Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Zawartość CDA 11/2009

Polecane posty

Alternatywna okładka we wstępniaku to miły prezent... wolałbym jednak takowe na stałe w Bonusie na DVD w przyzwoitej rozdzielczości. :)

Jest do zrobienia o ile mamy ja juz wczesniej, bo czasem decyzja "co pojdzie" zapada w ostatniej chwili...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer listopadowy wyszedł wam całkiem zgrabnie. Sporo dobrego o poczytania, TQ wprawdzie nie trafił w mój gust, ale wciąż jeszcze zachwycam się Dark Sectorem, do którego niewątpliwie jeszcze wrócę. Szkoda, że nie ma recenzji małej, choć bardzo udanej przygodówki Machinarium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na steamie widać że Left4Dead 2 demo zajmuje coś około 3.5 Gb... no ale to chyba nadal za dużo...

Nie da się tak żeby producent specjalnie na potrzeby pisma jakoś demo obciął?

To jakbys powiedzial zeby ktos zalatwil dla jakiegos pisma zeby w tygodniu byly 3 niedziele. :laugh:

Numer listopadowy wyszedł wam całkiem zgrabnie. Sporo dobrego o poczytania, TQ wprawdzie nie trafił w mój gust, ale wciąż jeszcze zachwycam się Dark Sectorem, do którego niewątpliwie jeszcze wrócę. Szkoda, że nie ma recenzji małej, choć bardzo udanej przygodówki Machinarium.

Bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od skomentowania alternatywnej okładki. Trzeba przyznać, że wygląda ciekawie, ale pani z odsłoniętym trochę dekoltem i różową kolorystyką kojarzy się z programami erotycznymi typu różowa landrynka. W sumie można zrozumieć, że okładka jest inna, bo jakaś feministka lub osoby "chroniące dziatwy przed zgorszeniem" powiedziałyby, że CDA ocieka seksem :diabelek: .

Co do zawartośći numeru - średnia ocen jest wysoka, ale żadna dziewiątka się jeszcze nie trafiła. Liczę, że taką ocenę dostanie któraś z gier recenzowanych w grudniowym numerze. Poza tym trochę rozbawiła mnie recenzja Heroes of Europe - zwłaszcza jej początek, gdzie jest mowa o problemach z tą produkcją. Autorowi tego tekstu z pewnośćią jednak nie było do śmiechu.

Cieszę się również, że powstał nowy dział, gdzie opisywane są gry kontrowensyjne. Uważam, że taki dział może przykuć uwagę czytelników. Poza tym dosyć ciekawy test monitórów. Ja tylko dodam, że mam 22 calówkę firmy iiyama - model E2208DS i jestem z niej bardzo zadowolony. Wogóle monitory tej firmy bardzo dobrze wypadły w waszym teście.

Co do tekstu o końcu stacjrnarnych PC - możliwe, że kiedyś zastapią je laptopy, ale upłynie dużo czasu. Zanim tą nastąpi trzeba się uporać z kilkoma kwestiami - po pierwsze na razie laptopy nie są tak wydajne, jak pecety, zwłaszcza jeśli chodzi o gry. Po drugie cena dobrego laptopa dla gracza to wydatek minimum koło 6 tysięcy, więc rachunek opłacalności gra tu dużą role. Po trzecie laptopa trzeba często ładować, a bateria starcza na kilka godzin.

A co do Action Redaction cieszę się, że Mr Jedi dopisuję się do listów. urozmaica to dział AR bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_sad: No dobra, przeczytałem wszystkie opinie i zgadzam się że okładka z wytatuowanym dekoltem była lepsza. Wersja z pajacem strzelającym sobie w łeb jest słaba. Ale trudno, CDA kupiłem jak poprzednie 167 numerów (paru nie mam) bez grymaszenia. Recenzje jak zawsze w większości ok. Pełniaki OK, kaszanka "ok", Z shotgunem w spódnicy OK (ma rację kobieta :chytry: ). Testy sprzętu ok, ale temat numeru nie ok.

Monitory dla graczy czytam na okładce i myślę sobie "No nareszcie porządny test monitorów". Otwieram, czytam do ścisłego finału dotarło 9 zawodników. No dobra w porządku są te monitory, ale gdzie parametry pozostałych i co z nimi nie tak. W teście nie ma monitorów firm LG, Philips, HP a nawet Acer. Były tak słabe czy za drogie. Sam mam 20 Belinei i jest w miarę, ale zawsze wolałem sprzęt LG. Co ciekawe w zestawieniu znalazł się monitor Samsung. Jeżeli naprawdę robiliście test większej liczby monitorów, to gdzie można znaleźć ich opis. o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_sad: No dobra, przeczytałem wszystkie opinie i zgadzam się że okładka z wytatuowanym dekoltem była lepsza. Wersja z pajacem strzelającym sobie w łeb jest słaba. Ale trudno, CDA kupiłem jak poprzednie 167 numerów (paru nie mam) bez grymaszenia. Recenzje jak zawsze w większości ok. Pełniaki OK, kaszanka "ok", Z shotgunem w spódnicy OK (ma rację kobieta :chytry: ). Testy sprzętu ok, ale temat numeru nie ok.

Monitory dla graczy czytam na okładce i myślę sobie "No nareszcie porządny test monitorów". Otwieram, czytam do ścisłego finału dotarło 9 zawodników. No dobra w porządku są te monitory, ale gdzie parametry pozostałych i co z nimi nie tak. W teście nie ma monitorów firm LG, Philips, HP a nawet Acer. Były tak słabe czy za drogie. Sam mam 20 Belinei i jest w miarę, ale zawsze wolałem sprzęt LG. Co ciekawe w zestawieniu znalazł się monitor Samsung. Jeżeli naprawdę robiliście test większej liczby monitorów, to gdzie można znaleźć ich opis. o_O

JA przepraszam ale to nie byl "test wszystkich mozliwych monitorow dostepnych w polskich sklepach" bo na to by pewnie z pol pisma trza bylo poswiecic, a to nie jest magazyn konsumencki. Pozbieralismy z rynku kilka ciekawych modeli i porownalismy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Smuggi sam mówisz czytaj ze zrozumieniem. To żadna odpowiedź z twojej strony. Nie twierdziłem i nie twierdzę że to test wszystkich możliwych monitorów dostępnych w polskich sklepach, tylko grzecznie zadałem pytanie czy oprócz tych 9 monitorów coś jeszcze testowaliście. Bo jeśli to wszystkie testowane przez was monitory to z czego wybraliście te 9.

Chłopie nie podniecaj się tak bo ci co pęknie i będzie tragedyja.

O Panie i Władco Wszechrzeczy wybacz mi tą profanacje i zaniechaj zemsty, jam nie wiedział co czynię :gafa:

Nie cytujemy poprzedzającego postu. I tak, Smuggler może, forumowicze nie :-)

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie 108 w newsie znajduje sie drobny blad (ponizej obrazek)

bladw.th.jpg

Dalej jest napisane ze jest to 1.5/2x wiecej niz w najnowszych kartach graficznych. Najowsze karty graficzne maja ponad miliard tranzystorow.

Pocztkowo myslalem ze to mi sie cos pomylilo, ale pokusilem sie o znalezienie tego newsa na stronie nvidii. link

I faktycznie powinno byc 3 miliardy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 11/2009 to pierwszy z numerów które kupiłem od chyba 2003 r. Byłem z wami od początku do wspomnianego 2003. Potem coś się popsuło w czasopiśmie albo moje podejście się zmieniło (w końcu już 30-tka na karku)...? Trudno powiedzieć. Tak czy inaczej byłem mile zaskoczony treścią i formą czasopisma. Bardzo fajna pełna wersja TQ (w SA09 jeszcze nie grałem), ciekawie opisane gry, niezła relacja z PGA ( śliczne hostessy, szczególnie ta z prawej przy tytule ). Generalnie - jest lepiej w porównaniu z tym co zapamiętałem sprzed 6 lat. Gratuluje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam czas, aby napisać coś o nowym numerze CD-Action. Numer jest bardzo dobry, sporo ciekawych tekstów, bardzo dobre pełniaki (fajny ten TQ :happy:). Temat Numeru o targach PGA, na których w tym roku mnie nie było, czego bardzo żałuję,czytało się naprawdę dobrze. Fajnym i ciekawym pomysłem jest dodanie nowego działu, a mianowicie Kontrowersyjne Gry, nawet nie słyszałem o grze IHNMAIMS (:laugh:), a chętnie bym w nią pograł. Szkoda, że zabrakło recenzji PES2010 i DJ Hero, coś malutki ten dział konsolowy w tym numerze. Co do publicystyki, to pani ma trochę racji, ale takiej dziewczyny co siekać i ciąć na kawałki (i to nie przy robieniu czegoś smacznego) w grach, nie chciałbym mieć. Jedyne moje zastrzeżenie, po co podpisujecie obrazki w NL? Niektóre podpisy są zabawne, ale lepiej było bez nich. Nie mogę się doczekać do tego zadziwiającego pełniaka, ja obstawiam na GoW, niedługo będzie w Biedronce za 10 zł, więc ... . Kawał świetnej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię, że nikt nie napisał nic odnośnie felietonu "Kunia"... Toż to najlepszy od dobrych kilku numerów!

Okładka? Nie wiem czego się czepiacie, gość z Borderlands mi się podoba, lubię takie linearty... Straszne macie parcie na te cycki, mało wam panien Croft co styczeń? :wink:

Kupa ciekawych recenzji (Risen!) , ale w następnym numerze będzie jeszcze lepiej...

8/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również prezencik pierwsza klasa :happy: Podkładka to chyba najfajniejszy bajer jaki było dotąd w CDA. Przynajmniej za mojej kadencji czytelniczej :happy: No i jeszcze ten pełniaczek... Nigdy w tą serię nie grałem ale pora na ten pierwszy raz :happy: No i poczytać będzie co :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...