najpierw zostajesz przyjęty do Starego Obozu->następnie jako cień->mag ognia->kiedy obóz rozpadnie się w nowym obozie wstępujesz do magów wody i awansujesz na arcymaga wody i następnie pod sam koniec gry, Xardas pozwoli Ci zostać nekromantą i będziesz mógł nauczyć się w ten sposób 5 i 6 kręgu.

Poza tym cofnij się do o 2 strony w tym temacie i znajdziesz rozwiązanie :wink: .

Mała poprawka, Xardas uczy tylko 6 poziomu magii. Piątego poziomu trzeba się jeszcze poduczyć u Saturasa. I trzeba też dodać, że nie można być nekromantą dołączając do obozu na bagnie, gdyż oni mają tylko 4 kregii magii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajduję się w starym klasztorze. Mam zwój przemiany w chrząszcza. Zmieniam się, przechodzę na drugą stronę i ...... jak wrócić do zwykłej postaci???
poprostu musisz poczakac samo sie zmieni i tyle :P

Ew. wciśnij enter, w każdym razie u mnie działa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajduję się w starym klasztorze. Mam zwój przemiany w chrząszcza. Zmieniam się, przechodzę na drugą stronę i ...... jak wrócić do zwykłej postaci???
poprostu musisz poczakac samo sie zmieni i tyle :P

Jak się "samo zmieni" ? Nigdy się samo nie zrobi. Wystarczy nacisnąc enter, by wrócić do normalnej postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajduję się w starym klasztorze. Mam zwój przemiany w chrząszcza. Zmieniam się, przechodzę na drugą stronę i ...... jak wrócić do zwykłej postaci???
poprostu musisz poczakac samo sie zmieni i tyle :P

Po 1. Wystarczy wcisnąć enter i jesteśmy znowu bezimiennym.

Po 2. Ludwik Zyc: zauważ, że to był 1 post na forum i Ty odpowiadasz na odpowiedziane pytanie. Pytanie: po co??? Następnym razem przewiń stronę do ostatnie i uważnie czytaj posty. :wink: To rada, uważaj, bo moderatorzy są surowi, ale dzięki temu panuje porządek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja mam dziwny problem. Jestem w 4 rozdziale i kiedy chcę sprawdzić swoje parametry to pojawia mi sie krata se Starego obozu da się grać, ale najgorzej się z postaciami kiedy chcę z którąś zagadać nie pojawia się okno dialogowo, nie mam jak zagadać i tylko patrzą się na siebie, nie wiem co robić. Jakiś błąd w grze? Proszę o szybką odpowiedz ponieważ gra mnie wciągnęła i chcę znalesc tego 13 maga Xardasa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem fajny trik , gdy na początku gry pójdziesz do Starej Koloni to możesz wejść do zamku za darmo poprostu wyjmujesz miecz przechodzisz przez brame a potem znów chowasz miecz w zamku jest ze 1000 bryłek rudy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem fajny trik , gdy na początku gry pójdziesz do Starej Koloni to możesz wejść do zamku za darmo poprostu wyjmujesz miecz przechodzisz przez brame a potem znów chowasz miecz w zamku jest ze 1000 bryłek rudy .
O super. Muszę spróbować. Wiecie, że wyszedł nie oficjalny mod do Gothica? "Mroczne Tajemnice". Mimo, że to mod(polski, a jak) śmiało można go nazwać dodatkiem. Obecnie pracują nad dubbingiem. Pobrać można ze strony "producenta".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O super. Muszę spróbować. Wiecie, że wyszedł nie oficjalny mod do Gothica? "Mroczne Tajemnice". Mimo, że to mod(polski, a jak) śmiało można go nazwać dodatkiem(...)
Mod wyszedł już dość sporo czasu temu, mimo to jeszcze go nie pobrałem bo nie mam zaufania do modów... Warto zagrać czy to jest dno?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...