Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Zawartość CDA 11/2009

Polecane posty

Okładka w sumie może być, nawet nie jestem zdziwiony dlaczego mimo wszystko została ona wybrana a nie ta żeńska wybrana przez uczestników PGA, będąc tam również byłem za "gościem" bo poza wykrzyczanymi "cyckami" w niczym nie była lepsza... ;)

A teksty kolejny raz nie zawiodły, pierwsza na "strzał" idzie relacja z Poznania a dalej się zobaczy... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc obecna okładka była jedną z możliwości do wyboru na PGA? Z drugiej strony skoro CDA zobowiązało się, że wydrukuje okładkę wybraną przez czytelników to powinni to zrobic. W dodatku okładki były stworzone przez grafików CDA więc ta seksistowska ( nie widziałem jej), wybrana przez uczestników PGA powinna byc wydrukowana w najbliższym numerze. Taki chyba był zamiar tej zabawy, reklamowanej jako " większa współpraca z czytelnikami" (cytat z pamięci).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest ta okładka, ale po tych wszystkich wiadomościach o tej z cyckami jestem strasznie ciekawy jak ona w ogóle wygląda. Mógłby ktoś ja wrzucić?

Znajdziesz ją we wstepniaku.

Z drugiej strony skoro CDA zobowiązało się, że wydrukuje okładkę wybraną przez czytelników to powinni to zrobic.

Zobowiazalismy sie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc chyba zaczyna Wam, Droga Redakcjo, palma odbijać...Nie liczycie się w ogóle ze zdaniem fanów! PGA wyraźnie rozstrzygnęło kwestię okładki.

Moze podyktuj mi tez jak ma brzmiec moja odpowiedz, zeby nie bylo, ze cie lekcewaze, bo odpowiem po swojemu. Za wybor okladki odpowiada redakcja CDA, a dokladniej naczelni, wszelkie inne opinie sa wylacznie glosami DORADCZYMI. Zas nigdzie sobie nie przypominam by ktorys z nich sie ZOBOWIAZAL do wrzucenia tej okladki, ktora wskaze tlum na PGA.

Już pomijając to, że dostałem perfidnie od Huta w łeb z jakiejś gry (wybaczam). Powinniście traktować nas poważnie...W ramach protestu zaoszczędzę w tym miesiącu 14.99... :diabelek: Oczekuję (chociaż raczej nadaremno) jakiegoś wytłumaczenia dlaczego miast okładki wybranej na PGA jest jakiś obdartus z Borderland.

Tamta grafika TEZ jest z Borderlands. A czemu ten - bo tak. Wzgledy artystyczno-informacyjno-rozmaite zadecydowaly i juz. Ale jesli z calego pisma wazna jest dla ciebie tylko okladka, to coz - nie kupuj.

Na zlosc cioci obetne sobie ucho!

Na PGA Hut się zobowiązał, że okładka będzie.

No to pretensje do Huta, albo moze do naczelnych, ze maja SWOJE zdanie.

A bonusy sa.

PS Koleś z Borderlands nie puka się w czoło tylko strzela sobie w głowę z palców. :happy: W oryginale jest za jego głową rozbryzgana farba. Dlaczego z niej zrezygnowaliście?

Bo na okladce ten bryzg ma sens, u nas by tylko robil dodatkowa plame w innym kolorze i i nic nie wnosil. A ma byc CZYTELNIE.

Okładka mnie, delikatnie mówiąc zdziwiła, gdyż jest podrasowaną wersją tej, która na PGA została, delikatnie mówiąc, wygwizdana*.

A to, że zdziwiła, nie znaczy wcale, że jest brzydka - wręcz przeciwnie - jest jedną z lepszych w tym roku! :cool:

No bo tam przeciez CYCKI byly, wiec...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobowiazalismy sie?

Ciężko by mi było znaleźć te " zobowiązanie", ale jestem niemal całkowicie pewny, że gdzieś takowe było ( nic typu " to co wybierzecie to ujrzycie", ale zdanko, dwa, które odebrać można było jako swoiste " zobowiązanie" do wyboru okładki przez czytelników).

Za wybor okladki odpowiada redakcja CDA, a dokladniej naczelni, wszelkie inne opinie sa wylacznie glosami DORADCZYMI

To w takim wypadku jaka była ideologia całego zamieszania na PGA w sprawie konkursu na okładkę? Konkurs, gdzie ostateczną decyzję mają ludzie-trzymający-władzę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłe jest życie prenumeratora :laugh:

Ja kupię sobie numer w okolicach weekendu. Szkoła, szkoła, szkoła. Edukacja ( a w szczególności bzdurne lektury, co niektóre) to największy wróg CD Action :happy: A tak serio po zapowiedziach numer wydaje się być na prawdę kozacki. Wysoka średnia ocen = wysoka jakość recenzowanych gier :happy: = numer obowiązkowy :tongue: Do osób, które zapoznały się z treścią nowego numeru mam pytanko: Jak prezentuje się Borderlands?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argh! ktoś mnie ubiegł.

lubię ten moment kiedy ludziki czekają "oo, już jutro kioskach, to rano kupię" a u mnie leży na biureczku i czeka na czytanie i płyty przeglądanie.

Wysoka średnia ocen w tym numerze, chyba dawno tak nie było:-)

Skąd masz? prenumerata wcześniej wyszła, czy masz jakiś "przyspieszony" kiosk/wtyki w CDA?(albo CBŚ na jedno wychodzi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer wygląda całkiem apetycznie. Sam jestem ciekaw recenzji gier Risen i Bordelands. Poza tym zaciekawi mnie felieton o śmierći komputerów stacjonarnych i zastąpienie ich urządzeniami bardziej mobilnymi.

A propo okładki, o co chodzi z zamieszanie z tą okładką podczas PGA, bo w tym wątku można wyczytać, że ludzie jakieś pretensje o nią mają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PGA Hut się zobowiązał, że okładka będzie.

No to pretensje do Huta, albo moze do naczelnych, ze maja SWOJE zdanie.

A bonusy sa.

Chodziło mi o to, że hut powiedział, że okładka będzie i jest. Tyle, że na drugiej stronie ;) Mi to nie przeszkadza. Nie wiem o co się inni wykłócają. Że co? Że nie ma cycków? W 99,999% kiosków masz jakieś 3-10 gazet gdzie masz cycki i nie tylko. Nie sprzedadzą? Zawsze masz internet :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwano się nie wypowiadałem, no ale... Niestety trochę się pogorszyliście moi drodzy z CDA. Nie chodzi mi o stronę merytoryczną bo raz jest lepiej raz gorzej - jak w życiu.

Ostatnio wprowadziliście nowy - tragiczny papier. Bardzo mnie to wnerwia bo cena pozostaje bez zmnian a jakoś jest dużo gorsza. Do tego dochodzą okładki - niestety ostatnio wybierane arty są takie sobie, a okładka z numeru 11/2009 będzie chyba jedną z najgorszych w historii (Red Alert był chyba nawet lepszy). A jak zobaczyłem alternatywną okładkę to się za głowę złapałem kto miał takiego pomysła, żeby jej nie dać. Nie chodzi nawet o babę i cycki, ale nikt mi nie powie, że ta obok jest lepsza. Dla mnie ta okładka to 1/10. Podobnie było w tamtym miesiącu - Dragon Age. Okładka inna niż zwykle - owszem, ale nie bardzo to ładne było (żeby nie było sama okładka gry też jest taka se).

Brakuje mi u Was NDSN. Kompa co prawa szybko nie zmienie, ale fajnie się to czytało zawsze. Ach ta ironia:)

Ten numer wyglada ciekawie. Ostatnio niestety nudą powiewało, no ale jakie gry takie CDA. Jak zawsze na jesieni będzie lepiej - Risen, Borderlands, Assasin, Mass Effect. Tylko czasu brak na granie. Byle do emerytury :)

P.S.

CDA bez DVD!!!! Kto za? Przykro mi to mówić, ale DVD z CDA zwykle ląduje w koszu (po rocznym leżakowaniu na półce).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę ze szkoły, i już CDA w moich dłoniach ^^ Przejrzałem i co tu dużo mówić? Znów lektura szkolna idzie na odstawkę :) Super teksty to na początek. Nieźle, że jest reklama tanich serii, bo w tych jest już na prawdę dużo nowych gier. Zmierzch Bogów za 4dyszki? poczekam jeszcze trochę i może się pokuszę. o PSP GO też z chęcią przeczytam, chociaż żadnej Portable nie posiadam. Relacja z PGA też super. Okładka znów ta, dwuwarstwowa (?) (jak to się kurde nazywa? xD) Chętnie poczytam o tworzeniu gier oraz z shotgunem i w spódnicy :) Znam takich osób kilka ^^ Jednym słowem jest super:) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...