Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franek_Dolas

Gothic 1

Polecane posty

Zdecydowanie warto! Ale skoro wytrzymałeś tyle to poczekaj na wersję z nagranymi dialogami. Dodatek daje nowe skille (gotowanie, kowalstwo, ostrzenie mieczy), gildie (Przemytnicy i Fanatycy to tylko namiastka tego co cię czeka) questy (związane z nowymi gildiami i starymi postaciami, np znajdź krawca dla Fiska) oraz przedmioty (hełmy, pancerze, broń). Ja gram od trzech dni i jakoś nie mogę przestać! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly klopot mianowicie jestem w 4 rozdziale i wlasnie jestem z gornem w nowej kopalni i spotkalem Tarroka, orka i mam mu dac mikstute lecznicza ? Gdzie jest ta mikstura ? Szukalem prawie wszedzie i jej nie ma !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly klopot mianowicie jestem w 4 rozdziale i wlasnie jestem z gornem w nowej kopalni i spotkalem Tarroka, orka i mam mu dac mikstute lecznicza ? Gdzie jest ta mikstura ? Szukalem prawie wszedzie i jej nie ma !!!

Jest w szczelinie między kamieniami, dość blisko od miejsca, w którym przebywa szaman.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ta mikstura jest chyba przed tym orkiem niee ? Ale ta mikstura jest pod orkiem czy troche dalej od orka ?
Jak schodzisz w dół od orka to tam jest jakby zawalone przejście dokładnie za tymi kamieniami jest troche pełzaczy i na wprost od głazów są skały na które da sie wejść tam leży owa mikstura i pare innych pierdół.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko. Niby znam gothica na długość i szerokość, ale jedno miejsce a dokładnie drzwi nie dają mi spokoju:

W Górniczej Dolinie, w nowym obozie. Przy południowej ścianie zamku ( ta od strony Obozu na bagnach ). Ta częsć obozu jest przykryta wielkim dachem. Jeśli idziemy od faceta który sprzedaje mapy, mijamy dom Świstaka (podązamy dołem, nie zaraz koło palisady obozu) i po lewej mamy chatę handlarza. Z nim była związana misja od Świstaka, względnie o jego mieczyku. Jeśli wskoczymy na dach chaty handlarza i powędrujemy ciut dalej po dachach zaraz przy ścianie zamku można zobaczyć wejście do jakiegoś korytarza. Na jego końcu (ok 10-20m) są drzwi. Co jest za nimi bo zżera mnie ciekawość :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)zaraz przy ścianie zamku można zobaczyć wejście do jakiegoś korytarza. Na jego końcu (ok 10-20m) są drzwi. Co jest za nimi bo zżera mnie ciekawość :D
Można tamtędy dostać się w kompleks magazynów starego obozu są tam różne pierdółki jedne cenne bardziej inne mniej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genziutex- w "nowym obozie"? a nie chodzlo ci o stary obóz? ale pytanie dobre, mnie nie udało sie ich otworzyc nawet jak bylem mistrzem zamków. :cry:

Uff sorrry wielkie. Oczywiście, że chodzi o STARY OBÓZ (w końcu dwa lata tem grałem ostatnio w G1).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma właśnie problem z modem Mroczne Tajemnice. Wszystko zainstalowałem, player kita też, najnowsze patche do MT, przeinstalowałem wszystko 3 razy i nie mogę zagrać w tego moda! :evil: Przy wybieraniu nowej gry postępuje pasek ładowania i tak jak dojdzie do 3/4 mam windę przed oczami. Próbuję startować z innych skrótów ale jedyne co uzyskuję to zawis całej gry. :evil: Czy ktoś miał takie problemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z modami. Nigdy nie wiadomo, czy Ci zadziałają, czy nie. Kazdy tak ma. ;D Mnie np. nie działa Diccuric i muszę się z tym pogodzić, bo cokolwiek bym nie zrobił, czegokolwiek bym nie poustawiał, to i tak nie chce się za kija włączyć. Trudno - jakoś się z tym pogodzę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę do wieży Xardasa. Kamiennego i lodowego golema pokonuję bez problemu. jednak na przeszkodzie stoi mi golem ognisty, który nic sobie nie robi z mojego czaru lodu.szkoliłem się na wojownika.doradźcie jakim czarem się go pokonuje.grałem w to dawno i właśnie przez ten moment przestałem grać, a chciałbym ukończyć tą wspaniałą grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę do wieży Xardasa. Kamiennego i lodowego golema pokonuję bez problemu. jednak na przeszkodzie stoi mi golem ognisty, który nic sobie nie robi z mojego czaru lodu.szkoliłem się na wojownika.doradźcie jakim czarem się go pokonuje.grałem w to dawno i właśnie przez ten moment przestałem grać, a chciałbym ukończyć tą wspaniałą grę...

Jakiego czaru lodu używasz? Jeśli "bryły lodu", ktora tylko zamraża zaprzestań. "Sopel lodu" ci pomoże :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałęm ze starszych CD-Action'ów (no nie znowu takich starych) Gothic PL (Nr.124 Kwiecień 2006) i mam problem Otóż:

1.co moglibyście mi poradzić (chciałbym być wojownikiem, lub kimś kto biega z dobrym mieczem i tnie oraz ma dużo życia, dobrze by było by był Średnio zręczny) Po prostu nie wiem co robić na początku by zyskać kasę oraz dobry oręż oraz zbroję.

czyli moim problemem jest początek. Dlatego proszę abyście mi napisali jakąś wyczerpującą wypowiedź na temat tego co mam zrobić na początku by wyjść na prostą. i żeby się aż tak trudno nie grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, w miarę dobrą zbroję dostaniesz po przyłączeniu się do jakiegoś obozu (lekka zbroja cienia, lekki pancerz szkodnika itd.). Żadnego lepszego oręża nie będziesz mógł na samym początku nosić (mowa tu o paru pierwszych poziomach), więc będziesz musiał zadowolić się jakimiś zardzewiałymi mieczami czy czymś w tym stylu. Jak chcesz być wojownikiem (polecam przyłącenie się do Nowego Obozu, Najemnicy walczą fajnymi toporami ;) ), musisz przy awansie inwestować w siłę - to jest chyba oczywiste, w zręcznośc inwestuj jeśli chcesz dodatkowo strzelać z łuku/kuszy. Pieniędzy jako tako nie ma w pierwszej części, płaci się magiczną rudą. Jeśli chcesz mieć jej dużo nauczyć się otwierać zamki w skrzyniach. W Starym obozie, a konkretnie w zamku, a jeszcze dokładniej w zamkowej wieży można się nieźle obłowić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.co moglibyście mi poradzić (chciałbym być wojownikiem, lub kimś kto biega z dobrym mieczem i tnie oraz ma dużo życia, dobrze by było by był Średnio zręczny) Po prostu nie wiem co robić na początku by zyskać kasę oraz dobry oręż oraz zbroję..

czyli moim problemem jest początek. Dlatego proszę abyście mi napisali jakąś wyczerpującą wypowiedź na temat tego co mam zrobić na początku by wyjść na prostą. i żeby się aż tak trudno nie grało.

Ja proponuje Stary Oboz. Najpierw zyskasz lekka zbroje cienia ( narazie miecza, o ile mnie pmaiec nie myli-brak, lecz latwo jaki kolwiek na poczatek zdobyc), potem lekka zbroja straznika i chyba miecz straznika.

Ale wiesz, nie martw sie, i tak na koncu bedziesz mial Uriziel :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...