Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Zawartość CDA 11/2009

Polecane posty

numer ogólnie bardzo spoko, tylko szkoda że akurat mi sie trafił egzemplarz źle ucięty:D kupuje CDA od bardzo bardzo dawna i pierwszy raz spotkałem sie z czymś takim;P

http://img4.imageshack.us/img4/4793/dsc00500ql.jpg

całe pismo tak wygląda;) troszku ucięte i lekko poszarpane krawędzie;P

Nie wrzucaj tak wielkich grafik na forum. Przeczytaj odpowiedni temat w "regulaminie" dotyczący wstawiania obrazków - Pzkw

ups, sorki zapędziłem się;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem już całym magazyn więc mogę się teraz wypowiedzieć dokładniej co do obecnego numeru. A więc:

- recenzje: bardzo dobre, już sam OF:DR i Borderlands mi wystarczyły, a tu dużo więcej ;]

- zapowiedzi: niestety, tak sobie :( za Napoleona brawa, reszta nie za bardzo

- temat numeru: PGA!!! chyba najlepsza część numeru ;] (no może oprócz Borderlands)

- konsole: mocno ;]

- kaszanka: heh :P

- gry kontrowersyjne: bardzo dobry pomysł na nowy dział, gratuluję; czekam na następny numer z ciekawością co tym razem tu zobaczę :)

- O grach inaczej: tu też (zresztą tak jak zwykle) bardzo ciekawie

- AR: z numeru na numer coraz lepiej, również teraz

- GW: trzyma poziom

- Na luzie: lepiej niż ostatnio

- Nie tylko gramy (ogólnie wszystko razem): nie jest źle, chociaż ostatnio było ciekawiej

- Płyta DVD: tak sobie, Titan Quest świetna gierka, ale już ją mam, a SA to nic specjalnego; z kolei demo PES 2010 już miałem ściągnięte z neta

Podsumowanie:

Numer zdecydowanie ciekawszy niż poprzedni, choć dalej nie jest świetnie. Liczę na to, że za miesiąc wreszcie otrzymam jakiegoś pełniaka którego jeszcze nie mam i który mi się będzie podobał (ostatni taki to był chyba Puzzle Quest...).

Ocena: Ciężko powiedzieć, numer miejscami bardzo ciekawy, miejscami nieco gorszy, sądze że 8/10 będzie odpowiednie. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój numer co prawda nie jest aż tak ucięty jak kolegi parę postów wyżej, ale na dolnej krawędzi też wystrają w niektórych miejscach jakieś dziwne nadprogramowe kawałeczki strony. Czyli też coś nie tak z ucinaniem. Mi to w sumie nie przeszkadza, ale informuje, że może były jakieś problemy w drukarni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dorzucę łyżkę dziegdziu to dego miodu. Zaznaczam przedtem, że specjalnej uwagi reckom gier nie przywiązuje bom już nieco z grania we wszystko co się da wyrósł (3 dychy na karku) i praktycznie jedyne w co naginam to CoD-y, a w cda głównie przetrząsam dział sprzętowy plus AR plus cokolwiek się rzuci w oczy, ale skoro czytam narzekania na deadline, a potem widzę takie owoce ciężkiej miesięcznej pracy to mnie się palce przyklejają do klawiatury. No to do rzeczy... Pomarudzę sobie na dwie recenzje gregoriusa ("klopsiki" plus "ta gierka z kaszanki" (nie pamiętam tytułu)), które wyglądają jakby były pisane po pierwsze na maksymalnej wk...ie, podrugie niedbale, po "czecie" po to by czepić się czegokolwiek.

Konkretniej: "Klopsiki..." - elementarną wydaje mi się zasadą przy recenzji egranizacj jest obejrzenie tytułu "egranizowanego", a jak łatwo domyśleć się z recenzji autor seansu nie zaliczył, i choć rzuca hasło że "fabularnie nie odbiega od filmu" to czytając co greg nawypisywał można dowiedzięc się, że na fabułę w kinie grosza pożałował. Mamy najpierw marudzenie na sens gry jakże poetycko wyrażone "Głupi?Głupi! I to jeszcze jak!" ŁAŁ potem jeszcze typowy bitching na "jakiś kluch" w którym utknęło coś co mu przypomniało robota z "gwiezdnych wojen", a na koniec z nadmiaru piany w ustach chyba przyczepienie jak najbardziej normalnego tytułu i całkiem dowcipnie na polski przetłumaczonego. Co w nim takiego durnego jeśli można wiedzieć?

Trafiły się jeszcze dwa kawałki z "kaszanki" w których czepialstwo znowu daje o sobie znać. Najpierw pomstowanie na brak możliwości zapisu w trakcie gry (czyżby to samo było w jakże wychwalanym pod niebiosa GTA?), a potem narzekanie na głupotę postaci z gry i jak rozumiem także jej twórców, którzy postanowili uwikłać postać w wojnę gangów. Hmmm... coś i to przypomina... No tak, znowu GTA! I to ostatnie 4 części! Mam rozumieć, że z tego powodu greg na owe gry plwał niemiłosiernie bo skoro tu z tej samej przyczyny rwie włosy głowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobiash z twojej wypowiedzi można wnioskować, że twoje życie jest do nie fajnie, 0 entuzjazmu xD

Wolę Loki które zamieściło PLAY Extra. Akurat wtedy nie kupiłem CDA gdy było na płytce.

Ponadto tam są ciekawsze artykuły o wiele fajniej napisane. Mają taką "swobodę" i wciągają jak bagno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarudzę sobie na dwie recenzje gregoriusa ("klopsiki" plus "ta gierka z kaszanki" (nie pamiętam tytułu)), które wyglądają jakby były pisane po pierwsze na maksymalnej wk...ie, podrugie niedbale, po "czecie" po to by czepić się czegokolwiek.

Nie czegokolwiek, a gier - zapewniam, gdybys zagral (i przeszedl) Klopsiki oraz District Wars mialbys nie lepszy humor ode mnie. To raz. Dwa - dlaczego uwazasz, ze pisane byly niedbale i dlatego, by czepic sie czegokolwiek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się nader zacnie, no ale cóż z tego skoro jest tydzień od premiery a ja wciąż nie mam swojego egzemplarza z prenumeraty... rzewne jaja po prostu! Nie rozumiem jak można być tak nie profesjonalnym..

Kierowanie na to forum pretensji dotyczacych prenumeraty jest wlasciwie bezcelowe, bo prenumerata zajmuje sie odzielna komorka wydawnictwa. Zadzwon po prostu gdzie trzeba i zapytaj, czy wyslano numer. Wez tez pod uwage fakt, ze ani redakcja, ani dzial prenumeraty nie odpowiada za jakies czkawki poczty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowanie na to forum pretensji dotyczacych prenumeraty jest wlasciwie bezcelowe, bo prenumerata zajmuje sie odzielna komorka wydawnictwa. Zadzwon po prostu gdzie trzeba i zapytaj, czy wyslano numer. Wez tez pod uwage fakt, ze ani redakcja, ani dzial prenumeraty nie odpowiada za jakies czkawki poczty.

Ale ja nie mam pretensji do redakcji bo wiem, że to nie od Was zależy, jednak mimo wszystko jest to nie w porządku ze strony wydawnictwa tudzież poczty (nie wiem, która strona zapieprzyła sprawę), a napisałem to tutaj bo już wytrzymać nie mogłem :tongue: Jeśli coś nie halo to of course usuńcie post :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...