Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Zawartość CDA 11/2009

Polecane posty

Numer fajny, ale jestem zawiedziony działem konsolowy. Kurcze, taki ostatnio wysyp gier na PSP, mamy Soul Calibura, Rock Banda, Motor Storma, nowego Crusha (nie, nie tego Crusha o penetracji umysłu, chodzi mi o tego lisa), a tu o grach na PSP nic, zero, null... Ale numer super, fajne pełniaki, w Titan Questa na pewno zagram, a recenzji Mioni Ninjas, Risena i Borderlands (zwłaszcza Borderlands) jestem ciekaw. no i jestem ciekaw relacji z PGA. Pierwszy raz byłem i niestety nic nie wygrałem, ale cóż... Ale czemu Hut wszystkie gry rzucał na lewą (z mojego punktu widzenia, dla Huta to była prawa) stronę publiki (przynajmniej w niedzielę, w sobotę mnie nie było), chę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka ciekawa, "żeńskiego" odpowiednika nie widziałam i jakoś nie ubolewam nad tym faktem ;P jako że na PGA nie miałam okazji się zjawić, to oczekuję szczegółowego sprawozdania ;] i ciekawam bardzo recenzji Aion... Nowy dział się pojawił? Pełniaki nie są złe, na pewno zagram w Titan Quest. No, nie mogę się doczekać wtorku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och..szykuję się naprawdę świetny numer ;)

Zresztą jak zawsze...ciekawy będzie z pewnością artykuł o graniu na notebookach ;)

Zagram z pewnością w TQ- też w niego nie grałem jeszcze...jakoś okazji nie było :P

No i tak dosyć ciekawa okładka :P..Nic tylko czekać do wtorku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc chyba zaczyna Wam, Droga Redakcjo, palma odbijać...Nie liczycie się w ogóle ze zdaniem fanów! PGA wyraźnie rozstrzygnęło kwestię okładki. Już pomijając to, że dostałem perfidnie od Huta w łeb z jakiejś gry (wybaczam). Powinniście traktować nas poważnie...W ramach protestu zaoszczędzę w tym miesiącu 14.99... :diabelek: Oczekuję (chociaż raczej nadaremno) jakiegoś wytłumaczenia dlaczego miast okładki wybranej na PGA jest jakiś obdartus z Borderland.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie pełniaki w sam raz dla mnie, czyli kontynuacja bardzo fajnej gry sportowej i dobry Hack'n'Slash czyli to co lubię najbardziej. Zawartość też niczego sobie i ciekaw jestem zdania redaktorów na temat tegorocznego PGA. Mam nadzieję że nie będę na żadnym filmiku ani fotce :P Ciekaw jestem nowego działu GRY KONTROWERSYJNE i jak zwykle listów w AR. Może będzie coś mojego, ale wątpie. Wiec do 27 października, a potem na pewno jak co roku [beeep]iaszczy numer świąteczny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak.

Zacznę od pełniaków:

W sportówce nie ma konkurencji pod tytułem: "Zwichnięta kosta" Niedobrze :P.

Recenzje:

OF-Hm...Świetnie, czekam na reckę.

(Nie pamięta nazwy) Gra o samolotach? Rany, który to raz? No dobra. Ma to być coś nowego, więc przeczytam.

Szkoda, że nie ma recenzji COD:MW2. Wiem, że nie jest od was zależne, ale chciałbym już przeczytać. A tak to trzeba czekać. Jeszcze trochę. Dam radę. :]

Numer kupię, ale nie ma w nim nic nadzwyczajnego.

Kolejne 15 złotych idzie w błoto. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pełniaki nie zagram, bo jak mawia mój znajomy z pracy - "nie ma czasu na śmieszne rzeczy".

Borderlands kupię niezależnie od oceny (szkoda że zostaliśmy pokarani tygodniową obsuwą w stosunku do reszty Europy, ale nic to - przetrzymam) i to w niego zamierzam grać przez najbliższy czas.

ze smakowitości - recenzja nowego OFP (obstawiam wysoką notę) a i Heroes Over Europe ma zadatki na grę z dopiskiem "kawał przyzwoitej produkcji".

Nowy dział o grach kontrowersyjnych - ciekawe, ciekawe, byle tylko w następnym numerze nie pojawił się GTA i Postal. Fajnie będzie poczytać o Phantasmagorii i innych pokrewnych (mam wrażenie, że mimo wszystko w tym dziale będą rządziły przygodówki).

Z ciekawością zerknę sobie na zapowiedzi i poczytam o LP2 i Metro 2033, bo myślę że to produkcje na które warto poczekać.

sprzęt - do olania, bo nie ma co się napalać na coś na co mnie nie stać, a z monitorów do grania mój i tak jest najlepszy (17-calowy Samtron 78BDF).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh yeah, dzieki Smuggler, dzięki stokrotne za Mr. Jediego w AR!!! Kocham jego teksty! :D

Pełniaki są słabe, Titan Questa już mam, grałem w niego może z godzinę, tak wieje nuuuuuudą.

Artykuł o graniu przez kobiety jest dla mnie bez sensu, no ale powstrzymam się z opinią do przeczytania tekstu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją opinię wyraziłem już w komentarzach, ale napiszę jeszcze raz, że nowy numer (co tu dużo mówić) jest jednym z najlepszych. Naprawdę panowie, spisaliście się na... wymarzoną grę (chociaż i tak pewnie graliście w każdą, która wyszła, nie?) :thumbsup:. Co do pełnych wersji gier: w Summer Athletics z chęcią pogram, bo podobała mi się poprzednia wersja, a Titan Questa sprawdzę... Ogólnie nie mam zastrzeżeń. Nudne prawda, ale co poradzę na to, że po prostu uwielbiam CDA? :biggrin:

Szkoda tylko, że nie mogę w pełni zrozumieć świetności tekstów Mr. Jediego... Za późno zacząłem zbierać CDA :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem jedno - okładka jest mistrzowska!!! koleś ma zabawną maskę i pokazuje coś mniej więcej w stylu "puknij się w głowę" - zapamiętam ją na długo :D a myślałem że kobitki z Red Alert 3 nic nie przebije. powinno więcej takich komiksowych (czy tam cell-shadingoych) artów powstawać, na okładki są jak znalazł :)

zawartość - no standard, parę głośnych tytułów z wyczekiwanymi przeze mnie Borderlands i... Mini Ninjas na czele (reszta mało mnie interesuje), zapowiedzi coś mało, hmmm... Metro 2033 wygląda na ciekawszy projekt niż opisywany w zeszłym numerze Brink.

co mnie jednak bardziej cieszy to test monitorków - szykuję się właśnie do kupna nowego piecyka, takie testy są więc przydatne dla mnie. to + zeszłomiesięczny test głośników + konfigurator (właśnie, gdzie konfigurator?) + może porównanie myszek (można liczyć na to, że będzie w najbliższym czasie?) i mogę ruszać do sklepu :happy:

do tego trochę publicystyki, 2 ciekawe pełniaki i jest miodzio. zakup numeru listopadowego jest obowiązkowy, nawet gdybym nie był stałym czytelnikiem ;)

PS to mój 50 (słownie: pięćdziesiąty) numer CD-A :cool: jak sobie przypomnę, że na początku 2007 uważałem moją roczną kolekcję za sporą, to mnie śmiech ogarnia :icon_mrgreen:

@Chajan - ja dobrze wiem, że koleś nie puka się w czoło, przeca okładkę gry widziałem ;) tak tylko mnie wyobraźnia poniosła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer. Nie mogę się doczekać recek. Pełniaki: hmm... Summer Athletics na pewno nie zagram, a TQ już mam z dodatkiem. :dry: Ale przecież nie dla darmowych gier kupuje się CDA!

Mam tylko pytanie czy w listopadowym numerze znajdzie się recka Windows7 ?

PS Koleś z Borderlands nie puka się w czoło tylko strzela sobie w głowę z palców. :happy: W oryginale jest za jego głową rozbryzgana farba. Dlaczego z niej zrezygnowaliście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka mnie, delikatnie mówiąc zdziwiła, gdyż jest podrasowaną wersją tej, która na PGA została, delikatnie mówiąc, wygwizdana*.

A to, że zdziwiła, nie znaczy wcale, że jest brzydka - wręcz przeciwnie - jest jedną z lepszych w tym roku! :cool:

Czytanie jak zwykle OK, będzie co robić. :smile:

Jak dla mnie nie bardzo leżą pełniaki. Rozumiem, że redakcja się starała, a same gry do najtańszych z pewnością nie należały, ale jakoś nie trafiają w moje gusta (bo h'n's nie trawię, sportówek nie znam). To nic, jeszcze Dark Sector i Jade Empire czekają w kolejce... :happy:

________

*Bo jak tu mutant ma nie przegrać z cycatą babką na okładce? Szczególnie przez wrzeszczący tłum na "growej" imprezie? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, cieszę się, że jakimś cudem TA okładka będzie w najnowszym CDA. Szczerze mówiąc alternatywna wersja (byłem na PGA, widziałem i słyszałem co o niej sądzą inni) oprócz wspominanych cycków nic więcej ciekawego nie miała do zaoferowania. Fajna grafika, ciekawy patent, super się to komponuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah! Dziękuję bardzo za TQ na pełniaku! Miałem jutro iść do sklepu i kupować! A mam takie pytanie, czy można do TQ z waszego covera doinstalować dodatek TQ:IT? Bo pełną wersję zgubiłem, a dodatek został...

Na dodatek Borderlands, czyli najbardziej oczekiwana gra przeze mnie!

Numer zapowiada się świetnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...